איטום גגות ביבנה

יבנה היא עיר השוכנת במישור החוף הדרומי, ומאכלסת כ-50,000 תושבים. יבנה נוסדה כיישוב מקומי ונקראה כפר יבנה בשנת 1948 עם קום המדינה, ולאורך השנים, היקפי הבנייה והגידול באוכלוסייה שלה העניקו לה מעמד של עיר. יבנה גם ידועה כעיר המתאפיינת בבניה ירוקה, תחת אלמנטים של מחזור וניצול משאבים טבעיים.

חברת איטום טל מבצעת עבודת איטום גגות ביבנה, כקבלן משנה מוביל הנותן שירות לקבלני ויזמי הבנייה בעיר, וכשירות לחידוש איטום, טיפול בליקויי איטום ופתרונות נוספים לתושבים הפרטיים, לעסקים ולמוסדות העיר.

איטום טל חברת האיטום המקצועית והמובילה בישראל

מעמידה לרשות תושבי השפלה והדרום צוות איטום מקצועי, מיומן, המצויד בכל הנדרש לביצוע כל עבודות האיטום בעבור תושבי הסביבה איטום גגות ביבנה

איטום קירות חיצוניים ביבנה איטום תפרים, איטום מרפסות, איטום חלונות ועבודות איטום נוספות

המתבצעות באמצעות קבלן איטום מוסמך צוות איטום מנוסה ומיומן הנותן מענה לכל צורך

רישיון עבודה בגובה וכיסוי ביטוחי מתאים

שירות מצוין ומחיר הוגן

רוצים להתייעץ איתנו? חייגו לטל איטום לקבלת שירות 052-8602009

מאפייני הבניה העיקריים ביבנה מבוססים על שכונות בהן בתים צמודי קרקע ודו משפחתיים, אולם מצוקת הבניה והמחסור בקרקעות הולידו גם פרויקטים הכוללים בניה לגובה, ומציעים דירות 3-4 חדרים למשפחות הצעירות. עבודות איטום גגות ביבנה מספקות מענה לכל סוגי המבנים, הקונסטרוקציות והגגות הקיימים.

מומחי איטום טל אשר מבצעים איטום גגות ביבנה לצד מגוון עבודות איטום נוספות, מספקים מספר סוגי עבודות איטום נפוצות:

איטום גגות בבניינים משותפים – בניינים משותפים כוללים משטח גג שטוח, אשר במקרים רבים מותקנים עליו דודי שמש, צינורות מזגן ויחידות מיזוג, קולטים ואלמנטים נוספים. אלה מולחמים ומחוברים לגג באמצעות הברגה ובשיטות אחרות, במטרה להגן על הציוד וליצור התקנה בטוחה לחלוטין, מה שעשוי להביא לפציעה של שכבת האיטום הקיימת, ולקשיי נגישות ביצוע איטום של הגג מחדש.

מומחי האיטום נדרשים לבצע מיפוי ראשוני של אתגרי האיטום, הכשלים ונקודות התורפה, ולהגיע ערוכים ליישום האיטום בשיטה שנבחרה, באמצעות חומרים וציוד עזר ומכשור מתאים. אין צורך לנתק את הציוד היקר לצורך חידוש האיטום, וניתן לבצע זאת באמצעות החדרת חומרי איטום בהתזה גם לאזורים בעלי מגבלת נגישות. 

איטום גגות בבניינים משותפים מתבצע לרוב שנים אחדות לאחר מסירת הבניין, ביוזמה ובהובלת וועד הבית המשותף, ובהשתתפות כל הדיירים, מה שהופך את העלות לנוחה לכל כיס. סוג האיטום תלוי במספר פרמטרים בניהם המבנה והקונסטרוקציה, סוג האיטום המקורי שיושם על גבי הגג, ליקויי האיטום, והתקציב אותו מוכנים דיירי הבניין להשקיע. חשוב לציין כי ככל שהבחירה תהיה בשיטת איטום יעילה ואיכותית יותר, עמידות האיטום תובטח ליותר שנים, כמו גם האחריות הניתנת על ידי קבלן האיטום. במקרים רבים בחירה בשיטת איטום המספקת עמידות לשנה עד שלוש שנים, לטווח הארוך תהיה משתלמת פחות משיטת איטום יקרה יותר, אולם בעלת עמידות שעולה על 10 שנים, דוגמת איטום ביריעות ביטומניות.

איטום גגות במבנים ירוקים קלים – איטום גגות אשר נבנו באמצעות שיטות בניה ירוקה, דורש התאמה של חומר האיטום לגגות פולימריים דוגמת סנטף או גגות פוליקרבונט, גגות איסכורית, גגות מפנלים מבודדים וכדומה. ביבנה ניתן למצוא מבנים רבים בבניה ירוקה, צרכים תעשייתיים ומסחריים ולצרכי מגורים. איטום גגות קלים מתבצע באמצעות חומרי איטום ייחודיים בעלי יכולת היצמדות מיטבית לסוג הגג, הזרקת חומרי איטום בין נקודות החיבור, וביצוע בדיקות מחמירות לווידוא איכות האיטום ועמידותו.

מומחי איטום טל מבצעים את כל עבודות האיטום בשיטות המתקדמות ביותר, באמצעות חומרי איטום מעולים, ומספקים שירות נגיש, מהיר ואדיב, במחיר הוגן ותחרותי.

במידה וקיימת נזילה או חדירת מים מן הגג, יש לבצע תיקון מידי לאיטום, באמצעות טלאי או באמצעות איטום מלא מחדש, בכל עונות השנה. במידה ומדובר בחידוש איטום כטיפול מונע, מומלץ להמתין לחודשי האביב והקיץ.

בטרם קביעת שיטת האיטום וחומרי האיטום, יש לבצע אבחון מקצועי של סוג הגג ולבצע התאמה לקונסטרוקציה ולצורך. איטום פוליגג הוא איטום באמצעות חומר איטום גמיש ואיכותי שמתאים למגוון סוגי גגות, ביניהם גגות קלים, ביישום מקצועי.

רטיבות בתקרה בדירה הנמצאת בקומה האחרונה במבנה, מצביעה על ליקוי באיטום הגג וצורך בבדיקה ותיקון מקצועי. בדירות המצויות בקומות הביניים ומטה, תיתכן נזילה מצנרת סמויה/קומה עליונה, מה שמצריך תיקון של הצנרת ואיטום קירות פנימיים.  

תוכן עניינים
יוסף טל

יוסף טל

מנכ"ל חברת איטום טל חברתנו הינה חברה בעלת וותק וניסיון רב בתחום האיטום ומספקת את כל פתרונות האיטום המתקדמים צוות מקצועי ומנוסה מאפשר ביצוע עבודות ברמה גבוהה ביותר המקנה לחברתנו מוניטין ושם של חברה מובילה בתחום! אנו מתמחים במגוון עבודות שיקום ואיטום מבנים. חברתינו מעניקה תעודת אחריות מלאה בסיום כל עבודה וזמינה עבורכם לכל שאלה.מחירים הוגנים לכל סוגי העבודות!

השאירו פרטים
שירותים נוספים

מאמרים אחרונים

דילוג לתוכן