איטום גגות בבני ברק

הזמן הנכון ביותר לעשות איטום גגות הוא במהלך החודשים החמים, אבל כולנו מגלים על רטיבויות ובעיות איטום רק בזמן החורף. אחרי חורף כזה אנחנו מבינים עד כמה חשוב להגיע מוכנים לימים הגשומים ומבינים שנקודת התורפה של כל בית הוא הגג. איטום גגות בבני ברק הוא שירות מותאם אישית, קבלן האיטום מגיע עד אליכם ובוחן מהי טכניקת האיטום המתאימה בהתאם להיקף הגג, תקציב וגישה לאזורי הגג.

איטום טל - חברה מובילה בפריסה ארצית

חברת איטום טל הינה חברה ותיקה המתמחה בטכניקות איטום שונות: איטום גגות, איטום בסנפלינג, איטום שלילי, איטום מרפסות בשלב בינוי, איטום מרפסות מרוצפות ועוד טכניקות רבות אחרות. חברת איטום טל עובדת בפריסה ארצית ושומרת על עבודות איטום ברף גבוה. כלל עבודות האיטום מבוצעות על ידי קבלן איטום מורשה תוך שימוש בחומרי איטום מתקדמים ועמידים

רוצים להתייעץ איתנו? חייגו לטל איטום לקבלת שירות 052-8602009

מה תרצו לדעת?

מהו איטום גגות בבני ברק?

איטום גגות בבני ברק הוא תהליך שחייב להיות מבוצע על ידי קבלן איטום מוסמך. לצערנו, לא תמיד מי שמבצע את עבודת האיטום הוא אדם בעל ניסיון והרשאה לבצע עבודות איטום, והשאלה היא למה לקחת סיכון כזה? קבלן איטום מוסמך מבצע את העבודה בצורה מיטיבה ודואג לאחריות בהתאם לטכניקת האיטום. במקרים בהם האיטום שבוצע אינו תקין, התקלות יכולות להתחיל בגג ולהגיע למצב של הרס משמעותי גם בחלקו הפנימי של הבית. רטיבויות יכולות לפרוץ פנימה ולהרטיב את תכולת הבית, המים מחלחלים בקירות ופוגעים בתשתיות המבנה ובסוף אנחנו צריכים לשלם כפול גם על תיקון הנזק וגם על איטום מחדש.

תהליך איטום גגות בבני ברק

תהליך איטום כולל מספר שלבים:

  1. בדיקה השלב הראשון בתהליך הוא בדיקה כוללת של קבלן האיטום. בעל המקצוע בוחן האם יש צורך בתיקוני בטון, סגירת סדקים וחורים, יישור בטון ועוד. בעל המקצוע יציע לכם את טכניקת האיטום הנכונה ביותר, ומכאן זאת הבחירה שלכם להמשך העבודה.

  2. הכנת תשתית שלב הכנת התשתית כולל הרמה של כל אובייקט שנמצא על הגג ומפריע בתהליך. אנחנו נרצה לוודא שהגג נקי לחלוטין מדודי שמש, מזגנים, צינורות וכל דבר שיוצר חיץ בין הגג ובין חומר האיטום. לאחר מכן נבצע תיקוני בטון בהתאם לצורך, ננקה את הגג לחלוטין מאבק וכל חומר שיוצר הפרדה ונמתין לייבוש מוחלט של הגג.

  3. יישום חומר איטום בשלב זה בעל המקצוע מיישם את שכבות האיטום, בין אם מדובר על חומרים פוליאוריטנים ובין אם מדובר על יריעות ביטומניות. מגוון חומרי האיטום הוא רחב, ובהתאם לכל הממצאים קבלן איטום בוחר את החומר הנכון ביותר לגג שלכם.

  4. איטום נקודתי בשלב זה בעל המקצוע מבצע איטום נקודתי במקומות שנחשבים לרגישים בגג. לעיתים קיימים אובייקטים שלא ניתן להסיר בגג ואז בעל המקצוע ירצה ליצור שכבת איטום גם באזור הזה. לדוגמא, במקום שיש צנרות חודרות, תשתית של דודי שמש וכד'.

  5. בדיקת הצפה לא כל בעל מקצוע מבצע את החלק הזה בתהליך, אבל בעינינו הוא קריטי. בדיקת הצפה אורכת כ-72 שעות ותפקידה לבדוק את טיב האיטום. בדיקת הצפה, כשמה כן היא. בעל המקצוע מציף את הגג וממתין לראות האם נוצרת רטיבות, בועות או כל חדירה אחרת של מים למבנה.

כמה עולה איטום גגות בבני ברק?

המחיר של איטום גגות בבני ברק מושפע מסדר גודל העבודה, שטח הגג, חומר איטום, מורכבות, שיטת העבודה לדוגמא, איטום בסנפלינג יתומחר אחרת מאיטום רגיל. המחיר נקבע לפי מ"ר ברוב המקרים ולא לפי פרויקט, למעט מקרים מסוימים. לפני תחילת העבודה בעל המקצוע יגיש לכם הצעת מחיר ורק לאחר אישורה ניתן יהיה להתחיל בעבודה.

הטכניקה הפופולרית ביותר לאיטום גגות היא איטום ביריעות ביטומניות. טכניקה זו מתאימה לגגות בשטח בינוני עד גדול וכמו כן, רק למי שיש לו איטום מחומרים הדוחים חומרים ביטומניים (כמו חומרים אקריליים, סוגים שונים של חומרים פוליאוריטניים, צמנטיים ואחרים).

חידוש איטום בגג הוא דבר שאנחנו צריכים לעשות לפני שאנחנו חווים את הסימנים הבולטים. הסימנים הבולטים יהיו נזילות, רטיבויות באופן מסיבי. כבר שאנחנו רואים עובשים או קילופים בקיר נוכל להבין שיש לחזק או לחדש את האיטום.

איטום גג מרוצף הוא אפשרי, אבל כמובן שיהיה מורכב יותר מאשר איטום של גג ללא איטום. הבחירה שלכם היא בין איטום באמצעות הסרת הריצוף ויישום שכבת איטום תחתיו או איטום על גבי המשטח הקיים ולאחר מכן יישום שכבת רצפות נוספת.

יוסף טל

יוסף טל

מנכ"ל חברת איטום טל חברתנו הינה חברה בעלת וותק וניסיון רב בתחום האיטום ומספקת את כל פתרונות האיטום המתקדמים צוות מקצועי ומנוסה מאפשר ביצוע עבודות ברמה גבוהה ביותר המקנה לחברתנו מוניטין ושם של חברה מובילה בתחום! אנו מתמחים במגוון עבודות שיקום ואיטום מבנים. חברתינו מעניקה תעודת אחריות מלאה בסיום כל עבודה וזמינה עבורכם לכל שאלה.מחירים הוגנים לכל סוגי העבודות!

השאירו פרטים
שירותים נוספים

מאמרים אחרונים

דילוג לתוכן