איטום גג חניה

החניה הפרטית המקורה נועדה להגן על הרכב מפני פגעי מזג האוויר, קרינה יוקדת, משקעים ורטיבות. גג חניה דולף עשוי להוות פגיעה כפולה: הן בחשיפת הרכב למפגעים חיצוניים והן בפגיעה במבנה החניה והתשתית עצמה לאורך זמן.

איטום גג חניה מיושם בפעולה פשוטה יחסית, ובמחיר נוח, הנובע בין היתר מן העובדה שעלויות של עבודות איטום מתומחרות על פי מטרים רבועים לאיטום, וחניה מטבעה מספקת שטח מוגבל וגג בהיקף מצומצם ביחס למבנים אחרים.   

חברת איטום טל שומרת על הרכב שלכם:

איטום חניה לחניות פרטיות

כל סוגי המבנים

איטום חניות בבניה קלה – חומרים פולימריים ופנל מבודד

איטום חניות בנויות

איטום חניות עם תקרת בטון

איטום חניות עם גג  פח או אלומיניום

עבודת איטום מקצועית, יסודית, בהתאמה לכל מבנה ולכל נקודת תורפה

במהירות, ביעילות ובמחיר הוגן.

רוצים להתייעץ איתנו? חייגו לטל איטום לקבלת שירות 052-8602009

ליקויי איטום בגג חניה 

הבחירה בחניון מקורה ו/או סגור טומנת בחובה יתרונות רבים. האוטו עומד בצל ושומר על טמפרטורה נוחה בחודשי קיץ הלוהטים, ציפורים נודדות אינן מעופפות מעליו ומשאירות מזכרת לא נעימה על השמשה, וגשמי זלעפות דופקים בחוזקה על גג החניה ולא על הפח של הרכב. 

ליקויי איטום גג חניה עשויים לגרום לנזק אף חמור יותר מהצבת הרכב תחת שטח פתוח ללא גג.

דליפת מי גשמים כתוצאה מנקב אחד או יותר בגג חניה מפח או ברזל תביא עמה גם היווצרות של נוזל חלודה שעשוי לטפטף על האוטו ולגרום לכתמי חלודה קשים להסרה ולניקוי.

רטיבות שמקורה בליקויי איטום בגג בנוי או בגג בטון תביא לפגיעה בתשתית ובקונסטרוקציה, מה שעלול לגרום לנפילת רגבי אבן, חול, פרופילים מבטון וחתיכות טיח על הרכב ולפגוע בו.

חניות בבניה קלה מחומרים שונים עשויות לקרוס כתוצאה מחדירת רוח וסדקים בגג ולסכן בפגיעה את הרכב ואת השוהים בחניה.

מהסיבות הללו ואחרות חשוב במיוחד לבצע איטום גג חניה בצורה מקצועית ויסודית, ובמקרה של ליקויי איטום, בלאי והתפתחות של סדקים- להקפיד על חידוש האיטום באמצעות קבלן איטום מומחה.

שיטות לטיפול בליקויי איטום גג חניה

לצורך טיפול בליקויי איטום וחדירת מים ורטיבות אל החניה חשוב לבחור בשיטת איטום מתאימה על פי סוג הגג:

איטום באמצעות חומרי איטום אקריליים – חומרי איטום אקריליים הם חומרים אשר ניתן ליישם במריחה או בהתזה ומיועדים לאיטום גגות מאבן, גרניט, גבס וכדומה. מדובר באיטום המתבצע בשכבות ויוצר שכבה גמישה מחד גיסא ועמידה מאידך גיסא. חשוב לבחור בחומרי איטום אקריליים המיועדים לחדרים רטובים ולשטחי חוץ.

איטום באמצעות יריעות – איטום גג חניה באמצעות יריעות מתבסס על שני סוגי יריעות:

יריעות ביטומניות – יריעות איטום עמידות וקשיחות מחומרים ביטומניים, המולבשות על גג החניה ומולחמות אליו, ומספקות רמת איטום גבוהה במיוחד ועמידות ארוכת שנים. יריעות ביטומניות מתאימות להלחמה על גגות בטון וכן על גגות שנאטמו במקור באמצעות זפת.

יריעות PVC – יריעות PVC מספקות מענה למגוון סוגי גגות, לתיקון ליקויי איטום וחיזוק שכבת האיטום. היריעות עשויות מחומרים פולימריים עמידים במים ובעומס, בפני דחיקת הרוח ומפגעים אחרים. הצמדת היריעות לגג דורשת טכניקת עבודה ייחודית ומקצועיות, שיביאו לתוצאה אטומה ויעילה במחיר נוח.

בעת ביצוע איטום גג חניה חשוב ליצור שיפוע שיביא לניקוז המים אשר נוטים להצטבר על הגג ולהביא לאורך זמן לשחיקה של האיטום.

איטום גג חניה

חברת איטום טל מבצעת תיקוני איטום לכל סוגי הגגות, לרבות פתרונות איטום גג חניה מן היסוד או למרכי חידוש האיטום, תוך שימוש בחומרי איטום מעולים ועבודה יסודית ומקצועית.

מתחם החניה הוא לרוב אינו מתחם בנוי, ומיועד לצרכי יצירת הצללה והגנה על הרכב מפני רטיבות, מים ומזיקים. למטרה זו ניתן ליצור איטום יעיל באמצעות יריעות עבות ואיכותיות המותקנות תוך מתיחה איתנה והלחמה ליסודות החניה.

גג חניה הוא לרוב גג קטן בבניה קלה ו/או ארעית שאינו מחייב יצירת פתחי ניקוז ומרזב, אולם מומלץ ליצור שיפוע בזווית 1%-2%  לצורך ניגור טבעי של המים ומניעת הצטברות מים על הגג.

סנטף הוא חומר פולימורי בעל תכונות של שקיפות ועמידות בפני מים. גג חניה מסנטף מצריך שימוש בלוחות סנטף עבים בעלי שכבה כהה ליצירת הצללה, ותוך הצבת יסודות אלומיניום שיהוו את הבסיס לקירוי.  

תוכן עניינים
יוסף טל

יוסף טל

מנכ"ל חברת איטום טל חברתנו הינה חברה בעלת וותק וניסיון רב בתחום האיטום ומספקת את כל פתרונות האיטום המתקדמים צוות מקצועי ומנוסה מאפשר ביצוע עבודות ברמה גבוהה ביותר המקנה לחברתנו מוניטין ושם של חברה מובילה בתחום! אנו מתמחים במגוון עבודות שיקום ואיטום מבנים. חברתינו מעניקה תעודת אחריות מלאה בסיום כל עבודה וזמינה עבורכם לכל שאלה.מחירים הוגנים לכל סוגי העבודות!

השאירו פרטים
שירותים נוספים

מאמרים אחרונים

דילוג לתוכן