איטום גגות ברעננה

איטום גגות ברעננה מתבצע תוך מתן מענה לתושבים ולדיירים בעיר ובהתאמה לכל סוגי המבנים והגגות, לרבות איטום גגות חדשים, וכלה בטיפול בליקויי איטום בגג קיים בעל שכבת איטום קיימת.

חשוב להבהיר כי בעת טיפול בליקויי איטום או כאשר קיים צורך בחידוש שכבת האיטום על גבי הגג, קיימת חשיבות לבחינת שיטת האיטום הקיימת, כאשר לרוב זו תהווה שכבת בסיס איתנה לשכבת האיטום החדשה.

חברת איטום טל החברה המובילה בשרון

בשירותי איטום מתקדמים

בטכניקות עבודה מורכבות ובאמצעות ציוד חדשני ומתקדם

ובשילוב חומרי איטום מעולים

חברת איטום טל מבצעת

איטום גגות ברעננה לכל סוגי הגגות

במחירים הוגנים ותחרותיים לשוק

ותוך מתן אחריות מקצועית ל-10 שנים

רוצים להתייעץ איתנו? חייגו לטל איטום לקבלת שירות 052-8602009

איטום גגות באמצעות יריעות ביטומניות- מתי נכון לעשות זאת ומתי להימנע?

יריעות ביטומניות הן יריעות גמישות מחומרים תרמו פלסטיים, המתרככים במגע עם חום. היריעה עוברת תהליך של עיבוד וטבילה בחומרים המזוקקים מנפט, מה שהופך אותה לגמישה במיוחד, כמו גם לאטומה ועמידה בפני רטיבות ולחות לאורך שנים ארוכות. יריעות ביטומניות מותקנות על גבי הגג לאחר ניקוי של הגג, הסרה של כל אלמנט או גורם מפריע, ויישום של שכבת פריימר ביטומני המהווה בסיס לאיטום.  בתהליך הלחמה ייחודי באמצעות שימוש במבער שמביא להיצמדות מיטבית של היריעות אל משטח הגג. 

רבים מבעלי הבתים הפרטיים וועדי הבתים המשותפים המבקשים לבצע חידוש של האיטום הקיים, מבקשים לבצע איטום ביריעות ביטומניות, בשל המוניטין החיובי שקיים לשיטה זו בענף.

איטום גגות ביריעות ביטומניות אכן מספק את רמת האיטום הגבוהה ביותר הקיימת כיום בשוק, כמו גם עמידות ארוכת שנים- ביחס לכל שיטות האיטום האחרות.

ביישום של שכבת איטום חדשה על גבי הגג איטום ביריעות ביטומניות יהווה בחירה מעולה ויעניק גג אטום למשעי וללא ליקויי איטום לאורך שנים ארוכות. חשוב לציין כי שיטת איטום גגות ביריעות ביטומניות תהיה יקרה יותר ביחס לשיטות איטום נוספות, אולם בתחשיב לאורך זמן, ובזכות העמידות הארוכה שמספקות יריעות ביטומניות, יש שימצאו את המחיר היקר יותר כמשתלם.

איטום גגות ברעננה

לעומת זאת, בעת איטום גגות בעלי שכבת איטום קיימת, המתבססת על חומרים אקריליים או חומרי איטום פוליאוריתניים, שכבת האיטום הקיימת עשויה לדחות את היריעות הביטומניות ולגרום לניתוק שלהן מן התשתית, מה שיביא ליצירה של כיסי אוויר וחללים בהם לאורך הזמן יצטברו רטיבות ומים עומדים- שיחדרו לתשתית ולמבנה.

במקרה כזה מוטב יהיה לבצע מיפוי ולאבחן את כשלי האיטום הקיימים, וליישם תיקונים נקודתיים באמצעות הזרקת חומרי איטום מתאימים לנקודות הכשל, או לחילופין יישום שכבה נוספת של חומרי איטום מאותה משפחה על כלל הגג.

באילו מקרים נכון לבצע איטום ביריעות ביטומניות לגג שכבר נאטם בעבר?  

כאשר האיטום הקודם של הגג התבצע באמצעות זיפות או חומרים צמנטים, ניתן לבצע איטום מחדש ביריעות ביטומניות ללא לשש לניתוק החומר, שכן מדובר בחומרי איטום המשויכים לאותה משפחה ונוטים להיצמד זה לזה. במדינת ישראל הייתה נהוגה בעבר שיטת איטום גגות באמצעות זפת חמה, מה שמותיר גגות רבים בישראל בהתאמה לשיטת האיטום ביריעות ביטומניות.

חברת איטום טל מבצעת בדיקות איטום לכל סוגי הגגות, איתור ליקויי איטום והתאמת פתרונות הכוללים טיפול בליקויים לצד חידוש מלא של מערך האיטום לגגות ולמבנים. חברת איטום טל מקפידה על הוגנות והתאמה לצרכי הלקוח, ומנגישה פתרונות איטום מתקדמים בכל רמות המחיר ללקוחותיה, לרבות איטום גגות ומבנים ביריעות ביטומניות במקצועיות שאין שניה לה ותוך מתן 10 שנות אחריות.

איטום גגות ביריעות ביטומניות הוא איטום ברמה גבוהה במיוחד. חסרונותיו האפשריים טמונים במחיר הגבוה ובעובדה שנדרשת מיומנות ומקצועיות גבוהה ביישום איטום מסוג זה.

יריעות ביטומניות מיוצרות על ידי מספר חברות מובילות בתחום חומרי איטום. בבחירה באיטום בשיטה זו יש לתת את הדעת על עובי היריעה, הנע בין 2-5 מ"מ, כאשר ככל שהיריעה עבה יותר היא תספק איכות ועמידות גבוהה יותר.

יריעות ביטומניות מגיעות במגוון צבעים לבחירה, לרבות לבן שנחשב לצבע פופולרי, אסתטי ודוחה חום וקרינה, ואינן זקוקות ליישום של שכבת איטום נוספת. 

תוכן עניינים
יוסף טל

יוסף טל

מנכ"ל חברת איטום טל חברתנו הינה חברה בעלת וותק וניסיון רב בתחום האיטום ומספקת את כל פתרונות האיטום המתקדמים צוות מקצועי ומנוסה מאפשר ביצוע עבודות ברמה גבוהה ביותר המקנה לחברתנו מוניטין ושם של חברה מובילה בתחום! אנו מתמחים במגוון עבודות שיקום ואיטום מבנים. חברתינו מעניקה תעודת אחריות מלאה בסיום כל עבודה וזמינה עבורכם לכל שאלה.מחירים הוגנים לכל סוגי העבודות!

השאירו פרטים
שירותים נוספים

מאמרים אחרונים

דילוג לתוכן