איטום קירות בטון

עבודות איטום אינן מתבצעות על פי פרוטוקול אחיד, ודורשות לפני הכל היכרות ואבחון של סוג התשתית והקונסטרוקציה למשטח הנדרש לאיטום.

ניתן למצוא מגוון רחב של חומרי איטום המתבססים על תרכובות פולימריות וחומרים פוליאוריטניים, חומרים צמנטים, חומרי איטום ביטומניים וחומרים אקריליים. לצד שכבות חומר האיטום, הליך האיטום כולל גם החדרת חומרי איטום לעומק התשתית, שימוש בנוזלים מסוג סילר המחלחלים אל המשטח ומחזקים את האיטום הפנימי, ושימוש בשכבות בסיס- פריימר, המיועד להבטיח היצמדות טובה יותר של החומר לתשתית.

איטום משטחי בטון

בטון מהווה את אחד החומרים המורכבים בתעשיית הבניה, כאשר מחד גיסא מדובר בחומר חזק במיוחד המשמש למיגון ולתעשיות ביטחוניות, ומאידך גיסא הבטון נוטה להתפוררות ולהיווצרות של סדקים. הבטון מיושם באמצעות ערבוב של מלט וחומרים צמנטים עם מים, אולם כאשר הוא מתייבש לכדי משטח מוצק- חדירת מים תביא להתנפחות, ליצירת עומס על התשתית ולהיווצרות של סדקים. 

איטום קירות ומשטחי בטון מתבצע באמצעות עבודה משולבת של החדרת חומרי איטום לעומק התשתית וחיזוק הקיר, מילוי סדקים חיצוניים באמצעות הזרקה ממוקדת של חומרי איטום ויישום שכבת איטום אחידה על פני במשטח כולו.

חברת איטום טל החברה המובילה בישראל לעבודות איטום

מבצעת עבודות איטום מורכבות

תוך שימוש בטכניקות איטום חדשניות ועבודה עם חומרי איטום מעולים ובעלי מוניטין.

חברת איטום טל מבצעת עבודות איטום קירות בטון 

ומשטחי בטון באמצעות חומרי איטום צמנטים ומותאמים לתשתית ועמידות ארוכת שנים.

איטום טל מקצועיות, שירות והוגנות  תחת קורת גג אחת

רוצים להתייעץ איתנו? חייגו לטל איטום לקבלת שירות 052-8602009

בין החומרים היעילים ביותר לאיטום בטון

סילר לבטון- סילר לבטון הוא נוזל שקוף, בעל עוצמת דירה אל עומק תשתית קיימת, עמיד בפני מים, קרינה וכימיקליים, חוסם חדירה של לכלוך ועובש ומספק הגנה פנימית ונרחבת לתשתיות בטון. הסילר מתאים להגנה על הבטון עצמו, כמו גם על פרופילים מפלדה וברזל המיושמים בבטון ומיועדים לחיזוק התשתית, ומונע החלדה שלהם. 

חומרי איטום ביטומניים משחתיים – חומרי האיטום הביטומניים מספקים יעילות מוגברת באיטום משטחי בטון, ומגלים יכולת היצמדות טובה לתשתית הבטון. השימוש בחומרי איטום ביטומניים משחתיים ישמש לסגירת סדקים וטיפול חורים, במטרה להבטיח יישום אחיד של משטח האיטום על גבי כלל התשתית.

פריימר לבטון – פריימר לבטון הוא חומר איטום שקוף, הנמרח בצורה אחידה, מהווה שכבת בסיס לאיטום ומבטיח את היצמדות שכבת האיטום העיקרית על גבי המשטח.

יריעות ביטומניות – יריעות ביטומניות הן שיטת האיטום המתאימה והיעילה ביותר למשטחי בטון, ומתאימים ליישום על גגות וקירות. היריעות נצמדות אל משטחי הבטון באמצעות הלחמה, נצמדות אליו בצורה מיטבית ללא כיסי אוויר וחללים שעשויים להוות נקודות תורפה ולאגור מים כלואים. 

במקרה של גגות בטון מדובר בשיטה הפופולרית ביותר לאיטום. שיטה זו מתאימה גם לאיטום קירות בטון הדורשים איטום תפרים.

חומרי איטום פוליאוריתניים, צמנטים – לצורך איטום קירות בטון חיצוניים לעתים תידרש שיטת איטום באמצעות חומרי איטום בהתזה או במריחה. חומרים על בסיס פולימרים או חומרי איטום צמנטים יספקו מענה איכותי, ייצמדו היטב לבטון ויאפשרו יישום שכבת צבע אטום המיועד לבטון או חיפוי של המבנה באמצעות אריחים, גרניט וסוגי אבן נוספים.

איטום קירות בטון

חברת איטום טל מציגה מומחיות שאין שניה לה בכל סוגי עבודות האיטום בבטון, מספקת מענה לעבודות איטום קטנות כגדולות, מלווה קבלנים וחברות בנייה כקבלן משנה לעבודות האיטום, ומבצעת את כל עבודות האיטום ברמה גבוהה, בסטנדרטים מחמירים ותוך מתן אחריות נרחבת וארוכת שנים לכל סוגי עבודות האיטום והפרויקטים המבוצעים על ידי מומחי החברה.

נון סקיד הוא תוסף צבע על בסיס שמן המיועד ליישום על משטחי בטון ליצירת חספוס ולמניעת החלקה.

בריכות מבטון הן הבריכות החזקות והעמידות ביותר בתעשיית בריכות השחייה בישראל, ודורשות איטום מלא ויסודי על פי פרוטוקול מחמיר לאיטום בריכות בטון, באמצעות מספר רב של שלבים ושכבות איטום ובאמצעות חומרי איטום ייחודיים המספקים עמידות בלחץ מים ובמים עומדים, בכימיקליים וכנגד קרינה.

במידה והמשטח אטום לחלוטין ועבר בהצלחה בדיקת הצפה אין מניעה מניקוי הקיר או המשטח באמצעות מים.  

תוכן עניינים
יוסף טל

יוסף טל

מנכ"ל חברת איטום טל חברתנו הינה חברה בעלת וותק וניסיון רב בתחום האיטום ומספקת את כל פתרונות האיטום המתקדמים צוות מקצועי ומנוסה מאפשר ביצוע עבודות ברמה גבוהה ביותר המקנה לחברתנו מוניטין ושם של חברה מובילה בתחום! אנו מתמחים במגוון עבודות שיקום ואיטום מבנים. חברתינו מעניקה תעודת אחריות מלאה בסיום כל עבודה וזמינה עבורכם לכל שאלה.מחירים הוגנים לכל סוגי העבודות!

השאירו פרטים
שירותים נוספים

מאמרים אחרונים

דילוג לתוכן