איטום גגות במרכז

חיפוש אחר קבלן איטום גגות במרכז הארץ, בין אם ברשתות החברתיות ובבין אם בקרב יודעי דבר, מוביל את המחפשים לחברת איטום טל, המספקת עבודות איטום מקצועיות לכל צרכי האיטום בפריסה רחבה.

מומחי איטום טל מספקים מספר טיפים  לביצוע איטום גגות בדרך מקצועית שתבטיח יעילות ועמידות ארוכת טווח:

חידוש איטום קיים

בעת חידוש איטום גג קיים, בין אם כתוצאה משיפוץ וחידוש התשתיות ובין אן כתוצאה מליקויים באיטום הקיים, יש לבחון את שיטת האיטום המקורית וחומרי האיטום הקיימים כבסיס להחלטה על שיטת האיטום החדשה. הסיבה לכך נובעת מן העובדה שיעילותם של חומרי האיטום טמונה ביכולת ההיצמדות שלהם למשטח, ללא יצירת כיסי אוויר וניתוקים שעשויים להוות מקור למים לכודים ולרטיבות. חומרי איטום מוכיחים היצמדות טובה יותר לחומרים מאותה משפחה, מה שאומר שהבחירה בחומר האיטום החדש תישען על התשתית הקיימת. במידה ובכל זאת מבקשים לשנות בכדי לבחור בשיטות איטום יעילות ומתקדמות יותר, חשוב לבצע הסרה מוחלטת של חומר האיטום הקיים, לנקות את הגג וליישם שכבת בסיס באמצעות פריימר מתאים לחומר האיטום החדש. 

חברת איטום טל החברה המובילה בישראל בתחום עבודות האיטום

ביצוע איטום גגות במרכז

במגוון שיטות ותוך מתן מענה לכל ליקויי האיטום

מפעילה צוותי עבודה מקצועיים ומנוסים

בעלי היתר עבודה בגובה

ביטוח מקצועי

ומתן אחריות נרחבת ללקוחות

בגין כל עבודות האיטום

רוצים להתייעץ איתנו? חייגו לטל איטום לקבלת שירות 052-8602009

בדיקת איטום שנתית

בבתים שנבנו ונמסרו על ידי קבלן, בין אם מדובר בבית פרטי ובין אם בבניין משותף, מומלץ לבצע בדיקת איטום שנתית. בדיקה זו מתבצעת על ידי מומחים בתחום האיטום, תוך התייחסות לכלל האלמנטים, החיבורים ונקודות התורפה בגג העשויים להוות מקור לכשלי איטום. מומלץ לבצע את הבדיקה בעונות האביב או הקיץ, במטרה לאתר כשלי איטום ולטפל בהם בימות השמש החמים, שיאפשרו ייבוש מיטבי של חומרי האיטום והיערכות של המבנה לקראת הימים הגשומים.

בדיקת הצפה

כל איטום של גג, בכל שיטה, יש להקפיד על ביצוע בדיקת הצפה. בדיקת הצפה נדרשת לביצוע על ידי קבלן האיטום, וכוללת הצפה של הגג תוך הזרמת מים בכמות גבוהה, שתביא להצטברות מים עומדים למשך 72  שעות. קיום בדיקת הצפה נועד להבטיח איתור של כשלי איטום וטיפול בהם בטרם יעמוד המבנה אל מול פגעי מזג האוויר והופעת הכשלים בזמן אמת. בכל הזמנת קבלן איטום לאיטום הגג (וכן לאיטום חדרים רטובים ומרפסות) יש לוודא כי עבודות האיטום כוללות גם יישום של בדיקת הצפה כנדרש על פי תקן.

איטום גג מרוצף

במקרה של גג מרוצף המגלה סימנים של חדירת מים אין סיבה לחשוש מתיקון יקר המחייב הסרה של אריחי הריצוף וביצוע איטום של רצפת הגג מחדש. חשוב לבחון את סוג הליקוי ומקורו, את כמות המים שחדרה לתשתית ואת היקף הנזק שנגרם בכדי להביא לפתרון האופטימלי, אולם במקרים רבים, ובעיקר בעת גילוי מהיר של ליקוי איטום נקודתי ניתן יהיה לבצע איטום גג מרוצף ללא הסרת הריצוף. האיטום יתבצע באמצעות הסרת הרובה במרווחים הנוצרים בין אריחי הריצוף, מקור נפוץ לכשלי איטום בגגות מרוצפים, ניקוי וייבוש החריצים ואיטום מחדש באמצעות רובה אפוקסית מעולה ועמידה בתנאי חוץ. לאחר מכן יתבצע יישום שכבת איטום שקופה ואחידה על גבי הריצוף עצמו, שיעניק שכבת הגנה נוספת לחיפוי המרוצף, הן מפני חדירת מים והן מפני פגיעות חיצוניות אחרות.

איטום גגות במרכז

חברת איטום טל מלווה וועדי בתים משותפים, לקוחות פרטיים ולקוחות עסקיים, תוך מתן ייעוץ, ליווי וטיפול בכל עבודות האיטום למבנים, מתן אחריות בת 10 שנים לכל עבודות האיטום, וביצוע עבודות איטום בסטנדרטים גבוהים של מקצועיות ושירות.

יריעות ביטומניות הן בין פתרונות האיטום המובילים והיעילים ביותר, ומספקים עמידות לתקופה בת כעשר שנים. למרות העמידות ארוכת הטווח מומלץ לבצע בדיקת איטום מדי כחמש שנים, לאיתור כשלים ומפגעים בשלב מוקדם, במידה וייווצרו, ולטיפול בהם במסגרת האחריות.

חומרי איטום ביטומניים משחתיים הם חומרי איטום מעולים הנשענים על בסיס החומר ממנו מיוצרות היריעות הביטומניות. יחד עם זאת, יישום החומר המשחתי אינו מותאם לאיטום גגות מלא, ומיועד יותר לטיפול בכשלים נקודתיים, לאיטום חללים וחריצים קטנים ולא למשטחים.

גגות משמשים לעתים רבות כמרחב אחסון לדודי שמש, קולטים ואחרים. חשוב להניח ולקבע את הללו בצורה יציבה ובטוחה וללא פגיעה בקונסטרוקציה ובשכבת האיטום. מידה וקיים בכל זאת ליקוי בסביבת האלמנטים הללו אין צורך בהרמה והקנה מחדש וניתן לבצע איטום באמצעות יישום בהתזה שמאפשר נגישות ג לחללים צרים ומתחת לציוד כבד. 

תוכן עניינים
יוסף טל

יוסף טל

מנכ"ל חברת איטום טל חברתנו הינה חברה בעלת וותק וניסיון רב בתחום האיטום ומספקת את כל פתרונות האיטום המתקדמים צוות מקצועי ומנוסה מאפשר ביצוע עבודות ברמה גבוהה ביותר המקנה לחברתנו מוניטין ושם של חברה מובילה בתחום! אנו מתמחים במגוון עבודות שיקום ואיטום מבנים. חברתינו מעניקה תעודת אחריות מלאה בסיום כל עבודה וזמינה עבורכם לכל שאלה.מחירים הוגנים לכל סוגי העבודות!

השאירו פרטים
שירותים נוספים

מאמרים אחרונים

דילוג לתוכן