איטום גגות בכפר סבא

העיר כפר סבא היא אחת הערים הוותיקות בישראל, ומציעה מגוון פתרונות מגורים בניהם בניינים משותפים חדישים ושכונות מגורים למשפחות צעירות, לצד בתים צמודי קרקע משופעי גג ואחרים. מתן שירותי איטום גגות בכפר סבא מחייב התאמה לכל סוגי הגגות, טיפול בליקויי איטום על גבי גגות קיימים ומתן מענה לבניה ציבורית או פרטית לאיטום ראשוני של מבנים המצויים בבניה.

אחת מהשקעות הנדל"ן הנהוגות בכפר סבא היא רכישה של קרקע פרטית ובניה עצמית, בהתאם להיתרי הבניה הניתנים על ידי הוועדה לתכנון ובניה מטעם הרשות המקומית.

בניה עצמאית מיושמת באמצעות שכירת שירותיו של קבלן מפתח: קבלן האחראי על כלל ההיבטים הנוגעים לבניה, לרבות שכירת שירות מטעם קבלני משנה דוגמת קבלן אינסטלציה, קבלן איטום וכדומה.

חברת איטום טל היא חברה מקצועית ומובילה בישראל

המבצעת איטום גגות בכפר סבא ובמגוון ערים נוספות בישראל

מספקת מענה מקצועי לכל פתרונות האיטום.

איטום טל חרטה על דגלה:

מקצועיות שאין שניה

שימוש בחומרי איטום מעולים בלבד

שירות מהיר ונגישות מלאה ללקוחותיה

מחירים הוגנים ותחרותיים

איטום טל- מתן שירות לקבלנים  ולחברות, למגזר העסקי וללקוחות פרטיים

רוצים להתייעץ איתנו? חייגו לטל איטום לקבלת שירות 052-8602009

איטום גג בבית פרטי – כיצד זה מתבצע

אחד האתגרים בתהליך של בניה פרטית היא איטום המבנה בכלל מפני חדירת מים ולחות, ואיטום גגות בפרט, כאשר הגג מהווה נקודת תורפה מאחר והוא זה שעומד חשוף אל מול פגעי מזג האוויר והמשקעים. 

בתכנון איטום גג בבית פרטי חשוב לפני הכל לבחור את סוג הגג, גג שטוח או גג רעפים.

גג רעפים– גג רעפים הוא גג מעוצב בסגנון כפרי, מתבסס על שימוש ברעפים אדומים המונחים זה על גבי זה בטכניקה ייחודית ותוך יצירת משולש, אשר מלבד הפסטורליות והאסתטיות שהוא מעניק, הוא טומן בחובו גם יתרונות הנוגעים לניקוז טבעי של המים וסילוקם מן הגג בכוח הטבע והגרביטציה. יחד עם זאת, טעות לחשוב כי אין צורך כלל באיטום גגות רעפים, שכן לאורך השנים נשחקת האטימות הטבעית של הרעפים, ומתפתחים סדקים המאפשרים את חלחול המים דרכם. יישום מוקדם של שכבת איטום על גבי הגג בטרם הצבת הרעפים, יספק הגנה על הגג בפני רטיבות וחדירת מים לאורך שנים ארוכות.

תיקון כשלי איטום על גבי גג רעפים במקרה הצורך, עשוי להיות מורכב ויקר בשל אתגרי הנגישות ובשל הצורך בהחלפה של רעפים פגועים. 

גג שטוח – גג שטוח הוא גג מודרני, אשר נהוג בבניינים משותפים, אולם יותר ויותר מבנים פרטיים בוחרים ליישם גג כזה במהלך הבניה בכדי לזכות בשטח נוסף, בין אם להצבת דוודים, קולטי שמש, יחידות מיזוג ואף מערכות סולאריות, ובין אם ליצירת גג מרוצץ ולשטח בילוי ואירוח נוסף. 

איטום של גג שטוח מתבצע כבר בשלב הבינוי, תוך יישום שכבות איטום, הכוללות:

שכבת נייר

שכבת נייר לבד מרופד אספלט

משחת אספלט לאיטום מפרקים

מילוי גרגירים

יישום שכבת איטום עמידה למים ולקרינה דוגמת זפת, חומרים אקריליים, יריעות ביטומניות, חומרי איטום פולימריים ועוד.

טיפול בכשלי איטום בגג שטוח מתבצע בבטיחות גבוהה יותר ובנגישות אופטימלית, אולם המבנה השטוח של הגג והנזק שיכול להיגרם מהצטברות מים עומדים מחייב שימוש בחומרי איטום איכותיים במיוחד ויקרים יותר ויישום מקצועי הכולל תפרים וחיבורים. 

איטום גגות בכפר סבא

חברת איטום טל מלווה קבלני מפתח בבניה פרטית ומספקת פתרונות איטום כוללים למבנים, בדגש על איטום כל סוגי הגגות, בידיים מקצועיות ומנוסות ותוך שימוש בחומרי איטום מן השורה הראשונה בענף, והתאמת תכנית האיטום למבנה, למיקום ולסיכונים.

בניה פרטית כוללת אחריות הנפרשת על פני שבע שנים מטעם קבלן המפתח. קבלני איטום מספקים אחריות הנעה בין שלוש לעשר שנים, כאשר קבלן המפתח יהיה מוסמך להפעיל אחריות זאת במקרה של כשלי איטום במבנה.

הדרך היעילה ביותר להצבת משטח איטום קבוע תחת גג רעפים היא שימוש ביריעות ביטומניות המולחמות למבנה ואחת לשנייה ויוצרות איטום הרמטי ועמיד לאורך שנים ארוכות.

איטום גגות בחומרים אקריליים מותאם לגגות שטוחים ולגגות הכוללים אלמנטים שמקשים על הנגישות לכלל שטח הגג בזכות אפשרות היישום בהתזה ובמריחה, הייבוש המהיר ושכבות האיטום האלסטיות אשר מידות בדריכה על הגג ובעומס. 

תוכן עניינים
יוסף טל

יוסף טל

מנכ"ל חברת איטום טל חברתנו הינה חברה בעלת וותק וניסיון רב בתחום האיטום ומספקת את כל פתרונות האיטום המתקדמים צוות מקצועי ומנוסה מאפשר ביצוע עבודות ברמה גבוהה ביותר המקנה לחברתנו מוניטין ושם של חברה מובילה בתחום! אנו מתמחים במגוון עבודות שיקום ואיטום מבנים. חברתינו מעניקה תעודת אחריות מלאה בסיום כל עבודה וזמינה עבורכם לכל שאלה.מחירים הוגנים לכל סוגי העבודות!

השאירו פרטים
שירותים נוספים

מאמרים אחרונים

דילוג לתוכן