איטום גגות באשקלון

העיר אשקלון, שוכנת לחוף הים התיכון של ישראל, ברצועת החוף הדרומית ביותר. באשקלון ניתן למצוא שילוב בין מבני מגורים, למבני מסחר ותעשייה, סגנונות בנייה שונים, ויישום של כל סוגי הגגות החל מגגות שטוחים, גגות בבניה קלה, גגות בטון ואסבסט וכלה בגגות משופעים, גגות רעפים וטרסות.

בכדי להבטיח את אורך החיים והעמידות של מבנים וגגות העומדים לאורך עשרות שנים חשופים לפגעי מזג האוויר והתנאים הסביבתיים, נדרשים שירותי איטום מקצועיים, המספקים איטום מבנים, איטום גגות ופתרונות איטום מותאמים לכל מבנה, סיכון וסביבה. 

גגות באשקלון איטום טל החברה המקצועית בישראל לשירותי איטום מקצועיים

מציבה צוות איטום גגות באשקלון מצויד היטב בכל הנדרש לביצוע עבודות איטום

בכל שיטות וטכניקות האיטום באמצעות חומרי איטום מעולים מבית יצרנים ידועים ובעלי מוניטין

ביישום מקצועי ומתקדם ותוך הפעלת מערך בקרה ובדיקות איטום לאיתור כשלים וליקויים

ומתן מענה מקצועי, מקיף ומצוין. שירות אדיב, זמינות גבוהה,

עבודה מוקפדת ומקצועית

ומחירים נוחים והוגנים

רוצים להתייעץ איתנו? חייגו לטל איטום לקבלת שירות 052-8602009

כיצד נקבעות שיטות איטום גגות באשקלון

מאפייני הסביבה של העיר אשקלון הם מאפיינים ייחודיים המצריכים התייחסות מקצועית כבר בשלב תכנון האיטום הראשוני, ובכל מתן מענה ושירות לצרכי האיטום בעת תיקון ליקויים או חידוש מערך איטום.

אשקלון היא עיר דרומית, השוכנת בין הנגב לשפלה, ובהגדרתה היא עיר מדברית. העיר וסביבתה זוכות לכמות עצומה של ימי שמש בשנה, למעלה מן הממוצע הארצי, וטמפרטורות חמות לאורך מרבית ימות השנה. בעונת החורף מהירות הרוח והעומס שהיא יוצרת גבוה במיוחד, ומדי שנה נרשמות סופות של ממש באחת הבירות הדרומיות של ישראל.

בשונה מערי מדבר אחרות, אשקלון היא גם עיר חוף, אשר רצועת החוף המרהיבה שבה יוצרת תנאי לחות כבדים, והפרשה של רכיבי המלח מן הים אשר מחלחלים למבנים ועשויים לפגוע בתשתיות, ללא יצירת איטום ובידוד מתאים.

בבחירת מערך איטום גגות או איטום מבנים חיצוני באשקלון, יש להביא בחשבון את התנאים הללו, ולהביא לכדי יישום מערך איטום מחומרים אשר עמידים לא רק למים, כי אם גם לחום כבד, רוחות עזות ועומסים, קרינת UV וריכוז המלח הגבוה.

איטום גגות באשקלון

 בין שיטות האיטום המומלצות לאיטום גגות באשקלון:

  1. איטום גגות ביריעות ביטומניות –  סוג זה של איטום אידיאלי לגגות שטוחים ומרפסות באשקלון. יריעות ביטומניות עשויות מחומרי איטום אשר מזוקקים מנפט ובחיבור עם מולקולות פולימריות קשיחות,  עבות במיוחד ועמידות למים ולתנאי לחות, לחום בטמפרטורות קיצוניות וממושכות, לקרינה אולטרה סגולית וקרני  UV ולתנאי מזג אוויר קיצוניים הכוללים שינויים תכופים.

מלבד איכות היריעות עצמן, גם שיטת היישום של איטום גגות ביריעות ביטומניות מחזק את רמת האיטום, כאשר היריעות מוצמדות אל שכבת פריימר ביטומנית המיושמת על גבי הגג מבעוד מועד, באמצעות שיטת הלחמה בחום המצמידות את היריעות בצורה הרמטית אל הגג, מספקות מענה גם לחיבורים ולאזורים מאתגרים ליישום, ללא יצירה של כיסי אוויר וללא נקודות תורפה באיטום. 

איטום של הגג באמצעות יריעות ביטומניות  מספק את רמת האיטום הגבוהה ביותר לצד טווח העמידות הארוך ביותר, העולה על 10 שנים. 

  1. איטום באמצעות חומרים פוליאוריטניים – איטום פוליאוריטני הוא איטום באמצעות חומר דו-רכיבי הכוללים דבק וחומרים פולימריים. כאשר שני הרכיבים הללו מעורבבים יחד, מתרחשת ריאקציה המביאה ליצירת חומר איטום גמיש לעבודה ונוח ליישום בעל עמידות גבוהה ומספר יתרונות:
  • גמישות: איטום פוליאוריטני מספק רמת גמישות גבוהה, המאפשרת התרחבות והתכווצות עקב שינויי טמפרטורה, מה שמתאים במיוחד לתנאים הסביבתיים באשקלון.
  •  עמידות בפני מגוון תנאים סביבתיים: לחומר פוליאוריטני עמידות טובה בפני קרינה, לחות גבוהה וטמפרטורות גבוהות. 
  •  היצמדות מיטבית: חומרי איטום פוליאוריטניים נצמדים היטב למגוון סוגי תשתית וקונסטרוקציה דוגמת: בטון, עץ, מתכת ופלסטיק. 
  • אפשרות יישום באזורים בעלי מגבלת נגישות- ניתן ליישם חומרים אלו במריחה או בהתזה, והם מתאימים במיוחד לאזורים חבויים בעלי קשיי נגישות.

תדירות איטום הגג תלויה בגורמים שונים בניהם סוג חומר האיטום, תנאי האקלים ומצב הגג והקונסטרוקציה. ככלל, מומלץ לאטום את הגג כל 3-5 שנים.

סוגים נפוצים של חומרי איטום גגות בישראל הם חומרי איטום ממשפחת הביטומניים, חומרי איטום אקריליים, חומרי איטום פוליאוריטניים, חומרי איטום פולימריים, חומרים מבוססי סיליקון. חלק מסדרות המוצרים משלבים בין שני רכיבים פעילים לתוצאה מיטבית.

ניתן למצוא בחנויות לחומרי בנייה מוצרי איטום גגות ליישום בשיטת עשה זאת בעצמך, אך שיטה זו אינה מומלצת הן בשל המקצועיות הנדרשת בהתאמת חומר האיטום לגג ויישומו, והן בשל תנאי הבטיחות והסיכון שבעבודה בגובה ועבודה עם חומרים שונים למי שאינו מיומן ו/או לא מחזיק בציוד המיגון הרצוי לשם כך.

תוכן עניינים
יוסף טל

יוסף טל

מנכ"ל חברת איטום טל חברתנו הינה חברה בעלת וותק וניסיון רב בתחום האיטום ומספקת את כל פתרונות האיטום המתקדמים צוות מקצועי ומנוסה מאפשר ביצוע עבודות ברמה גבוהה ביותר המקנה לחברתנו מוניטין ושם של חברה מובילה בתחום! אנו מתמחים במגוון עבודות שיקום ואיטום מבנים. חברתינו מעניקה תעודת אחריות מלאה בסיום כל עבודה וזמינה עבורכם לכל שאלה.מחירים הוגנים לכל סוגי העבודות!

השאירו פרטים
שירותים נוספים

מאמרים אחרונים

דילוג לתוכן