איטום גגות שינגלס

גגות שינגלס הם למעשה גגות רעפים אשר כאשר יחידות הרעפים מיוצרות מתרכובת אספלט, פיבר גלאס וחומרי גיוון ודקורציה, ונועדו לספק מענה לחיפוי גגות משופעים או שטוחים, במראה גג רעפים קלאסי ומסורתי, מחומרים קלים ובעלויות נמוכות יותר. גגות שינגלס מתוכננים ונבנים בשיטה ייחודית המשלבת את חומרי האיטום בתהליך הבינוי, ויוצרת קירוי קל משקל, אפשרות לשיפועים חדים, מערך ניקוז וסילוק מים, לצד מראה דקורטיבי מרשים.

חברת איטום טל החברה המובילה בישראל לעבודות איטום

מביאה מיומנות ומומחיות שאין שניה לה בביצוע עבודות איטום ייחודיות לכל סוגי הגגות בישראל

החברה מספקת מענה לקבלנים וליזמים בענף כמו גם ללקוחות פרטיים ומבצעת במקצועיות

איטום גגות שינגלס ואיטום גגות רעפיםבשיטות איטום מתקדמות המספקות יעילות ורמת איטום גבוהה במיוחד

שירות מעולה, מחירים נוחים והוגנים אחריות לכל עבודות האיטום

רוצים להתייעץ איתנו? חייגו לטל איטום לקבלת שירות 052-8602009

איטום גגות שינגלס בתהליך הבינוי

גגות שינגלס נבנים על בסיס של פלטות עץ טבעי מלא, או על גבי פלטות O.S.B העשויות מרכיבי עץ ושרף ומספקות מענה זול יותר בעמידות טובה.

מעל שכבת פלטות העץ או החלופה להן, יש ליישם שכבה של יריעות ביטומניות, יריעות איטום עבות ועמידות, גמישות לעבודה, המספקות מענה איטום איכותי וארוך שנים. יריעות ביטומניות מולחמות אל שכבת הבסיס, בשיטת הלחמה ייחודית אשר יוצרת משטח אחיד, אטום וללא כיסי אוויר ונקודות תורפה.

אפשרות נוספת במחיר נמוך יותר מיריעות ביטומניות, הנחשבות לחומר מוביל אך יקר בענף האיטום, היא יישום של שכבת איטום באמצעות ניירות טול. סוג של נייר איטום מחוזק המשמש לאיטום גגות שינגלס, אולם בהכרח נחשב לפתרון פחות איכותי לטווח הארוך.

רק לאחר יישום מלא של יריעות ביטומניות או נייר טול על גבי שכבת הבסיס,  יותקנו רעפי השינגלס. הרעפים עצמם כוללים רכיבים ביטומניים ו/או רכיבים פולימריים המחזקים את מערך האיטום, אולם ההרכב שלהם לא נותן מענה לחריצים ולחללים הנוצרים בעת ההתקנה שלהם ועשויים להוות מקור לחדירת מים.

בדומה לגגות רעפים, גם גגות שינגלס נבנים בטכניקה המיועדת להגיר ולנקז את המים ולמנוע הצטברות שלהם, אולם לאורך זמן, סדקים ברעפים עצמם ותזוזות של הרעפים עשויים ליצור מפגעי איטום ולהביא לחדירת מים, בעיקר כאשר ישנה שחיקה של מערך האיטום בבסיס הגג.

איטום גגות שינגלס

איטום גג שינגלס קיים כתוצאה מליקויי איטום

במקרה של טיפול בליקויי איטום גג שינגלס, השיטה המובילה תהיה באמצעות איטום נוזלי. איטום נוזלי הוא סוג של שיטת איטום המיועדת לגגות רעפים, וכוללת מריחת חומר איטום נוזלי על פני הגג, למילוי סדקי האיטום ולהזרקה בין החללים הנוצרים בין הרעפים.

החומר המשמש לסוג זה של איטום הוא לרוב תחליב אספלט שעבר שינוי פולימרי שמרוסס על הגג בטכניקה ייחודית, בהתזה בלחץ מבוקר.

חומר איטום זה הוא חומר גמיש ביותר, מה שמאפשר לו להתרחב ולהתכווץ עם שינויים בטמפרטורה ובתנאי מזג האוויר. כמו גם עמידות בפני קרינת UV וגורמים סביבתיים אחרים, מה שמסייע בהארכת תוחלת החיים של הגג. 

לאחר שהחומר מתייבש, הוא יוצר מחסום עמיד למים המסייע במניעת נזילות ובעיות אחרות. שיטה זו מונעת את הצורך בפירוק הגג, ויצירת מערך האיטום כולו מחדש, וחסכונית בעלויות. מתאימה ליישום במקרה של ליקויי איטום נקודתיים בלבד.

חברת איטום טל מציגה מיומנות וניסיון רב בטיפול בגגות שינגלס, לרבות איטום ראשוני יסודי ואפקטיבי, למניעת ליקויי איטום. החברה משמשת כקבלן משנה לחברות בניה מובילות בענף, כמו גם מספקת שירותים למגזר הפרטי, בפרויקטים קטנים וגדולים, במסירות ובמקצועיות שבנו את שמה לאורך שנים.

כן, החומרים מיוצרים בהליך ייצור קפדני ותוך ביצוע בדיקות עמידות כנגד תנאי חום וקור, בהתאמה מלאה לאקלים הישראלי.

במקרה של בית אשר נרכש מקבלן נתוני האיטום יצוינו במפרט הבית המצורף לחוזה הרכישה. במקרה ואין מידע מתועד ניתן להיעזר בשירותיו של קבלן איטום לביצוע בדיקת סוג האיטום, מצבו ועמידותו.

פירוק ואיטום מחדש הוא האפשרות המקצועית האיכותית והיעילה ביותר, ויחד עם זאת עשויה להיות יקרה ולא תמיד נדרשת. מומלץ להתייעץ עם בעל מקצוע, ללמוד את אופי הליקויים ולקבל החלטה בהתאם. 

תוכן עניינים
יוסף טל

יוסף טל

מנכ"ל חברת איטום טל חברתנו הינה חברה בעלת וותק וניסיון רב בתחום האיטום ומספקת את כל פתרונות האיטום המתקדמים צוות מקצועי ומנוסה מאפשר ביצוע עבודות ברמה גבוהה ביותר המקנה לחברתנו מוניטין ושם של חברה מובילה בתחום! אנו מתמחים במגוון עבודות שיקום ואיטום מבנים. חברתינו מעניקה תעודת אחריות מלאה בסיום כל עבודה וזמינה עבורכם לכל שאלה.מחירים הוגנים לכל סוגי העבודות!

השאירו פרטים
שירותים נוספים

מאמרים אחרונים

דילוג לתוכן