איטום גגות במודיעין

העיר מודיעין היא תוצר של איחוד רשויות בין מודיעין ליישובים מכבים ורעות, החולשת כיום על קרוב ל-50000 דונמים, ומאכלסת כ-100000 תושבים. העיר שנוסדה בשנת 1996 ואיגדה תחתיה יישובים שנולדו בשלהי שנות השמונים, מכילה מטבע הדברים ריבוי מבנים למגורים בשלל תצורות, וותיקים וחדישים כאחד.

איטום גגות במודיעים מתבצע על ידי חברת איטום טל בהתאמה מלאה לכל סוגי המבנים והקונסטרוקציות, תוך היכרות עם תנאי מזג האוויר המחברים בין הלחות המגיעה מאזור השפלה והמרכז ולצניחת הטמפרטורות שמספקת הקרבה לירושלים.

חברת איטום טל חברת האיטום המובילה - גם במודיעין

החברה מספקת את כל פתרונות האיטום

לקבלנים, מוסדות ועסקים וללקוחות פרטיים

טיפול מהיר ומקצועי בכשלי איטום קיימים ובנזילות מן הגג

בהתאמה מלאה של סוג האיטום וחומרי האיטום לקונסטרוקציה ולמערכת האיטום הקיימת

איטום טל למי שמחפש אחר

  • עבודה מקצועית
  • מחיר הוגן
  • אחריות

רוצים להתייעץ איתנו? חייגו לטל איטום לקבלת שירות 052-8602009

בין הפתרונות המוצעים בתחום איטום גגות:

איטום גגות למבנים תעשייתיים

מבנים תעשייתיים, מפעלים ומלו"גים נבנים לעתים בתכנון מהיר ותחת עקרונות הבניה הקלה, שמביאה יתרונות רבים בכל הנוגע לאיכות הסביבה, למהירות ההקמה ולחיסכון בעלויות, אולם גם מאתגרת בכל הנוגע לצורך במבנה אטום לחלוטין, בטוח ומבודד. איטום גגות תעשייתיים מתבצע תוך מיפוי והיכרות עם קונסטרוקציית המבנה והגג, והתאמת חומר איטום להיצמדות מיטבית ועמידות ארוכת שנים.

בין סוגי הגגות המאפיינים מבנים תעשייתיים: גגות פולימריים מחומרים דוגמת פוליקרבונט או סנטף, גגות איסכורית, גגות מפנלים מבודדים ועוד. כל אחד מסוגי הגגות הללו דורש שכבות איטום מותאמות ביישום מקצועי ותוך כיסוי מלא.

איטום גגות רעפים

הבניה הפרטית במודיעין הולידה מספר שכונות פסטורליות ואדומות גג, בטכניקת בינוי שבעבר נתנה אמון במבנה הגג הייחודי שמיועד לסילוק טבעי של מים, ולא כללה פתרון איטום בסיסי. כיום נהוג לחשוב קדימה ולבצע איטום גם לגגות רעפים, באמצעות יישום של שכבת איטום עמידה תחת הרעפים. השיטה הטובה ביותר לאיטום גג רעפים בתהליך איטום חדש היא באמצעות הלחמה של יריעות ביטומניות עבות ועמידות על הגג בטרם הצבת הרעפים. במקרה של גג רעפים קיים הסובל מליקויי איטום בשל בלאי וסדקים שנוצרו ברעפים לאורך השנים, ניתן יהיה לבצע איטום נקודתי באמצעות הזרקת חומרי איטום דרך חריצי הרעפים ויישום שכבת איטום שקופה מחומרים שונים על גבי הרעפים עצמם.

איטום גגות בניינים משותפים

נזילה ורטיבות בבניין משותף מזיקה לא רק למבנה ולקונסטרוקציה, אלא מביאה גם לפגיעה ביחסי השכנות ולהאשמות הנוגעות לאחריות לרטיבות ולנזילות, שמטבען ניגרות מן הגג כלפי מטה. ביצוע בדיקות איטום שוטפות לגג המבנה המשותף וטיפול בליקויי איטום הכרחיים להגנה על המבנה ולמניעת סוגיות הנוגעות לאחריות על נזילות ורטיבות. איטום גג בבניין משותף עשוי להיות מורכב בשל הצבה של דודי שמש, קולטים, יחידות מיזוג וציוד אחר על הגג, אולם ניתן לספק מענה לכל בעיות הנגישות מבלי לנתק אלמנטים כבדים מן הגג, באמצעות שיטות איטום בהתזה, בהזרקה ובמריחה, שמאפשרות הגעה כל חריץ ולכל אזור בגג.

איטום סביב מרזבים ותעלות

בידוד, איטום וסילוק של מים ממבנים מצריך תכנון ויישום של אלמנטים רבים, כאשר ענף הבניה מכתיב תקנות הנוגעות להצבת מרזבים ותעלות לאיסוף מים ולהזרמה שלהם באופן מכני ובאמצעות הטיה. למרות שאלו מיועדים לסייע בסילוק מים ומניעת הצטברות של מים עומדים, התקנתם עשויה להוות נקודת תורפה ופגיעה באיטום הקיים. איטום סביב תעלות ומרזבים וסביב חיבורים ואלמנטים אחרים דורש שיטות איטום ממוקדות ועבודה עם חומרי איטום מתעבים וגמישים לאפקטיביות מרבית.

איטום גגות במודיעין

איטום טל- חברת איטום שמבינה בגגות, מבינה בחומרי איטום, מבינה באנשים. שירות מקצועי, זמינות ומחיר הוגן הם נר לרגלינו. כל עבודות האיטום כוללות אחריות ארוכת שנים.

הרבצה היא שכבת טיח הכוללת מלט, חול ודבקים ומיועדת להוות שכבת איטום ראשונית על גבי הגג. יש ליישם הרבצה על גבי גגות בנויים, מאבן או מבטון.

איטום גגות באמצעות זפת היה נהוג בעבר וגם כיום קיימים בישראל לא מעט גגות שזופתו בעבר. כיום זפת חמה אינה מהוגה עוד, הן בשל הנזק הסביבתי והזיהום שהיא יוצרת והן בזכות חומרים חדשים ויעילים יותר שפותחו בענף האיטום. גגות זפת קיימים ניתן לאטום מחדש באמצעות חומרים ביטומניים- בדגש על יריעות ביטומניות הנצמדות היטב לזפת.

יריעות מן הסוגים הללו מספקות פתרון איטום עמיד, אולם שיטת היישום שלהן אינה כוללת הלחמה ועל כן הן מתאימות להנחה על גפי משטחים אופקיים. במקרה של איטום גג באמצעות יריעות כאלה, חשוב ליישם מעליהן שכבה נוספת שתניח משקל על היריעות ותשפר את אחיזתן.

תוכן עניינים
יוסף טל

יוסף טל

מנכ"ל חברת איטום טל חברתנו הינה חברה בעלת וותק וניסיון רב בתחום האיטום ומספקת את כל פתרונות האיטום המתקדמים צוות מקצועי ומנוסה מאפשר ביצוע עבודות ברמה גבוהה ביותר המקנה לחברתנו מוניטין ושם של חברה מובילה בתחום! אנו מתמחים במגוון עבודות שיקום ואיטום מבנים. חברתינו מעניקה תעודת אחריות מלאה בסיום כל עבודה וזמינה עבורכם לכל שאלה.מחירים הוגנים לכל סוגי העבודות!

השאירו פרטים
שירותים נוספים

מאמרים אחרונים

דילוג לתוכן