איטום גגות בקריות

הקריות הם שם המאגד תחתיו סדרת ערי פריפריה, המתפרסות מצפון לחיפה, ומהוות חלק בלתי נפרד ממנה. הקריות שוכנות לאורכה של רצועת החוף, ומאכלסות יחד למעלה מ 250,000 תושבים, במגוון תורות התיישבות ומגורים. איטום גגות בקריות מתבצע בהתאם למספר רב של פרמטרים, ללא תכנית מדף אחידה, כי אם בהתאם לסוג המבנה והקונסטרוקציה, מיקום ותנאים סביבתיים, גיל המבנה וסוג האיטום הקיים.

מרבית תושבי הקריות נוהגים לחפש נותני שירותים תחת אזור גאוגרפי הקריות, במטרה להרחיב את יריעת נותני השירות, ולא תחת העיר-הקריה בה הם מתגוררים, דוגמת: איטום גגות בקריות יפיק תוצאה רחבה ומקיפה יותר על פני איטום גגות בקריית מוצקין.

איטום טל חברת האיטום המובילה בישראל

מספקת מעטפת שירותים מקצועיים בתחום האיטום

איטום גגות

איטום קירות חיצוניים

איטום חדרים רטובים

איטום חלונות נגד רוח

איטום תפרים

ומגוון שירותים נוספים.

איטום טל מספקת שירותים בפריסה ארצית, תחת אחריות מלאה וארוכת שנים במחיר הוגן

רוצים להתייעץ איתנו? חייגו לטל איטום לקבלת שירות 052-8602009

שירותי איטום לבניין מגורים משותף

אחד מן השירותים שמציעה חברת איטום טל הוא איטום גגות בבניינים משותפים, אשר האיטום המקורי מתחיל לאותת סימני בלאי, עם או ללא נזילה ורטיבות בפועל. השירות ניתן על ידי קבלן איטום מוסמך, ותוך התנהלות אל מול וועד הבית/גורם מייצג מטעם הדיירים. שירותי איטום גגות בבניינים משותפים ניתנים גם לחברות תחזוקת מבנים, המספקות לבניין ולדיירים מעטפת שירותים רחבה וכוללת באמצעות קבלני משנה במיקור חוץ.

איטום גגות בקריות – שירות אבחון, מיפוי ליקויי איטום ומתן הצעה לאיטום מחדש של הגג

הקמת מערכת איטום לגג של בניין משותף מורכבת ממספר שלבים, ומבוססת על חומר איטום אשר נבחר מבין מספר סוגי חומרים, בעלי רמות שונות של יעילות, יתרונות וחסרונות. עמידותה של מערכת האיטום לגג הבניין המשותף תלויה בסוג החומר, כאשר ניתן ליישם חומרי איטום בעלי עמידות בת שלוש שנים במוצע, וחומרי איטום שמספקים מענה ושקט נפשי למעלה מעשר שנים. 

בקירוב למועד בו צפויה להתפוגג עמידות האיטום, מומלץ שלא להמתין להופעת ליקויי איטום בפועל ולסימנים של חדירת לחות ורטיבות מן הגג, כי אם להזמין קבלן איטום לביצוע בדיקת איטום מקיפה.

חשוב לציין כי זמן העמידות הצפוי של האיטום אינו בבחינת מדע מדויק, וייתכנו מקרים בהם ליקויי איטום יופיעו מוקדם מן הצפוי, וכן מקרים בהם האיטום יאריך ימים מעבר לטווח הצפוי.

בדיקת איטום מקצועית תבוצע על גבי הגג, באמצעות מכשירים ואלמנטים שונים, ומטרתה היא לאתר את ליקויי האטום המתהווים כבר בשלב המוקדם, ולהקדים תרופה למכה בטרם התהוות של נזק ממשי למבנה ולקונסטרוקציה.

איטום גגות בקריות

תוצאות אפשריות בבדיקת איטום תקופתית:

בין התוצאות האפשריות בבדיקת האיטום:

  1. מערך איטום שלם ותקין- ללא ליקויים. במקרה כזה ימליץ קבלן האיטום שלא לבצע פעולות אקטיביות, ולעבור לשגרת בדיקות איטום תקופתיות, מדי שנה, בלבד.
  2. איתור ליקויי איטום מקומיים- ליקויי איטום נקודתיים על גבי שכבת איטום תקינה אינם מצריכים לרוב את חידוש האיטום כולו על הגג, כי אם ביצוע תיקוני איטום, מילוי סדקים וחורים ו/או יצירת טלאים באמצעות חומר איטום או יריעות איטום מתאימות. טיפול מקצועי בליקויי איטום נקודתיים עשוי להביא להארכה משמעותית של עמידות האיטום על הגג.
  3. בלאי גבוה של מערך האיטום הקיים- אבחון מערך האיטום הקיים ואיתור שחיקה ובלאי, סדקים מרובים, התנתקות של חומר איטום מן התשתית וליקויים נוספים, יביאו להמלצה על חידוש מלא של מערך האיטום.

מומחי חברת איטום טל מבצעים בדיקות איטום לגגות משותפים, על פי הזמנה וכשירות שנתי, ומספקים לוועדי בתים דו"ח אבחון והמלצות מפורט, בשקיפות מלאה, במקצועיות ובהוגנות.

האחריות על איטום הגג מחוץ לתקופת האחריות הקבלנית חל על כלל בעלי הדירות בבניין.

במקרה של ליקויים אשר התגלו בשלב מוקדם, יש לפנות אל קבלן האיטום שביצע את העבודה ולדרוש לממש את האחריות על האיטום. בהזמנת שירותי איטום גגות יש להקפיד לעבוד עם קבלן המספק אחריות לכל תקופת העמידות הצפויה.

על כל מארז של חומר איטום יופיע זמן העמידות הממוצע הצפוי. אין מדובר באחריות, שכן העמידות תלויה גם ביישום מקצועי, התאמה, תנאי סביבה ועוד. אחריות על איטום גגות ניתן לקבל באמצעות יישום מקצועי של קבלן איטום בלבד.

תוכן עניינים
יוסף טל

יוסף טל

מנכ"ל חברת איטום טל חברתנו הינה חברה בעלת וותק וניסיון רב בתחום האיטום ומספקת את כל פתרונות האיטום המתקדמים צוות מקצועי ומנוסה מאפשר ביצוע עבודות ברמה גבוהה ביותר המקנה לחברתנו מוניטין ושם של חברה מובילה בתחום! אנו מתמחים במגוון עבודות שיקום ואיטום מבנים. חברתינו מעניקה תעודת אחריות מלאה בסיום כל עבודה וזמינה עבורכם לכל שאלה.מחירים הוגנים לכל סוגי העבודות!

השאירו פרטים
שירותים נוספים

מאמרים אחרונים

דילוג לתוכן