איטום גגות

גג המבנה הוא אחד ממקורות הרטיבות הנפוצים ביותר, בבתים פרטיים, בבניינים משותפים ובמבנים תעשייתיים. הגג מיועד לספק קירוי, הצללה ומיגון, בידוד תרמי, הגנה מפני חדירת משקעים, מזיקים ועוד. גג שאינו אטום במלואו יביא לחדירת לחות ורטיבות, קור ויגרום למפגעים תברואתיים ולפגיעה במבנה.

חומרי האיטום אשר משמשים לצורך איטום גגות נדרשים לעמידות ולחוסן לא רק בפני תנאי לחות ורטיבות, כי אם גם לחשיפה ממושכת לשמש, לחום ולקרינה שעשויים לאורך זמן להמיס את חומר האיטום ולפגוע ביעילותו, חוזק מכני ועמידות בפני פגיעות חיצוניות, שעשויות ליצור סדקים וחורים באיטום. 

אלמנט חשוב נוסף בבחירת חומר איטום לגג הוא אופן היישום של החומר והתאמתו לעבודה בתנאי נגישות מוגבלים.

מלבד חומר האיטום בעבודות איטום גגות חשוב לבחור קבלן איטום אשר לכל העובדים מטעמו רישיון לעבודה בגובה, ניסיון ומיומנות, לבטיחות מלאה.

מחירון איטום מעודכן לשנת 2023

להורדת המחירון בקובץ PDF >> לחצו כאן

שירות איטום יריעות ביטומניות 4 מ"מ

מחיר יריעות ביטומניות 4 מ"מ

100 מטר

החל מ – 130 ₪ למטר מרובע לפני מע"מ

200 מטר

החל מ – 120 ₪ למטר מרובע לפני מע"מ

300 מטר

החל מ – 110 ₪ למטר מרובע לפני מע"מ

400 מטר

החל מ – 100 ₪ למטר מרובע לפני מע"מ

500 מטר

החל מ – 95 ₪ למטר מרובע לפני מע"מ

600 מטר

החל מ – 90 ₪ למטר מרובע לפני מע"מ

700 מטר

החל מ – 88 ₪ למטר מרובע לפני מע"מ

שירות איטום גגות ביריעות לפי 5 מ"מ

מחיר יריעות ביטומניות לפי 5 מ"מ

100 מטר

החל מ – 140 ₪ למטר מרובע לפני מע"מ

200 מטר

החל מ – 130 ₪ למטר מרובע לפני מע"מ

300 מטר

החל מ – 120 ₪ למטר מרובע לפני מע"מ

400 מטר

החל מ – 110 ₪ למטר מרובע לפני מע"מ

500 מטר

החל מ – 105 ₪ למטר מרובע לפני מע"מ

600 מטר

החל מ – 100 ₪ למטר מרובע לפני מע"מ

700 מטר

החל מ – 98 ₪ למטר מרובע לפני מע"מ

שירות איטום בפוליאוריטן דו רכיבי

מחיר איטום בפוליאוריטן דו רכיבי

100 מטר

החל מ – 145 ₪ למטר מרובע לפני מע"מ

200 מטר

החל מ – 135 ₪ למטר מרובע לפני מע"מ

300 מטר

החל מ – 125 ₪ למטר מרובע לפני מע"מ

400 מטר

החל מ – 115 ₪ למטר מרובע לפני מע"מ

500 מטר

החל מ – 110 ₪ למטר מרובע לפני מע"מ

600 מטר

החל מ – 105 ₪ למטר מרובע לפני מע"מ

700 מטר

החל מ – 104 ₪ למטר מרובע לפני מע"מ

איטום טל - חברה מקצועית ומובילה בישראל

בתחום פתרונות האיטום מומחיות שאין שניה לה בתחום איטום גגות מבצעים איטום לכל סוגי הגגות:

גגות רעפים, גגות שטוחים, גגות משופעים,

גגות בעלי מגבלות נגישות,

אטום תחת דוודים וקולטים המותקנים על הגג

התאמת תכנית איטום למבנה הגג וליסוד האיטום הקיים

יישום מקצועי של כל שיטות האיטום

מחירים הוגנים

רוצים להתייעץ איתנו? חייגו לטל איטום לקבלת שירות 052-8602009

בין שיטות האיטום המובילות לאיטום גגות:

חומרים אקריליים

חומרי איטום אקריליים הם חומרים לבנים, המגיעים במרקם של משחה או נוזל ומותאמים ליישום במריחה או בהתזה. החומרים האקריליים מכילים רכיבים פולימריים, בעלי  יכולת איטום טובה, נצמדים בקלות לגגות ולמשטחים ונוחים ליישום במשטחים בעלי מגבלת נגישות. איטום בחומרים אקריליים לרוב מתבצע במספר שכבות, במטרה להגיע לרמת איטום מעולה. ניתן למצוא גם חומרי איטום אקריליים שקופים המיועדים לאיטום גגות מרוצפים ללא צורך בפירוק של הריצוף.

יריעות ביטומניות

איטום גגות באמצעות יריעות ביטומניות הוא איטום מעולה בעל עמידות ארוכת שנים. היריעות הביטומניות הן יריעות מובנות אשר עשויות מחומרים ביטומניים משחתיים, ומגיעות בגלילים ומוכנות ליישום. היריעות נמתחות על גג המבנה בדומה לטפט, מוצמדות אליו ומולחמות זו לזו בנקודות החיבור במטרה להימנע מכשלי איטום וחדירת מים באזורי החיבורים. הלחמה מקצועית וכיסוי של כל שטח הגג באמצעות יריעות ביטומניות יספק משטח אטום לחלוטין ועמידות איטום גבוהה במיוחד.

איטום באמצעות יריעות ביטומניות מצריך הכנה של הגג בטרם פרישת היריעות, באמצעות יישום של שכבת זיפות- חומר איטום מסורתי שמשמש כיום כתשתית לחומרי איטום ביטומניים, אשר נצמדים אליו היטב.

 

יריעות PVC

יריעות PVC הן יריעות איטום מעולות, עבות וגמישות, מה שמאפשר חיתוך והתאמה של היריעות להלבשה על כל סוגי הגגות. יריעות מסוג זה אינן נדרשות להלחמה, אלא מונחות מעל שכבת הפריימר התחתונה ונצמדות אליה באופן טבעי ותוך יצירת חוזק מכני, וניתן לחזק אותן באמצעות שכבות חצץ.

זפת

איטום באמצעות זיפות הגג מוכר לרבים כשיטה מסורתית, ארכאית, אשר מהווה מפגע סביבתי. הזפת כחומר מספקת בסיס איטום מעולה, אולם היציקה השחורה והחמה שהייתה נהוגה בעבר, מגיעה כיום באמצעות יריעות זפת ליישום, תוך שימור יתרונות החומר וסילוק מפגעי הריח והזיהום. ניתן לבצע איטום גם באמצעות משחת זפת המיושמת במריחה ויוצרת שכבת איטום עבה ואיתנה.

חשוב לדעת: חומרי איטום נוטים להיצמד היטב ולספק יעילות גבוהה בהיצמדות לחומרים מאותה משפחה. איטום גגות מחייב בטרם קביעת תכנית האיטום בחינה של הגג וזיהוי שיטת האיטום הקיימת. במידה והוחלט על שיטת איטום בחומר ממשפחה שונה מזה הקיים, יש לבצע קילוף וניקוי מלא של האיטום הקיים וליישם שכבת פריימר ושכבת חומר איטום בסיס מאותה משפחה.

למחירון איטום גגות >> לחצו כאן

חברת איטום טל מבצעת איטום גגות לכל סוגי הגגות, בפריסה ארצית נרחבת, במקצועיות שאין שניה לה ובאחריות מלאה!

יריעות ביטומניות בציפוי גרנוליט הם יריעות ביטומניות אשר נועדו לספק מענה למשטחי איטום אשר חשופים למפגעים חיצוניים ואחרים, ומלבד חומר האיטום כוללות שכבת ציפוי נוספת באמצעות השריה של היריעות בסיבים אורגניים, ומספקים עמידות גבוהה בחום ובזעזועים.

יריעות ביטומניות מגיעות לרוב בעובי שבין 2-5 מ"מ. מטבע הדברים ככל שהיריעה עבה יותר רמת האיטום תהיה גבוהה יותר. ניתן ליישם יריעות ביטומניות בשתי שכבות לצורך הגנה כפולה.

גגות איסכורית הם גגות מפח מגולוון וקל משקל, ולאיטום גגות אלו נדרש שימוש בחומרי איטום בעלי יכולת להיצמד לפח מחד גיסא, ובעלי משקל סגולי נמוך מאידך גיסא. השיטה היעילה היא יישום ומריחה של חומר אפוקסי עמיד למים שיעניק שכבת בסיס, ומעליו ליישם חומר איטום אקרילי או פולימרי.

תוכן עניינים
יוסף טל

יוסף טל

מנכ"ל חברת איטום טל חברתנו הינה חברה בעלת וותק וניסיון רב בתחום האיטום ומספקת את כל פתרונות האיטום המתקדמים צוות מקצועי ומנוסה מאפשר ביצוע עבודות ברמה גבוהה ביותר המקנה לחברתנו מוניטין ושם של חברה מובילה בתחום! אנו מתמחים במגוון עבודות שיקום ואיטום מבנים. חברתינו מעניקה תעודת אחריות מלאה בסיום כל עבודה וזמינה עבורכם לכל שאלה.מחירים הוגנים לכל סוגי העבודות!

השאירו פרטים
שירותים נוספים

מאמרים אחרונים

דילוג לתוכן