איטום פוליגג

איטום פוליגג הוא איטום נגיש ונוח ליישום, המתבצע באמצעות פוליגג- חומר איטום אקרילי, במרקם חלק ונוזלי, נוח במיוחד ליישום ובעל יתרונות רבים.

חברת איטום טל החברה המקצועית והמובילה בישראל לעבודות איטום

החברה מספקת פתרונות איטום בכל שיטות האיטום והחומרים באמצעות מומחי איטום מנוסים ומוסמכים בפריסה ארצית מלאה איטם גגות מכל הסוגים

איטום תפרים

איטום חלונות

איטום קירות חיצוניים ופנימיים

פתרונות איטום בגובה

ומגוון שירותים נוספים מקצועיות נטולת פשרות מחיר הוגן ואחריות מקיפה לכל עבודות האיטום

רוצים להתייעץ איתנו? חייגו לטל איטום לקבלת שירות 052-8602009

בין היתרונות בביצוע איטום פוליגג

הלבנה – איטום פוליגג מתבצע באמצעות חומר איטום לבן, המספק מענה גם לצורך להלבנת הגג, דוחה את קרני השמש החמות ומסייע לשיפור הבידוד התרמי של המבנה, ומספק מראה נקי ואסתטי. בחלק משיטות האיטום נעשה שימוש בחומרי איטום שאינם לבנים, מה שמצריך סיוד והלבנה של הגג באמצעות פעולה חוזרת, הליך אשר נחסך בביצוע איטום פוליגג.

התאמה למגוון סוגי גגות – איטום פוליגג יכול להתבצע על גבי מגוון סוגי קונסטרוקציות ותשתיות, לחזק איטום ביטומני או איטום באמצעות רכיבי סיליקון, רכיבים פוליאורתן ואחרים.

ידידותי לסביבה – איטום פוליגג מתבצע באמצעות חומרים ידידותיים לסביבה, נטולי ריח, שאינם פולטים כימיקליים ורעלנים, ואינו מכיל חומרים מסרטנים.

בטיחות – בזכות יתרונות אלו, פוליגג נחשב לחומר בטוח במיוחד הן לשימוש ולעבודה, והן במגע עם הגג והחומר לאחר השלמת האיטום. בזכות היותו חומר דוחה קרינה הוא אינו מתחמם ואינו גורם לסכנת משטח לוהט וכוויות, ואינו פולט חומרים מזיקים הפוגעים באיכות האוויר ובבריאות הסביבה.

עלות – קיימות שיטות רבות לביצוע איטום גגות, כאשר לעתים מדובר בעלות לא מבוטלת כלל, המכבידה על בעל הנכס או הדיירים בבניין משותף. בין שיטות האיטום ניתן למצוא הפרשי עלויות גבוהים הנובעים מהבדלים בעלויות החומר, שיטת העבודה, הטכניקה והמכשירים הנדרשים, אתגרי נגישות ועוד. איטום פוליגג אינו האיטום הזול ביותר, אולם הוא בהחלט נמצא בסקלה התחתונה לטווח המחירים, בזכות עלות חומר שאינה ופקעת, ושיטת עבודה מהירה ונוחה החוסכת בשעות עבודה ובכמות עובדים הנדרשים לצרכי האיטום.

איטום פוליגג

לאילו סוגי גגות יתאים איטום פוליגג

ככלל, פוליגג הוא חומר אקרילי בעל יכולת היצמדות למגוון קונסטרוקציות וחומרים, ונחשב לפיתרון זמין ויעיל לתיקוני איטום, חיזוק שכבות איטום ואף איטום גג מלא באמצעות פוליגג. קבלן איטום מקצועי ידע לנצל את תועלות החומר באמצעות יצירת שכבה מקשרת וחומרי בסיס לאיטום שיבטיחו את היצמדותו גם לחומרים שאינם מאותה משפחה, או לחילופין, הסרת שכבת איטום קיימת במידה ונדרש חידוש מלא של האיטום, ליישום מיטבי של איטום פוליגג.

סוג הגגות בהם איטום פוליגג מספק מענה מיטבי וזוגה לפופולריות הם הגגות הקלים. גגות קלים הם גגות מתכת מגולוונת, דוגמת איסכורית. במבנים קלים וניידים גגות איסכורית מוצמדים לגג באמצעות ברגים גדולים וחזקים במיוחד, בהתקנה מקצועית ותוך יצירת מערך חיבורים מקיף ליציבות הגג. חיבורים אלו יוצרים לא אחת חרכים וסדקים, ולוחות האיסכורית זקוקים לחיזוק נוסף לבידוד התרמי- פתרונות איטום ובידוד הניתנים בצורה מיטבית באמצעות איטום פוליגג.

טכניקת איטום

איטום פוליגג מתבצע באמצעות חומר אקרילי נוזלי, שניתן ליישם באמצעות מריחה על גבי הגג או באמצעות התזה באמצעות מכשיר ריסוס ייעודי. כאשר מדובר בגג חלק ונקי ללא מגבלות נגישות, האיטום ייושם באמצעות מריחה אחידה של החומר, ואילו על גבי גגות הנושאים דודי שמש ואלמנטים אחרים- ניתן יהיה לעשות שימוש בהתזה לצורך הגעה וכיסוי של כל אזורי הגג.

יועצי חברת איטום טל עומדים לצד לקוחותיהם הרבים, בפריסה ארצית מלאה, ומסייעים בבחירת סוג האיטום ובביצוע העבודה על הצד הטוב ביותר, ובמחיר הוגן.

מדובר בשני חומרים אשר מבוססים על יסודות שונים, גומי אל מול חומר אקרילי, ולכל אחד מהם יתרונות לצד התאמה לסוגים שונים של עבודות איטום. מומלץ להתייעץ עם מומחה האיטום, תוך מיפוי צרכי הלקוח, המבנה והקונסטרוקציה, בבחירת חומר ושיטת איטום.

פוליגג הוא חומר עמיד בחום וקרינה, וכן כנגד תנאי לחות ורטיבות ישירה. עמידותו עשויה להיפגע כנגד הצטברות מים עומדים, ועל כן מומלץ לשות בו שימוש על גבי גגות משופעים ו/או בעלי מערכת ניקוז מתאימה.

חשוב ליישם איטום פוליגג על גבי גג ומשטח נקיים לחלוטין. 

תוכן עניינים
יוסף טל

יוסף טל

מנכ"ל חברת איטום טל חברתנו הינה חברה בעלת וותק וניסיון רב בתחום האיטום ומספקת את כל פתרונות האיטום המתקדמים צוות מקצועי ומנוסה מאפשר ביצוע עבודות ברמה גבוהה ביותר המקנה לחברתנו מוניטין ושם של חברה מובילה בתחום! אנו מתמחים במגוון עבודות שיקום ואיטום מבנים. חברתינו מעניקה תעודת אחריות מלאה בסיום כל עבודה וזמינה עבורכם לכל שאלה.מחירים הוגנים לכל סוגי העבודות!

השאירו פרטים
שירותים נוספים

מאמרים אחרונים

דילוג לתוכן