איטום גגות

חברת איטום טל הוקמה בשנת 2015 על ידי טל יוסף לאחר שנים רבות של ניסיון עבודה בתחום ולאחר זיהוי של צורך מהותי במתן פתרונות איטום איכותיים ומקצועיים מתוך התאמה אישית לדרישות ולמאפיינים הייחודיים של כל מבנה.

קבלן איטום גגות - איטום טל

החברה מציעה מגוון רחב של פתרונות איטום

איטום כל סוגי הגגות, כולל גגות רעפים, להגנה על הבית מפני נזקי מים כמו רטיבות, עובש וקורוזיה.

חברת "טל איטום" משתמשת בחומרים איכותיים ובטכנולוגיות מתקדמות להגנה על הגג ועל שלד המבנה.

אנו מציעים פתרונות איטום לכל סוגי המבנים

לבתים פרטיים בכל סדר גודל, כולל מבנים עם גגות רעפים.

לבניינים משותפים: כולל גגות, קירות, יסודות ומרזבים.

לבתי עסקים ומפעלים תעשייתיים בכל סדר גודל כולל גגות, קירות, יסודות ומרזבים.

אנחנו מעניקים אחריות של עד לעשר שנים לכל עבודה, מצוידים באישור עבודה לגובה, תעודה של אוטם מורשה מטעם מכון התקנים ובפוליסת ביטוח עדכנית.

אנו יושבים בשורש בהרי ירושלים ומציעים שירותי איטום בפריסה ארצית.

בחרתם ב"איטום טל", בחרתם במקצועיות, בניסיון, בשירות מהלב ובמחירים אטרקטיביים.

איך למצוא קבלן איטום?

לקבלן איטום תחום התמחות ספציפי העוסק באיטום. ענף הבניה והקבלנות הוא תחום רחב תחתיו תתי תחומים ספציפים ולכן, על הלקוח בסופו של דבר לוודא שיש התאמה בין הצורך ובין התחום. קבלן איטום הינו קבלן המחזיק בתעודת אוטם מורשה ולו יש את כל ההכשרות המקצועיות בתחום זה. מציאת קבלן איטום מנוסה העונה לדרישות המקצוע דורשת חיפוש מעמיק הכולל בדיקת של ניסיון מעשי, ותק של 5 שנים ומעלה, אנשי צוות מנוסים, שימוש בחומרי איטום מתקדמים ובעלי תו תקן, התקנים ושיטות עבודה מגוונות. טרם תחילת העבודה יש ליצור קשר עם קבלן האיטום הרלוונטי, רצוי להיפגש ולהתרשם מרמת המקצועיות של אותו קבלן פוטנציאלי. איך תדעו שבעל המקצוע אותו אתם פוגשים עונה לדרישות המקצועיות? תוכלו לראות לפי בחינת הבעיה ומציאת פתרון מתאים. קבלן איטום שלדוגמא מגיע בשל נזילה מהגג ישאל אתכם שאלות הנוגעות ל"מכשולים" המורכבים על הגג (דוד שמש, מזגנים וכו'), בדיקת מרזבים ובכללי בחינת אופי הנזילה. לאחר מכן יוכל לברר בעל המקצוע האם קיים איטום וזו נקודה קריטית. חומרי איטום שאינם מאותה משפחה דוחים זה את זה, חומרים ביטומניים דוחים חומרים פוליאוריטנים ולהפך.

כמה זמן מחזיקות יריעות ביטומניות?

איטום גגות באמצעות יריעות ביטומניות הוא איטום מעולה בעל עמידות ארוכת שנים. היריעות הביטומניות הן יריעות מובנות אשר עשויות מחומרים ביטומניים משחתיים, ומגיעות בגלילים ומוכנות ליישום. היריעות נמתחות על גג המבנה בדומה לטפט, מוצמדות אליו ומולחמות זו לזו בנקודות החיבור במטרה להימנע מכשלי איטום וחדירת מים באזורי החיבורים. הלחמה מקצועית וכיסוי של כל שטח הגג באמצעות יריעות ביטומניות יספק משטח אטום לחלוטין ועמידות איטום גבוהה במיוחד. איטום באמצעות יריעות ביטומניות מצריך הכנה של הגג בטרם פרישת היריעות, באמצעות יישום של שכבת זיפות- חומר איטום מסורתי שמשמש כיום כתשתית לחומרי איטום ביטומניים, אשר נצמדים אליו היטב.

איטום גגות ביריעות ביטומניות מחיר

עבור איטום גגות ביריעות ביטומניות מחיר משתנה בהתאם למספר קריטריונים. הדבר העיקרי שמשפיע על המחיר הוא שטח גודל הגג. חשוב להדגיש, יריעות ביטומניות אינן מיושמות על גבי גגות קטנים. יריעות ביטומניות יכולות להיות מיושמות על גבי גגות בינוניים וגדולים, המחיר נקבע לפי מ"ר וככל שהיקף השטח רחב יותר כך המחיר למ"ר פוחת. מעבר לכך, דבר נוסף שמשפיע על המחיר של איטום גגות ביריעות ביטומניות הוא עובי היריעה. ניתן להשתמש ביריעות של 4 מ"מ או 5 מ"מ - קבלן איטום יוכל להציע את הבחירה המדויקת בהתאם למקרה ספציפי. דבר נוסף שמשפיע על המחיר הוא אופי העבודה. ככל שהעבודה מורכבת יותר, כך המחיר מתייקר. יש הבדל בין גג חדש ובין גג ישן, גג שאין עליו אובייקטים ובין גג שיש עליו אובייקטים כמו דודי שמש ומזגנים. יש לקחת בחשבון שמעבר לעבודת האיטום תדרשו בעבודות נוספות כמו בניית שיפוע, התקנת מרזבים, שיקום בטון ואחרים. כל העבודות הנוספות הן כמובן במטרה לשמור על איטום מקצועי לטווח ארוך. עם כל הנתונים שציינו, המחיר של איטום ביריעות ביטומניות נע בטווח של 85 ש"ח ועד 120 ש"ח למ"ר. המחיר הגבוה מתייחס לנתונים מורכבים יותר ויריעות עבות, ואילו המחיר הנמוך מתייחס לעבודות פשוטות או שטח גג רחב.

עבודות איטום שאנו מבצעים

מה תרצו לדעת?

גלריית עבודות

מידע מקצועי

איטום פיר מעלית

פברואר 27, 2024 איטום טל

מה תרצו לדעת? איטום פיר מעלית הוא תהליך קריטי שדורש מיומנות רבה. פירי מעלית נמצאים...

איטום חיובי

פברואר 27, 2024 איטום טל

מה תרצו לדעת? איטום חיובי הוא איטום המתבצע בחלקו החיצוני של מבנה, זאת בניגוד לאיטום...

איטום גגות בהזרקה

פברואר 27, 2024 איטום טל

מה תרצו לדעת? איטום בהזרקה נחשב לאיטום שלילי - איטום המתבצע מתוך החלק הפנימי של...

תקן איטום מרפסת

פברואר 21, 2024 איטום טל

מה תרצו לדעת? כל עבודת איטום צריכה לעבוד לפי נהלים קבועים מראש. הנהלים למעשה שומרים...

תקן יריעות ביטומניות

פברואר 21, 2024 איטום טל

מה תרצו לדעת? יריעות ביטומניות נחשבת לשיטת איטום פופולרית מצד אחד ומצד שני יקרה. לפני...

מה זה ביטומן?

פברואר 21, 2024 איטום טל

מה תרצו לדעת? ישנם חומרים שונים ומגוונים לאיטום גגות ואיטום כללי בבית. בחירת חומרי האיטום...

יוסף טל

יוסף טל

מנכ"ל חברת איטום טל חברתנו הינה חברה בעלת וותק וניסיון רב בתחום האיטום ומספקת את כל פתרונות האיטום המתקדמים צוות מקצועי ומנוסה מאפשר ביצוע עבודות ברמה גבוהה ביותר המקנה לחברתנו מוניטין ושם של חברה מובילה בתחום! אנו מתמחים במגוון עבודות שיקום ואיטום מבנים. חברתינו מעניקה תעודת אחריות מלאה בסיום כל עבודה וזמינה עבורכם לכל שאלה.מחירים הוגנים לכל סוגי העבודות!

שלח טופס להצעת מחיר מהירה

דילוג לתוכן