איטום גג איסכורית

גגות איסכורית הם גגות אשר עשויים מיריעות פח מגולוון הרמות עובי וחוזק שונות, ומשמשים כחומר מוביל לבנייה ולקירוי בענף הבניה הקלה. גגות איסכורית הם גגות קלי משקל, שניתן לחבר ולהלחים למבנים קלים בטכניקת חיבור קלה ויעילה, ומהווים את סוג הגגות המוביל בעבור מבנים קלים, ארעיים וירוקים, לכל מטרה.

בין המבנים בהם נהוג לעשות שימוש בגגות איסכורית: הוספת כיתות לימוד, בניית קרוונים ניידים או נייחים, משרדים ביתיים, משרדי מכירה באתרי בינוי ועוד.

חברת איטום טל החברה המובילה בישראל לעבודות איטום

מבצעת איטום מקצועי ומלא לכל סוגי הגגות: איטום גגות איסכורית וגגות בבניה קלה

איטום גגות רעפים

איטום גגות שטוחים

איטום גגות בטון

ופתרונות איטום לכל צורך ברמת מקצועיות שאין שניה לה ובמחיר הוגן

רוצים להתייעץ איתנו? חייגו לטל איטום לקבלת שירות 052-8602009

כיצד מתבצע איטום גגות איסכורית

בשונה מגגות בנויים, החיבור בין בסיס המבנה לגג אינו מייצר איטום הרמטי, כאשר הלוחות מהונדסים ומוברגים למבנה ועשוי ליצור חללים זעירים שיביאו לחדירת רוח, לחות ומים אל המבנה. איטום גג איסכורית מתבצע בתהליך קפדני הדורש היכרות מעמיקה עם סוג החומר, לצד עבודה עם חומרי איטום מתאימים בסטנדרטים גבוהים במיוחד.

איטום גג איסכורית

שלבי איטום גג איסכורית

  • ניקיון הגג – על מנת להבטיח את היצמדות חומרי האיטום על גבי גג איסכורית, חשוב במיוחד לבצע ניקוי יסודי למשטח. ניקיון זה מתבצע באמצעות ניקוי בלחץ מים, ניקוי חלודה מברגים ומחיבורים ישנים, סילוק שאריות בניה ואבק.
  • איתור ליקויי איטום – שטיפת הגג בלחץ מים תספק גם מענה לאיתור ליקויי איטום ומוקדי חדירת מים וסימון שלהם, וכמו כן יבוצע איתור ליקויי איטום וחדירת נוזלים באמצעים נוספים לצורך איטום מלא ומדויק.
  • פעולות האיטום יתבצעו בהתאם לסוג האיטום הנבחר, כאשר קיימות מספר אפשרויות לאיטום גג איסכורית:
  1. איטום באמצעות יריעות ביטומניות – איטום גגות איסכורית באמצעות יריעות ביטומניות מספר פתרון איטום נרחב לכלל שטח הגג, באמצעות יריעות עבות ואיכותיות, העשויות מחומרים ביטומניים מעולים, ובעלות עמידות העולה על 10 שנים. בשיטה זו תתבצע מריחה של חומר יסוד על גבי הגג, איטום מקומי באמצעות חומרים משחתיים של סדקים וחורים בגג, והלחמת היריעות הביטומניות לגג בצורה הרמטית לאיטום מלא.
  2. איטום בחומרים אפוקסיים – איטום בחומרים אפוקסיים הוא איטום במריחה, באמצעות חומרים אפוקסיים עמידים ומתקדמים. איטום זה מתבצע על גבי שכבת קישור, הנמרחת בצורה יסודית לפני שכבת חומרי האיטום האפוקסיים, שמיועדת להבטיח היצמדות טובה של החומר האפוקסי, שאינו נוטה להיצמד לגג איסכורית בצורה ישירה. חומרים אפוקסיים ניתנים ליישום בהתזה או במריחה, ובשיטה זו ניתן ליישם מספר שכבות של חומר על פי צורך, ליצירת שכבת איטום בעובי הרצוי. שיטה זו מהירה יותר ואינה מעמיסה על הגג משקל, ומטבע הדברים מחירה מוזל מאיטום ביריעות ביטומניות.
  3. איטום נקודתי באמצעות חומר פוליאוריטני – איטום נקודתי מיועד לטפל בגג איסכורית בעל מערך איטום יעיל, בעל ליקויים נקודתיים שאינם מצריכים איטום מחדש של כל שטח הגג. האיטום יתבצע לאחר זיהוי אזורי חדירת המים והליקויים, באמצעות מסטיק פוליאוריטני, הממלא את החור/סדק, תוך היצמדות מלאה לאיסכורית, והתקשות לאחר המילוי לכדי חומר עמיד ואטום לחלוטין.

חברת איטום טל מביאה ניסיון רב שנים ומפעילה צוותי איטום מקצועיים, בפיקוח וליווי של קבלן איטום מוסמך, בפריסה ארצית מלאה, ותוך מתן שירותי איטום מקצועיים ברמה גבוהה במיוחד. החברה מבצעת את כל עבודות האיטום, ועומדת לרשות לקוחות פרטיים, עסקיים ומסחריים, קבלנים, רשויות מקומיות ומוסדות. כל עבודות האיטום ניתנות תחת אחריות רחבה ומקיפה, בהתאם לסוג האיטום ועמידות החומר.

איטום גג איסכורית מתבצע בחומרים עמידים למים, וניתן על פי צורך לנקות את הגג, לאחר שלב התייבשות והתגבשות חומר האיטום בצורה מיטבית.

קיימים מספר סוגים של איסכורית, בעובי ואיכויות שונות, לרבות לוחות הכוללים ציפויי בידוד ואיטום. יחד עם זאת, חיבור הלוחות במעמד הקירוי ונקודות החיבור למבנה יוצרים נקודות תורפה שחשוב לטפל בהן באמצעות איטום גג איסכורית בשיטה מותאמת, ליעילות מלאה.

איטום בזפת חמה אינו מתבצע בישראל מזה שנים, בשל זיהום האוויר שזו מייצרת ובשל פיתוח שיטות איטום מתקדמות וידידותיות לסביבה שמספקות איטום מיטבי ויעיל. מומלץ להיוועץ במומחה איטום ולהתאים את שיטת האיטום הרצויה למבנה ולתקציב. 

תוכן עניינים
יוסף טל

יוסף טל

מנכ"ל חברת איטום טל חברתנו הינה חברה בעלת וותק וניסיון רב בתחום האיטום ומספקת את כל פתרונות האיטום המתקדמים צוות מקצועי ומנוסה מאפשר ביצוע עבודות ברמה גבוהה ביותר המקנה לחברתנו מוניטין ושם של חברה מובילה בתחום! אנו מתמחים במגוון עבודות שיקום ואיטום מבנים. חברתינו מעניקה תעודת אחריות מלאה בסיום כל עבודה וזמינה עבורכם לכל שאלה.מחירים הוגנים לכל סוגי העבודות!

השאירו פרטים
שירותים נוספים

מאמרים אחרונים

דילוג לתוכן