איטום גגות בקריית אונו

קריית אונו היא בין הערים המבוססות והחזקות בישראל, ומשלבת בין מבנים וותיקים בני עשרות שנים, לבין שכונות חדישות והרחבות בניה, המיועדים לספק מענה לצרכי המגורים של האוכלוסיה המתרחבת וההגירה החיובית שחווה העיר.

פתרונות האיטום שמספקת חברת איטום טל בקריית אונו הם רבים ומגוונים, ולמעשה מספקים מענה לכל צרכי האיטום, לתושבים, לעסקים ולמוסדות הרבים בעיר.

צוות איטום טל בקריית אונו פועל ללא לאות, באמצעות מנהל הצוות, קבלן איטו מוסמך בעל ניסיון רב שנים ומומחיות שאין שניה לה.

איטום טל החברה המובילה בישראל לעבודות איטום

מספקת שירותי איטום גגות

איטום מבנים

איטום תפרים

איטום חלונות

איטום קירות חיצוניים ופנימיים ומגוון פתרונות איטום נוספים

בפריסה ארצית מלאה החברה מפעילה צוותי איטום מקצועיים מאובזרים בכל הציוד הנדרש ומנוהלים על ידי קבלן איטום מוסמך צוות איטום גגות בקריית אונו ובאזור המרכז המספק מענה מקצועי ואיכותי ללקוחות פרטיים ולמוסדות ועסקים במקצועיות שאין שניה לה ובמחירים הוגנים.

רוצים להתייעץ איתנו? חייגו לטל איטום לקבלת שירות 052-8602009

בין עבודות הצוות בקריית אונו ובסביבתה:

איטום גגות בבניינים משותפים – איטום גגות שטוחים, במבנים קיימים אשר נאטמו בעבר, וזקוקים לאיטום מחדש של הגג בשל בלאי, ליקויים וחדירת מים למרות האיטום הקיים. איטום גגות בבניינים משותפים מתבצע לאחר בחינת מצב האיטום הקיים, הקונסטרוקציה, סוג האיטום והיקף הליקויים. במקרים בהם מדובר באיטום חדש יחסית ותקין, בעל ליקויים נקודתיים, ניתן לבצע איטום מקומי וטלאי איטום באזורי התורפה והכשל, ולהבטיח את עמידות הגג ומערך האיטום לעוד שנים ארוכות.

במקרה של איטום מיושן אשר סובל מבלאי גבוה, פתרונות האיטום יכללו ניקוי של הגג והכנה שלו, מריחת חומר יסוד ויישום שכבת איטום חדשה בהתאם לשיטת האיטום שנבחרה.

איטום גגות רעפים בבתים פרטיים – איטום גגות רעפים דורש מיומנות גבוהה, תכנון ויישום של עבודה מקצועית והפעלת כלים ומנגנוני בטיחות להגנה עם עובדי האיטום, הדיירים ועוברי אורח. ככלל, בעבר לא נהוג היה לבצע איטום גגות רעפים, בשל המבנה הייחודי שלהם שהבטיח את סילוק המים מן הגג באמצעות מנגנון כוח המשיכה כלפי מטה. יחד עם זאת, לאחר שנים של חשיפה לשמש ולמפגעים, גם גגות רעפים עשויים סבול מסדקים ומתזוזת רעפים, אשר גורמת לחדירת מים אל המבנה. איטום גגות רעפים יכול להתבצע מן היסוד, באמצעות הסרת הרעפים מן הגג, יישום שכבות איטום על גבי שכבת הקירוי של המבנה, והלבשת הרעפים מחדש, או באמצעות החדרת חומרי איטום מוקצפים בהתזה בין הרעפים, כמו גם יישום של חומר איטום שקוף על גבי הרעפים הקיימים עצמם.

איטום גגות במבנים קלים – מבנים קלים דוגמת קרוואנים ומבנים מפנל מבודד מאפיינים עסקים שונים, דוגמת משרדי מכירות, משרדים ביתיים לבעלי מקצועות חופשיים, גלריות וקליניקות טיפוליות. מבנים כאלה כוללים גגות מפנל מבודד או גגות איסכורית, וזקוקים לפתרון איטום מקצועי שנותן מענה לליקויי האיטום שנוצרים בין החיבורים השונים, יוצרים שכבת בידוד תרמית ואקוסטית, ומגנים על המבנה מפני חדירת משקעים, רטיבות ומזיקים. בשונה מאיטום גג אבן או בטון, איטום גגות איסכורית/פנל מבודד, דורשם שימוש בחומרי איטום ייחודיים בעלי יכולת היצמדות מיטבית לחומרי תשתית הגג, כמו גם עמידות ארוכת שנים. לצורך זה מתבצעת עבודת הכנה של המשטח בטרם יישום טכניקת האיטום בפועל, ניקוי ומריחה של פריימר-חומר בסיס מתאים לסוג האיטום.

מומחי חברת איטום טל מלווים המקצועיות כל לקוח, בייעוץ, הכוונה והתאמת פתרונות איטום מתקדמים, ומיישמים במקצועיות שאין שניה לה את כל סוגי עבודות איטום גגות ועבודות איטום בכלל. 

בבחירה של קבלן איטום לכל סוגי עבודות האיטום, יש לבחון ניסיון והמלצות, לצד הסמכה קבלנית, רישיון עבודה בגובה וביטוח מתאים. פרמטר חשוב בבחירת קבלן איטום הוא היקף האחריות שהוא מספק על עבודתו.

בבניין מגורים חדש האחריות למסירת מבנה בעל איטום מלא ותקין היא בידי הקבלן/חברת הבניה. ליקויי איטום בתרופת האחריות יטופלו על ידי קבלן האיטום המבצע ותחת אחריות קבלן המפתח. ליקויי איטום שנמצאו לאחר תקופת האחריות הם באחריות בעלי הדירות במבנה, בחלוקה שווה וללא קשר לקומת המגורים והקרבה לגג.

בדיקת איטום לגג יש לבצע מדי שנה עד שלוש שנים, ו/או בהתאם לסוג האיטום שנבחר ועמידותו הצפויה.  

תוכן עניינים
יוסף טל

יוסף טל

מנכ"ל חברת איטום טל חברתנו הינה חברה בעלת וותק וניסיון רב בתחום האיטום ומספקת את כל פתרונות האיטום המתקדמים צוות מקצועי ומנוסה מאפשר ביצוע עבודות ברמה גבוהה ביותר המקנה לחברתנו מוניטין ושם של חברה מובילה בתחום! אנו מתמחים במגוון עבודות שיקום ואיטום מבנים. חברתינו מעניקה תעודת אחריות מלאה בסיום כל עבודה וזמינה עבורכם לכל שאלה.מחירים הוגנים לכל סוגי העבודות!

השאירו פרטים
שירותים נוספים

מאמרים אחרונים

דילוג לתוכן