איטום בריכות

מזג האוויר הנוח והחמים במדינת ישראל לצד הוזלה משמעותית במחירי הבריכות, הולידו לא מעט בריכות שחיה פרטיות בחצרות ובבתים פרטיים, להנאה, לאירוח ולשחייה בריאה. בריכת שחיה בנויה דורשת היתרי בניה ותכנון הנדסי מוקפד, כאשר קיימת חשיבות גדולה במיוחד לאיטום הבריכה.

בשונה מאיטום מבנים אשר חשופים לרטיבות וללחות בהיקף נמוך, ולרוב בשל תנאי מזג האוויר, בריכת שחייה נדרשת לרמת איטום גבוהה במיוחד, תוך חשיפה למים עומדים ומעברי צנרת כחלק בלתי נפרד מקיומה.

בשונה מאיטום מבנים אשר חשופים לרטיבות וללחות בהיקף נמוך, ולרוב בשל תנאי מזג האוויר, בריכת שחייה נדרשת לרמת איטום גבוהה במיוחד, תוך חשיפה למים עומדים ומעברי צנרת כחלק בלתי נפרד מקיומה.

אחד הפתרונות היעילים לאיטום בגובה הוא איטום בסנפלינג. המונח אינו מתייחס לספורט האתגרי אולם לקוח ממנו, כאשר למעשה עובדי האיטום משתלשלים מן הגובה באמצעות שיטות שונות, רתומים וחגורים היטב, וידיהן פנויות לביצוע עבודות האיטום הנדרשות.

קצת עלינו

חברת איטום טל מספקת

איטום בריכות שחיה ומאגרי מים למוסדות, עסקים וללקוחות פרטיים.

איטום כל סוגי הבריכות

עבודה יסודית, איטום רב שלבי

עמידה בתקנות המחמירות ביותר

שימוש בחומרי איטום מעולים מבית מיטב היצרנים בעולם

רוצים להתייעץ איתנו? חייגו לטל איטום לקבלת שירות 052-8602009

עקרונות מובילים באיטום בריכות:

התאמת תכנית האיטום לסוג הבריכה- בריכות שחייה מיוצרות מחומרים רבים, בניהן ניתן למצוא בריכות בטון, בריכות פיברגלס, בריכות פולימריות ועוד. סוג הבריכה והרכב החומר, כמו גם גודל הבריכה, המיקום שלה, מיקומי פתחי הניקוז ומעברי הצנרת- כל אלו מהווים חוליות הדורשות פתרון ומענה בשרשרת פעולות האיטום, ובחירה בחומרי איטום וטכניקות עבודה שיספקו את האיטום היעיל והעמיד ביותר.

חומרי איטום- חומרי האיטום שמתאימים לצורך איטום בריכות שונים מחומרי האיטום הסטנדרטיים, מאחר ולצד החשיבות של עמידות החומר כנגד מים ותנאי לחות, מדובר בחומרים הנדרשים לעמוד גם בלחץ מים, קרינה וחשיפה לכלור ולכימיקליים.

איטום רב שלבי- עבודת איטום בריכות אינה עבודה המתבצעת ביישום אחיד של חומר בלבד, כי אם מצריכה מספר רב של שלבים שרק הקפדה יתרה על כל אחד ואחד מהם יספק מערך איטום שלם, איכותי ועמיד לאורך שנים ארוכות.

איטום בריכות

בין שלבי איטום בריכות:

תיקון סדקים וחריצים בבטון

הפרדת בנונים, הצבת עצרי מים, יצירת תפרים

מיגון מערכות תומכות: צנרת, חשמל, תאורה

התייחסות לאלמנטים נלווים: מדרגות, סולמות- תכנון ויישום מעטפת איטום מתאימה

איטום הבריכה בחלקה החיצוני ובחלקה הפנימי

טיוח ויישור דפנות הבריכה

יישום חומר איטום ראשוני בהתזה או במריחה בעובי נדרש על פי הנחיות היצרן

יישום שכבות איטום נוספות באמצעות חומרים הנצמדים היטב זה לזה, כמו גם לחומר ממנו עשויה הבריכה, בדגש על חומרי איטום ביטומניים וחומרי איטום פולימריים.

חיפוי פנים הבריכה באריחים

ביצוע רובה למניעת מעבר מים בין האריחים

הזרקת חומרי איטום וסגירת מעברי צנרת

איטום סביב פתחי ניקוז למניעת מעבר ונזילת מים שלא באמצעות צינורות הניקוז.

ביצוע בדיקות איטום ובדיקות הצפה בין השלבים השונים

בצוע עבודות איטום בריכות, בין אם מדובר באיטום יסודי החל משלב הבינוי, ובין אם בחידוש איטום או טיפול בליקויי איטום- מחייב עבודה אל מול קבלן איטום מוסמך ומנוסה, בעל ניסיון נרחב באיטום בריכות ומאגרי מים.

חברת איטום טל מספקת שירותים לעיריות ורשויות מקומיות, למתחמי קאנטרי קלאב ובריכות שחיה ציבוריות ומסחריות, בליווי, תכנון ויישום כל פתרונות האיטום, על הצד הטוב ביותר ובאחריות רחבת היקף וארוכת שנים.

חברת איטום טל פועלת על פי פרוטוקולים מחמירים ווך שימוש בחומרי איטום איכותיים מעולים ויישום שיטות איטום מתקדמות בכל סוגי עבודות האיטום.

בטון גמיש הוא תרכובת בטון ייחודית בעל תכונות של התרחבות, גמישות והיצמדות למקורות רטיבות, מה שיוצר איטום דינמי ושכבת איטום מעולה בתהליך איטום הבריכה.

עלות האיטום מושפעת מפרמטרים רבים, בניהם: סוג הבריכה, התשתית, גודל הבריכה, צרכי האיטום והחומרים בהם נעשה שימוש. עלות איטום בריכה ממוצעת היא עלות מזערית ביחס לעלויות השיקום והטיפול בתשתית במקרה של ליקויי איטום וחדירת מים.

הליך האיטום יכלול מספר בדיקות תוך הזרמת מים בלחץ והצפת הבריכה, כבר בשלב יציקת הבטון ושכבת האיטום הראשונית ולאורך כל שלב ושכבת איטום בתהליך.

תוכן עניינים
יוסף טל

יוסף טל

מנכ"ל חברת איטום טל חברתנו הינה חברה בעלת וותק וניסיון רב בתחום האיטום ומספקת את כל פתרונות האיטום המתקדמים צוות מקצועי ומנוסה מאפשר ביצוע עבודות ברמה גבוהה ביותר המקנה לחברתנו מוניטין ושם של חברה מובילה בתחום! אנו מתמחים במגוון עבודות שיקום ואיטום מבנים. חברתינו מעניקה תעודת אחריות מלאה בסיום כל עבודה וזמינה עבורכם לכל שאלה.מחירים הוגנים לכל סוגי העבודות!

השאירו פרטים
שירותים נוספים

מאמרים אחרונים

דילוג לתוכן