בניית גגות רעפים

בניית גגות רעפים היא בחירה נכונה לכל מבנה, בין אם מדובר על רעפים גלויים או נסתרים. המטרה של הרעפים היא לא רק קוסמטית, אלא גם כדי לשמור על בידוד המבנה וחיזוק יכולת האיטום שלו. כמעט כל מבנה יכול לבחור בגג רעפים, גם כאשר מדובר על גגות בהיקף נמוך יחסית. לפניכם כל המידע על גגות רעפים

על חברת איטום טל

חברת איטום טל היא חברה מקצועית המתמחה באיטום גגות. גם כאשר מדובר על גג רעפים אנחנו צריכים לוודא שהרעפים מיושמים כראוי ובשיפוע נכון כדי למנוע נזילות ובעיות איטום. חשוב לציין, באיטום גגות עם רעפים התהליך מורכב מכיוון שיש להסיר את הרעפים ובשביל זה צריך לעבוד עם קבלן איטום מקצועי. חברת איטום טל בעלת ניסיון של מעל 15 שנים באיטום מבנים ובניית גגות רעפים. החברה עובדת בשקיפות מלאה מול הלקוח, עם זמינות גבוהה ומוניטין חיובי.

רוצים להתייעץ איתנו? חייגו לטל איטום לקבלת שירות 052-8602009

תהליך בניית גגות רעפים:

גג רעפים היא בחירה פופולרית מכמה סיבות. הסיבה העיקרית לבחירה בגג רעפים הוא העמידות של הגג בפני רטיבות ונזילות. כתוצאה מכך, אנחנו נוציא פחות כסף על איטום הגג. זה די פשוט להבנה, גגות רעפים נמצאים בשיפוע, כך שלרוב המים ינוקזו כראוי ולא ישארו עומדים ויחדרו לתוך המבנה. יתרון נוסף של בניית גגות רעפים בא לידי ביטוי ביכולת בידוד. יכולת הבידוד של גג רעפים טובה בהשוואה לגג שטוח, המבנה של הרעפים מרחיק את המים וכמו כן, מבודד מפני קור ורוחות.

תהליך הבנייה של גג רעפים משתנה בהתאם לגג חשוף לעומת גג שאינו חשוף. הבנייה מתחילה כמו תמיד מהשלד, אנחנו נרצה לבחור בעץ מלא, אבל אם מדובר על גג שאינו חשוף נוכל להיעזר בבטון או גבס. האופציה הראשונה מומלצת מכיוון שיש עמידות גבוהה יותר, מנגד נשלם יותר. לאחר הנחת השלד נניח קורות עץ לחיזוק השלד ומעל זה בידוד. סביב הגג אנחנו יוצרים מעין ארגזי רוח שמטרתם להרחיק מים מקירות חיצוניים ולהם גם נחבר מרזבים כדי לנקז את המים שכן חדרו. לאחר התהליך ניתן יהיה להתקין את הרעפים, מומלץ להיעזר באדריכל.

סוגי רעפים:

ישנם סוגים שונים של רעפים, הבחירה בין הסוגים השונים גם כמובן קשורה למחיר ומראה.

  1. רעפי חרס רעפי חרס היא הבחירה הפופולרית ביותר, הרעפים מתאימים לשיפוע של 35%, תוכלו לבחור בין צבעים שונים והם מתאימים לשימוש לטווח ארוך. המחיר של רעפי חרס הוא החל מ-60 ש"ח למ"ר.

  2. רעפי בטון רעפים עשויים בטון. הרפעים מגיעים בצבעים שונים, אך לטווח הארוך הם פחות יעילים. הרעפים יכולים להישמר לטווח של כ-35 שנים. המחיר של רעפי בטון יהיה החל מ-150 ש"ח למ"ר.

  3. רעפי דמויי צפחה מדובר על רעפים פחות פופולריים ויש להם עיצוב ייחודי, הם נראים כמו קשקשים של דג. המחיר שלהם הוא החל מ-120 ש"ח למ"ר.

  4. רעפים ארוכים רעפים ארוכים נקראים גם רעפי רברעף, הוא ארוכים ונראים כמו מספר רעפים קטנים מחוברים יחד. הרעפים עשויים מתכת בדרך כלל עם ציפוי אקרילי. המחיר של רעפים אלו מתחיל מכ-100 ש"ח למ"ר.

אלו הם ארבעת הסוגים הפופולריים של רעפים. עם זאת, נוכל למצוא עוד מגוון רחב של רעפים מסוגים שונים. מה שחשוב הוא לבדוק את העמידות של הרעפים לטווח הארוך. כשאנחנו מדברים על אורך חיים של רעפים אנו מתכוונים לשלושים שנה ומעלה. רעפי חרס לדוגמה יכולים להישמר כ-70 שנה ואפילו יותר.

המחיר של בניית גגות רעפים משתנה בהתאם לסוג הרעפים ובהתאם להיקף העבודה. המחירים נקבעים לפי מ"ר ומתחילים מכ-70 ש"ח למ"ר.

אם ישנה נזילה או רטיבות במבנה עם גג רעפים יש לבחון מהיכן מגיעה הרטיבות. כאשר הרטיבות מגיעה מהגג, יש להרים את הרעפים וליישם שכבת איטום מתחת לרעפים וכמו כן, על הרעפים עצמם.

כאשר אתם בוחרים חברה לבניית גג רעפים עליכם להסתכל על התמונה הרחבה. בדקו מה ההסמכה של בעלי המקצוע בחברה, מה הניסיון של החברה והאם הצעת המחיר היא בהתאם למחירון בשוק.

תוכן עניינים
יוסף טל

יוסף טל

מנכ"ל חברת איטום טל חברתנו הינה חברה בעלת וותק וניסיון רב בתחום האיטום ומספקת את כל פתרונות האיטום המתקדמים צוות מקצועי ומנוסה מאפשר ביצוע עבודות ברמה גבוהה ביותר המקנה לחברתנו מוניטין ושם של חברה מובילה בתחום! אנו מתמחים במגוון עבודות שיקום ואיטום מבנים. חברתינו מעניקה תעודת אחריות מלאה בסיום כל עבודה וזמינה עבורכם לכל שאלה.מחירים הוגנים לכל סוגי העבודות!

השאירו פרטים
שירותים נוספים

מאמרים אחרונים

דילוג לתוכן