איטום גגות בבת ים

איטום גגות הוא בין הפעולות החשובות שיש לבצע מדי תקופה, על גבי כל סוג של גג, להגנה על המבנה והקונסטרוקציה, לשמירה על בידוד תרמי מיטבי ולמניעה של חדירת לחות ומים למבנה. 

חברת איטום טל החברה המובילה בגוש דן ובמרכז

בענף פתרונות האיטום לכל סוגי המבנים

מספקת מענה לעבודות איטום גגות בבת ים, חולון, ראשון לציון, תל אביב, רמת גן, גבעתיים וערים רבות נוספות בפריסה ארצית רחבה

איטום כל סוגי הגגות בשיטות איטום מתקדמות

צוות איטום מיומן, מנוסה, בליווי ובניהול של

קבלן איטום מוסמך

עבודות איטום מורכבות ומאתגרות ביישום יסודי ומקצועי במחיר הוגן ובאחריות מלאה

רוצים להתייעץ איתנו? חייגו לטל איטום לקבלת שירות 052-8602009

בין סוגי הגגות אשר דורשים איטום מקצועי, בדיקות איטום וחידוש של שכבת האיטום מדי מספר שנים, ובהתאם לסוג האיטום שנבחר ליישום:

גגות רעפים – בעבר נהוג היה לחשוב כי גג רעפים איינו דורש יישום של שכבת איטום. תצורת הגג והתקנת הרעפים בהדבקה זה על גבי זה ותוך יצירת משולש הנוטה מטה, לא אפשרו הצטברות של מים עומדים על גבי הגג, ויצרו סילוק טבעי של מי גשמים ומשקעים. לאורך השנים, בלאי טבעי, סדקים ברעפים, תזוזת רעפים וליקויים נוספים, הביאו לחדירת מים מ הגג אל המבנה, כמו גם להבנה כי איטום ראשוני היה מסייע במניעת נזקי הרטיבות והלחות. כיום נהוג לבצע איטום לגג רעפים כבר בעת הבינוי, באמצעות איטום ביריעות ביטומניות- הלחמת יריעות איטום על גבי תשתית המבנה והגג בטרם יישום הרעפים. ניתן לבצע איטום זה גם על גבי גג רעפים קיים, באמצעות הסרת הרעפים, יישום האיטום והדבקה מחדש. אפשרות נוספת היא לבצע הזרקה של חומרי איטום מוקצפים ומתקשים בין הרעפים, וליישם מריחה של חומר איטום שקוף על גבי רעפים קיימים.

גגות שטוחים – גגות שטוחים הם גגות המאפיינים בנינים משותפים, כמו גם מבנים עסקים, ארגוניים ואף בתים פרטיים. גג שטוח מאפשר יישום בטוח ונוח של מגוון שיטות איטום, החל מאיטום באמצעות יריעות ביטומניות, איטום פוליגג, איטום בחומרים פוליאוריטנים, איטום אקרילי ועוד. גגות שטוחים גם מספקים מענה לצורך בהצבת אלמנטים המסייעים בתחזוקת המבנה ובמערכות המיזוג וחימום המים, אלמנטים שיוצרים קשיי נגישות לכל משטח הגג, ומצריכים פתרונות איטום דוגמת איטום בהתזה.

גגות אסבסט – גגות אסבסט הם גגות ישנים שהיו נהוגים בעבר בענף הבינוי, ונחשבים מסוכנים לסביבה ולבריאות הציבור. איטום גגות אסבסט מחייב רישיון ייחודי, הליך איטום מקצועי ומוקפד תחת תקנות בטיחות מחמירות, פינוי וסילוק האסבסט למוקדי פינוי מורשים בלבד, וביצוע איטום מחודש בשיטות מקצועיות ובאמצעות חומרים מורשים בלבד.

גגות קלים – גגות קלים הם גגות אשר מיושמים בשיטות הבניה הקלה והבניה הירוקה, באמצעות חיבור והלחמה של פלטות וקורות לקירוי מחומרים דוגמת איסכורית, פנלים מבודדים, חומרים פולימריים, סנטף ופוליקרבונט ועוד. למרות שחומרים אלו בפני עצמם הם חומרים עמידים ואטומים, החיבורים בניהם, שיטות ההלחמה, הקידוחים וההברגה, עשויים ליצור נקודות תורפה אשר יביאו לחדירת מים בין החיבורים, מה שמחייב יישום של איטום מקצועי. איטום גגות קלים מצריך הכנה וניקוי של שטח הגג למשעי, היכרות עם חומר הגג וחומרי האיטום אשר ניתן ליישם על גבי חומר זה, עבודה באמצעות מכשור מתקדם ליישום טכנולוגיות איטום מתקדמות.

חברת איטום טל מבצעת את כל סוגי עבודות האיטום לגגות ולבנים שונים. צוות איטום טל בבת ים ובגוש דן זמין ועומד לרשות קבלנים וחברות בניה, מוסדות וקהל הלקוחות הפרטיים, תוך ביצוע עבודות איטום מתקדמות בסטנדרטים מחמירים ולשביעות רצון כלל לקוחות החברה.

התשובה תלויה בסוג הגג ובעמידות הצפויה של שיטת האיטום הקיימת. ישנם חומרי איטום עמידים לשלוש שנים, לעומת חומרים עמידים 10-15 שנים.

נזילה מן הגג מעידה על ליקוי בשכבת האיטום הקיימת. במידה ומדובר במכרך איטום יעיל ובכשל נקודתי, ניתן לטפל בו באמצעות יצירת טלאי או מריחת חומר מתאים. חשוב לבצע בדקה מקיפה לסוג ולאיכות האיטום בטרם ההחלטה על סוג והיקף הפעולה הנדרשת.

איטום ביריעות ביטומניות יקר יותר ביחס לשיטות אחרות, אולם מספק איכות ועמידות ארוכת שנים, שלטווח הארוך, עשויה להיות משתלמת יותר, ביחס לשיטות הדורשות חידוש תקופתי.

תוכן עניינים
יוסף טל

יוסף טל

מנכ"ל חברת איטום טל חברתנו הינה חברה בעלת וותק וניסיון רב בתחום האיטום ומספקת את כל פתרונות האיטום המתקדמים צוות מקצועי ומנוסה מאפשר ביצוע עבודות ברמה גבוהה ביותר המקנה לחברתנו מוניטין ושם של חברה מובילה בתחום! אנו מתמחים במגוון עבודות שיקום ואיטום מבנים. חברתינו מעניקה תעודת אחריות מלאה בסיום כל עבודה וזמינה עבורכם לכל שאלה.מחירים הוגנים לכל סוגי העבודות!

השאירו פרטים
שירותים נוספים

מאמרים אחרונים

דילוג לתוכן