איטום גגות בגבעתיים

גבעתיים היא עיר מרכזית בישראל, המצויה באזור גוש דן בסמיכות לתל אביב ולרמת גן, ומושכת אליה אוכלוסייה צעירה ומבוססת, והגירה חיובית של זוגות ומשפחות לשכונות העיר הרבות המתפתחות. גבעתיים למרות היותה עיר וותיקה בישראל, נהנית ממראה חדיש ומטופח, בזכות מגוון פרויקטים חדישים בתחום הבניה לצד התחדשות עירונית מפותחת המספקת מענה למבנים הוותיקים בעיר. בגבעתיים מתגוררים למעלה מ-60,000 תושבים. 

חברת איטום טל, מלווה קבלנים וחברות, רשויות, ארגונים ועסקים, ומספקת מענה לצרכי איטום גגות בגבעתיים, בערים נוספות בגוש דן, ובפריסה ארצית מלאה.

חברת איטום טל מבצעת במקצועיות עבודות איטום גגות בגבעתיים

לבניינים משותפים, בתים פרטיים, מתחמי מסחר ועסקים

מבנים בבניה קלה

איטום גגות אסבסט

יישום יציקת בטקל

ומגוון פתרונות איטום נוספים.

שירות נגיש בטווחי זמן קצרים במיוחד צוות מקצועי, מצויד בכל הנדרש, מוסמך ומבוטח כחוק

מקצועיות שאין שניה לה וטווח מחירים הוגנים ותחרותיים לכל סוגי עבודות האיטום

רוצים להתייעץ איתנו? חייגו לטל איטום לקבלת שירות 052-8602009

מדוע נדרשים שירותי איטום גגות?

גג המבנה הוא בבחינת קו ההגנה הראשון של כל בניין, אשר מהווה חלק ממעטפת המבנה וההגנה עליו מפני חדירה של מפני חדירה של  גשמים, רוחות וטמפרטורות קיצוניות. מערכת האיטום לגג המבנה מיועדת לעמוד איתנה אל מול כל הללו, כאשר ליקויים באיטום גודמת סדקים, כיסי אוויר וחריצים בין החיבורים עשויים לגרום לדליפה של מים וחדירת משקעים ומזיקים אל הקונסטרוקציה של המבנה ואל חלל המבנה הפנימי עצמו. 

שירותי איטום גגות מקצועיים, מיועדים הן ליישום מערך האיטום הראשוני למבנה, הן לטיפול בליקויי איטום נקודתיים והן לביצוע חידוש ואיטום מחדש של הגג על פי צורך. 

חשיבות נוספת למערך האיטום של הגג ואיטום המבנה בכלל, הוא הבידוד התרמי, ויצירה של חוצץ בין הטמפרטורה החיצונית לטמפרטורת המבנה הפנימית, שלמעשה מבטיחה חלל פנימי נוח ונעים לשהייה, שאינו סופח חום קיצוני או תנאי קור קיצוניים, ותלוי תלות מועטה ככל הניתן באמצעי חימום או קירור מתועשים. איטום גגות איכותי מסייע בשל כך, גם ביצירת מבנה בעל יעילות אנרגטית, חיסכון באנרגיה ובעלויות תחזוקה.

איטום גגות בגבעתיים

כיצד בוחרים קבלן איטום גגות בגבעתיים?

בחירה באיש מקצוע לצורך איטום הגג עשויה להיות לא פשוטה, ללא היכרות מוקדמת עם הענף, הסיכונים והאלמנטים החשובים ליישום. מספר טיפים לבחירת בעל מקצוע לאיטום הגג, הנכונות לכל אזור גאוגרפי ומבנה בישראל:

  1. קבלן איטום – לא כל הנדימן המציע את שירותיו הוא קבלן איטום. בתחום האיטום מומלץ שלא ליטול סיכונים מיותרים ולהסתייע בקבלן איטום מוסמך ובעל רישיון בלבד.
  2. היצע שירותים – איטום גגות ניתן לביצוע באמצעות מגוון שיטות וחומרים, וקבלן איטום מקצועי יתאים את שיטת האיטום לגג ולא יציע שיטת איטום כמוצר מדף המתאים לכל לקוח ומבנה. איש מקצוע שמציע מראש שיטת איטום בהתאם למומחיות שלו, ללא הגעה ובחינה של מצב הגג, אינו מספק שירות מקצועי ועשוי לבצע איטום בשיטה שאינה מותאמת לגג ולקונסטרוקציה. מומלץ שלא להתפתות להמלצות דוגמת: השיטה הטובה ביותר לאיטום גגות, ולבקש אבחון, בדיקה והתאמה מלאה לצורך.
  3. המלצות – קבלן איטום מוסמך ומנוסה ידע לספק המלצות של לקוחות אמיתיים שחוו את שירותיו. שימוש בהמלצות ככלי לבחירה תמיד היה ועודו השיטה הטובה ביותר לצרכנות נכונה ונבונה. ניתן לחפש מידע והמלצות אודות קבלן איטום גם ברשתות החברתיות וברשת.
  4. אחריות – חשוב במיוחד לבחור בקבלן איטום אשר מספק אחריות מקיפה על עבודתו, שכן ליקויי איטום במקרים רבים אינם נראים לעין הבלתי מקצועית, ומתהווים לאורך זמן וכנגד חשיפה לתנאי מים, משקעים ותנאים סביבתיים נוספים.

מומחי חברת איטום טל: צוות מומחים בניהולו של קבלן איטום מוסמך, מביאים ניסיון רב שנים, המלצות וסיפורי הצלחה, מעטפת שירותים מלאה בתחום האיטום וביצוע כל סוגי עבודות האיטום, בחומרים מעולים ובמקצועיות שאין שניה לה.

קבלן איטום מוסמך הוא קבלן אשר רכש השכלה והכשרה באמצעות גוף מורשה על ידי משרד העבודה והתעשייה, ופועל תחת תקנות והנחיות עבודה אשר מבטיחות הן את איכות העבודה והן את בטיחות העובדים והשוהים בסביבת העבודה. 

זמן האחריות תלוי בשיטת האיטום שנבחרה ובעמידות הצפויה של חומרי היטום ונע בין -10 שנים.

קבלן איטום מחויב גם ברישיון עבודה בגובה עבורו ועבור כל אחד מעובדיו, כמו גם ביטוח אחריות מקצועית מתאים. 

תוכן עניינים
יוסף טל

יוסף טל

מנכ"ל חברת איטום טל חברתנו הינה חברה בעלת וותק וניסיון רב בתחום האיטום ומספקת את כל פתרונות האיטום המתקדמים צוות מקצועי ומנוסה מאפשר ביצוע עבודות ברמה גבוהה ביותר המקנה לחברתנו מוניטין ושם של חברה מובילה בתחום! אנו מתמחים במגוון עבודות שיקום ואיטום מבנים. חברתינו מעניקה תעודת אחריות מלאה בסיום כל עבודה וזמינה עבורכם לכל שאלה.מחירים הוגנים לכל סוגי העבודות!

השאירו פרטים
שירותים נוספים

מאמרים אחרונים

דילוג לתוכן