איטום גגות בבית שמש

בין הרי יהודה אל השפלה, בין גוש דן לירושלים, שוכנת העיר בית שמש, שמאכלסת למעלה מ-160,000 תושבים, בשכונות שהוקצו עוד בטרם מלחמת העצמאות ועד לשכונות חדישות ומודרניות. היקף אוכלוסייה זה, כמו גם המיקום של העיר בין ערי המטרופולין ירושלים ותל אביב, תוך שמירה על ריחוק גאוגרפי משתיהן, הולידו את הצורך במענה ומתן מגוון סוגי שירותים בעיר עצמה וללא תלות חיצונית. גם חברת איטום טל בחרה להציב צוות איטום גגות בבית שמש, אשר מנגיש לתושבי העיר את מיטב השירותים בתחום האיטום, במקצועיות ובזמינות מלאה.

חברת איטום טל מפעילה צוותי איטום מקצועיים הפועלים בפריסה ארצית

ומרחיבה את שירותיה:

איטום גגות בבית שמש ובסביבתה

איטום גגות במבנים משותפים, בתים פרטיים ומתחמים עסקיים ומסחריים

איטום בשיטות מתקדמות, באמצעות חומרי איטום מעולים

ומתן מענה לצרכי איטום נוספים לכל סוגי המבנים

מגיעים גם אליכם- צוות איטום טל

רוצים להתייעץ איתנו? חייגו לטל איטום לקבלת שירות 052-8602009

איטום גגות בשכונות בית שמש הוותיקות

שכונות הוותיקים בבית שמש נוסדו בתחילת שנות החמישים, וזוכות כעת להתחדשות עירונית הכוללת יישום של פרויקטים מסוג תמ"א 38 ופינוי בינוי, לצד חידוש ושימור מבנים בשיטות מתקדמות. כחלק ממערך ההתחדשות העירונית נדרשים גם שירותים של קבלן איטום, בין אם כקבלן משנה לחברות הבניה, היזמים והקבלנים הפועלים בשכונות הללו, ובין אם במתן שירות לוותיקי העיר, אשר מעוניינים לשמר את המבנים הקיימים ואת המראה הנוסטלגי של ההתיישבות. בתים אלו זקוקים לפתרונות איטום שנועדו לשמר את איכות המבנה לשנים ארוכות נוספות, באמצעות איטום הגג בשיטות מתקדמות ועמידות יותר מאלו שהיו נהוגות בעבר ונשחקו, כמו גם חידוש האיטום המבני כולו בהתאם לצורך.

איטום גגות בבניינים משותפים

בשכונות החדשות ניתן למצוא לא מעט בנייני דירות משותפים, אשר נבנו במטרה לספק מענה לאוכלוסייה המקומית המתרחבת במהרה ולהגירה החיובית של הציבור המסורתי אל העיר. גגות בבתים משותפים מתאפיינים בקונסטרוקציית גג שטוח, אשר משמש להצבת דודי שמש, קולטים, יחידות מיזוג, צלחות תקשורת ואלמנטים חיצוניים נוספים. איטום גגות שטוחים מתבצע עם הקמת המבנה על ידי הקבלן, כאשר ברבות השנים נדרש חידוש של האיטום. איטום גגות שטוחים קיימים לאחר הבניה, מצריך פתרונות נגישות תחת האלמנטים הללו שלרוב מקובעים אל הגג. בין האפשרויות לאיטום במקרים הללו:

  • פירוק כלל האלמנטים הקיימים על הגג, בליווי צוותי אינסטלציה וצנרת, תקשורת ואחרים, הסרת האיטום הקיים וניקוי הגג, ביצוע איטום מחדש בשיטת האיטום הנבחרת, והתקנה מחדש של כלל המערכות והיישומים על גבי הגג. שיטה זו נחשבת למורכבת ויקרה יותר, אולם מאפשרת מערך איטום חדש ובחירה בכל סוג איטום להעדפת בעלי הדירות.
  • בחינת סוג האיטום הקיים והליקויים הקיימים בו, הסרת אלמנטים ניידים בלבד וניקוי הגג, ביצוע איטום בשיטה אשר תואמת את איטום הגג המקורי לצורך היאחזות אופטימלית של חומר האיטום בגג, ויישום האיטום מחדש באמצעות שיטות איטום המסייעות לחדור תחת אלמנטים אשר מקובעים אל הגג, דוגמת איטום בהתזה. שיטה זו נחשבת יעילה ומספקת מענה איכותי במחיר נוח למרבית צרכי איטום הגג בבתים משותפים.

איטום גגות רעפים

בשכונות החדשות והוותיקות של העיר בית שמש, ניתן למצוא בתים פרטיים ובתים דו משפחתיים הכוללים גג רעפים. איטום של גג רעפים ניתן ליישם באמצעות הסרת הרעפים וביצוע איטום למבנה באמצעות יריעות ביטומניות, שעליהן יונחו הרעפים, או באמצעות מילוי הסדקים והחריצים שבין הרעפים ומעל הרעפים- בחומרי איטום שקופים המיושמים במריחה, בהזרקה ובהתזה.

חברת איטום טל מלווה כל לקוח, מספקת שירות של בדיקה ואבחון, מתן פתרונות אפשריים והתאמת שיטת האיטום הטובה ביותר למבנה, לתקציב ולהעדפות הלקוח, בהוגנות מלאה.

הסיליקון הוא חומר עמיד למים וקל ליישום ומחירו נמוך. בזכות התכונות הללו זכה למקום של כבוד בתעשיית האיטום. יחד עם זאת, הסיליקון לא נדבק באופן טבעי למשטחים ודוחה חומרים נוזליים אחרים במקרה ונדרש חידוש או תיקון של האיטום, וכן מגלה עמידות מוגבלת בפני טמפרטורות גבוהות. בשל הללו נהוג להשתמש בחומרי איטום המשלבים סיליקון עם חומרים פולימריים וחומרי איטום אחרים, ולא כחומר בסיס לאיטום הגג.

איטום הגג מתבצע בצורה היעילה והמהירה ביותר בימות שמש ועל כן עבודות חידוש ותחזוקה של איטום מומלץ לבצע בקיץ ובאביב. יחד עם זאת, במקרה הצורך, ניתן לבצע איטום גם בעונות הפחות חמות, אולם יש להתאים את מועד העבודה לתחזית ולמצוא את הימים בהם לא צפויים ממטרים ומשקעים.

  1. כל עבודות האיטום המתבצעות על ידנו כוללות אחריות. טווח האחריות נע בין 3-10 שנים, בהתאם לסוג האיטום הנבחר ולעמידות החומרים. 
תוכן עניינים
יוסף טל

יוסף טל

מנכ"ל חברת איטום טל חברתנו הינה חברה בעלת וותק וניסיון רב בתחום האיטום ומספקת את כל פתרונות האיטום המתקדמים צוות מקצועי ומנוסה מאפשר ביצוע עבודות ברמה גבוהה ביותר המקנה לחברתנו מוניטין ושם של חברה מובילה בתחום! אנו מתמחים במגוון עבודות שיקום ואיטום מבנים. חברתינו מעניקה תעודת אחריות מלאה בסיום כל עבודה וזמינה עבורכם לכל שאלה.מחירים הוגנים לכל סוגי העבודות!

השאירו פרטים
שירותים נוספים

מאמרים אחרונים

דילוג לתוכן