איטום גגות בנתניה

נתניה היא העיר המרכזית באזור השרון ומישור החוף, ובין הערים המתוירות והפופולריות בישראל.  נתניה היא עיר חוף המאופיינת בתנאי לחות גבוהים, ובעת ביצוע עבודות איטום גגות ואיטום מבנים בעיר יש להביא זאת בחשבון.

איך מתבצע איטום גגות?

איטום גגות דורש עבודה מקצועית וקפדנית תוך שימוש בחומרי איטום מעולים ועמידים וטכניקת עבודה ייחודית.

קיימת חשיבות רבה להתאמה של סוג האיטום והחומרים הנבחרים לקונסטרוקציה, לנקודות התורפה של המבנה והגג ולטכניקת האיטום הקיימת על גבי הגג.

איטום טל - שירותי איטום גגות בנתניה

צוות מקצועי המבצע את כל סוגי האיטום למבנים

איטום גגות ביריעות ביטומניות

איטום בחומרים פוליאוריתניים

איטום אקרילי

ושיטות איטום מתקדמות נוספות.

יש לכם גג מעל הראש? צוות נתניה בחברת איטום טל יאטמו אותו עבורכם באופן יסודי ותוך עמידות ארוכת שנים

אחריות לכל סוגי עבודות האיטום

רוצים להתייעץ איתנו? חייגו לטל איטום לקבלת שירות 052-8602009

שיטות וחומרים לאיטום גגות

איטום באמצעות סיליקון

אחת השיטות החדשניות לאיטום גגות ולתיקון ליקויי איטום בגג היא באמצעות שימוש בסיליקון. מותג הסיליקון המוביל בתחום האיטום הוא חומר איטום בלאק ג'ק, המשלב בין תכונות של גמישות החומר, עמידות איתנה בפני מים: גשם ומשקעים ומים עומדים, עמידות בפני קרינה וחום, ללא סובלנטים וממסים, אשר ניתן ליישום במריחה, באופן אחיד ללא תפרים וחיבורים.

אחד היתרונות הבולטים של חומר האיטום הסיליקוני הוא היצמדותו הטובה לכל סוגי החומרים ללא צורך בשכבת פריימר כבסיס לחומר האיטום, וללא תלות בסוג האיטום הקיים על הגג.

איטום באמצעות סיליקון מצריך עבודה על גבי משטח קריר ומומלץ ליישמו בשעות הבוקר המוקדמות בטרם הספיק הגג להתחמם, כמו גם ייבוש לאורך זמן, ועל כן חשוב לבצע איטום כזה בעונת הקיץ.

איטום באמצעות חומרי איטום אקריליים

חומרי האיטום האקריליים הם חומרים לבנים, דוחים חום ועמידים למים, אשר נוחים במיוחד ליישום. חומרי האיטום האקריליים מבוססים על תרכובות פולימריות ובסיס מים ותערובות של דבקים עמידים המביאים להיצמדות טובה שלהם לתשתיות ולקונסטרוקציות.

חומרי איטום אקריליים מתאימים ליישום על גבי גגות שטוחים, בעלי שיפוע תקין ומערך ניקוז פעיל, ומגיעים במספר מרקמים וריכוזים ותוך אפשרות ליישום במריחה או בהתזה, מה שמסייע בנגישות לחריצים, תחת דוודים וקולטי שמש.

חומרים אקריליים ייצמדו היטב לחומרים פוליאוריתניים, סיליקון וחומרי איטום על בסיס גומי, אולם נוטים לדחות ולהתנתק מבסיסי איטום על בסיס זפת או חומרי איטום ביטומניים.

איטום באמצעות יריעות ביטומניות

שיטת האיטום המתקדמת, העמידה והיעילה ביותר, מתבססת על הצמדת יריעות ביטומניות לגג. היריעות הביטומניות מגיעות בעוביים שונים, במרקם גמיש ובעמידות גבוהה במיוחד. היריעות מתבססות על ביטומן וריכוז של זפת, ונצמדות היטב לגגות בטון וגגות אבן שעברו איטום בזיפות בעבר. היריעות הביטומניות דורשות רמת מיומנות גבוהה בהתקנתן, חיתוך מדויק בהתאמה לגודל ומבנה הגג, החדרה תחת אלמנטים קיימים וכיסוי נקודות תורפה דוגמת חיבורים בין קירות, מרזבים ואחרים.  החיבור מתבצע בטכניקה של הלחמה והצמדה מלאה של היריעות ללג, ללא יצירה של כיסי אוויר ונקודות כשל שעשויות להפוך למקור לחדירת מים. 

איטום באמצעות יריעות ביטומניות מתאים לגגות שטוחים או משופעים, ובשנים האחרונות קבלני בינוי ואיטום בוחרים ליישם אותו גם תחת גגות רעפים, כשכבת מגן וגיבוי.

איטום גגות בנתניה

חברת איטום טל מבצעת את כל סוגי איטום גגות בנתניה ובשרון, ומספקת מענה מקצועי לקבלנים, לחברות בניה, לרשויות ולמוסדות, לעסקים פרטיים וללקוחות פרטיים רבים. מומחי החברה מבצעים מיפוי לתנאי הגג וכשלי האיטום הקיימים, ונותנים מענה רחב, מקצועי וארוך טווח לכל עבודת איטום, מביצוע תיקון וטלאי נקודתי ועד איטום מלא של גגות ומבנים.

בכדי לבחור תכנית ושיטת פעולה לאיטום יש לבחון את עומק הליקוי והנזק שנגרם. במקרה של חדירת מים מתחת ליריעות והצטברות של רטיבות, יהיה צורך להסיר את היריעות הקיימות, לנקות ולייבש את הגג וליצור איטום מחדש. במקרה של קרע ביריעה ללא נזק תשתית ניתן לאטום את הקרע באמצעות מריחה והזרקה של חומר ביטומני ו/או יצירת טלאי באמצעות חיתוך והלחמה של יריעה ביטומנית להשלמת האיטום.

במקרה של איטום אקרילי בלוי ופגום, ניתן לבצע קילוף מבוקר של החומרים האקריליים והסרה שלהם, ניקוי והכנה של הגג, יישום שכבת פריימר המותאמת לחומרים ביטומניים והלחמת היריעות. אין להניח יריעות ביטומניות על שאריות איטום אקרילי קיים.

יריעות PVC הן יריעות פולימריות גמישות המשמשות לצרכי איטום, בטכניקה שונה ותוך הצמדה של היריעות לקצוות המבנה ללא הלחמת היריעות זו לזו כנהוג ביישום יריעות ביטומניות. מדובר בחלופה זולה יותר שיכולה לספק מענה בנסיבות מסוימות, אולם אינה מספקת את רמת היעילות והעמידות של היריעות הביטומניות. 

תוכן עניינים
יוסף טל

יוסף טל

מנכ"ל חברת איטום טל חברתנו הינה חברה בעלת וותק וניסיון רב בתחום האיטום ומספקת את כל פתרונות האיטום המתקדמים צוות מקצועי ומנוסה מאפשר ביצוע עבודות ברמה גבוהה ביותר המקנה לחברתנו מוניטין ושם של חברה מובילה בתחום! אנו מתמחים במגוון עבודות שיקום ואיטום מבנים. חברתינו מעניקה תעודת אחריות מלאה בסיום כל עבודה וזמינה עבורכם לכל שאלה.מחירים הוגנים לכל סוגי העבודות!

השאירו פרטים
שירותים נוספים

מאמרים אחרונים

דילוג לתוכן