איטום גג פנל מבודד

מהם גגות מפנלים מבודדים

פנל מבודד הוא סוג של חומר קירוי המורכב משני לוחות מתכת עם שכבת בידוד משולבת ביניהם. שכבת הבידוד מסייעת במניעת העברת חום, והופכת את המבנה לחסכוני באנרגיה ולידידותי לסביבה. פנלים מבודדים זמינים במגוון עוביים וניתנים להתאמה אישית לכל צרכי הקירוי וההצללה.

גגות פנלים מבודדים הם בחירה פופולרית עבור מבנים מסחריים ותעשייתיים רבים,  בזכות בידוד מעולה ויעילות אנרגטית שהם מספקים, כמו גם קלות ההתקנה וחיסכון בעלויות ביחס לעלויות הבינוי המסורתי.

איטום טל החברה המובילה בישראל בעבודות איטום גגות

איטום מקצועי של כל סוגי הגגות

ביצוע בדיקות איטום ובדיקות תשתית

ייעוץ והתאמת שיטת איטום

ביצוע מקצועי ואיטום גגות באיכות גבוהה ותוך מתן אחריות רחבה וארוכת שנים

לכל עבודות איטום גגות ובהתאמה לעמידות האיטום המובטחת

רוצים להתייעץ איתנו? חייגו לטל איטום לקבלת שירות 052-8602009

נזילות וחדירת משקעים בגגות מפנל מבודד

לצד היתרונות הרבים של מערכת קירוי גגות מפנל מבודד, מערכות אלו עשויים להביא לאתגרי איטום, נזילות וסדקים, כמו גם נקודות תורפה באיטום הנוצרים בין נקודות החיבור, מה שמחייב איטום מקצועי ומלא. בשונה מבניה מסורתית היוצרת משטח אחיד, גגות מפנל מבודד מותקנים באמצעות חבור בין פרופילים רבים של הפנל, בשיטות הצמדה והברגה לקונסטרוקציה הראשית, וזה לזה, מה שיוצר נקודות תורפה רבות שעשויות להפוך לליקויי איטום הנדרשים לטיפול.

ככלל, כחלק מעבודת ההתקנה של הגג יש לבצע גם איטום גג פנל מבודד באמצעות החדרת חומרי איטום בין המחברים וכשכבת איטום נוספת מעל הגג, אולם במקרים רבים מגלה בעל הנכס ו/או השוהים בו, חדירות מים ולחות כבר עם סיום הבניה, ונדרשים לפתרון איטום מהיר אך יעיל. 

במקרים רבים מבנים קלים מפנל מבודד משמשים לצרכים משרדיים ועסקיים או לצרכי אחסון סחורה וציוד יקר ערך, וחשיבותו של איטום מיטבי היא גבוהה להגנה על הללו.

איטום גג פנל מבודד

מתי נדרש איטום גג פנל מבודד

איטום גג פנל מבודד מתבצע על ידי קבלן איטום, כחלק מעבודת הבינוי ובהזמנה שלו כקבלן משנה, ובמקרים רבים לאחר הבינוי ומסירת המבנה, לטיפול בליקויי איטום שלא טופלו כהלכה במעמד הבניה, או לחילופין לטיפול בכשלי איטום שנוצרו כתוצאה מבלאי של המבנה ומערך האיטום המקורי.

כיצד מתבצע איטום גג פנל מבודד?

האיטום המומלצים? איטום גג פנל מבודד מתבצע תוך אבחון ראשוני של הגג, החיבורים, עובי הקורות, אתגרי האיטום, המחברים והקונסטרוקציה. קבלן איטום מקצועי יבצע את הבדיקה האמורה באמצעות מגוון כלים, בניהם בדיקה ידנית, בדיקה באמצעות מצלמה תרמית לאיתור מקורות נזילה ובדיקת הצפה כללית.  לאחר ביצוע אבחון מקיף ימליץ קבלן האיטום על שיטת איטום מומלצת, מבין שתי שיטות איטום אפשריות לכל הפחות, ותוך הצגת היתרונות, החסרונות והעלויות של כל שיטה.

עיקר ההבדל בין שיטות האיטום לגג מצוי בבחירת חומרי האיטום האפשריים.

חומרי האיטום המומלצים לגגות פנלים מבודדים כוללים:

איטום סיליקון

איטום פוליאורתן 

 איטום ביריעות PVC

 איטום ביריעות ביטומניות

חומרים אלו עמידים, עמידים בפני מזג אוויר, ויכולים לעמוד בהתרחבות והתכווצות של החומר, פעולות המאפיינות גגות העומדים חשופים וסופגים את שינויי הטמפרטורה.

בכל שיטות האיטום יתבצע איטום ראשוני בהתזה בין מחברים ובנקודות תורפה, מילוי סדקים באמצעות חומרים משחתיים, ורק לאחר מכן איטום מלא בשיטת האיטום שנבחרה.

חברת איטום טל מביאה ניסיון רב באיטום גגות פנל מבודד, תוך היכרות עם החומר ומאפייניו, יכולת לזיהוי מהיר של כשלי איטום ומתן מענה מקצועי באמצעות צוות מומחים מוביל. החברה פועלת בפריסה ארצית, מספקת שירות מעולה בזמינות גבוהה, ובטווח מחירים הוגן ותחרותי.

במידה והמבנה מבודד היטב, יבש ואינו מראה סימני חדירת מים או רוח, אין צורך לבצע בדיקה תקופתית. במקרה של מבנה המחזיק בציוד יקר ערך, ניתן כאמצעי מניעה לבצע בדיקת איטום שנתית לפני תחילת החורף.

פנל מבודד הוא חומר איכותי שיכול לגלות עמידות ל-30 שנים ויותר, אולם חשוב לבצע עבודות תחזוקה ושמירה עליו, חידוש של האיטום על פי צורך, טיפול בסדקים ובחריצים.

לא, איטום גג פנל מבודד מתבצע באמצעות חומרי איטום מותאמים ומעולים שמחזקים את הבידוד התרמי ולא פוגעים בו.

תוכן עניינים
יוסף טל

יוסף טל

מנכ"ל חברת איטום טל חברתנו הינה חברה בעלת וותק וניסיון רב בתחום האיטום ומספקת את כל פתרונות האיטום המתקדמים צוות מקצועי ומנוסה מאפשר ביצוע עבודות ברמה גבוהה ביותר המקנה לחברתנו מוניטין ושם של חברה מובילה בתחום! אנו מתמחים במגוון עבודות שיקום ואיטום מבנים. חברתינו מעניקה תעודת אחריות מלאה בסיום כל עבודה וזמינה עבורכם לכל שאלה.מחירים הוגנים לכל סוגי העבודות!

השאירו פרטים
שירותים נוספים

מאמרים אחרונים

דילוג לתוכן