יועץ איטום מומלץ

טיפול בליקויי איטום במבנה אינו מסתכם במריחת חומר איטום על גבי משטח כזה או אחר, ומצריך ליווי של מומחה איטום, אשר פועל באמצעות משנה סדורה ותהליך הכולל מספר שלבים:

  • סריקת המבנה: היכרות עם סוג הקונסטרוקציה ומערך האיטום הקיים
  • בחינת האזורים המהווים מוקד לחדירת מים ורטיבות למבנה
  • איתור כשלי האיטום הגורמים לחדירת המים ותנאי הרטיבות, מפגעי רוח ורעש.
  • יצירת תכנית איטום אופטימלית בהתאם לצורך: ביצוע איטום מלא מחדש, טיפול נקודתי בליקויי האיטום.
  • הצעה לסוגי איטום אפשריים תוך שיקוף יתרונות, חסרונות, טווח עמידות ועלויות ללקוח.
  • יישום תכנית האיטום בפועל, על פי כל שלבי העבודה הנדרשים לתכנית, על פי החלטת הלקוח.
  • ביצוע בדיקות למערך האיטום, בדיקת הצפה ובדיקות נוספות לבחינת יעילות ועמידות האיטום.
  • מתן אחריות לעבודה בהתאם לתכנית האיטום וסוג החומרים שנבחרו ועמידותם.

איטום טל חברת איטום מקצועית המלווה קבלנים, יזמים, עסקים ופרטיים

ומספקת פתרונות איטום כבר משלב הבסיס:

איתור ליקויי איטום ונקודות תורפה בחינת תשתית וקונסטרוקציה, מערך איטום קיים, ייעוץ ומתן פתרונות תואמי תקציב וצרכי הלקוח.

חברת איטום טל מעמידה לרשות לקוחותיה

צוות יועצים מומחים

קבלן איטום מוסמך המלווה כל עבודה ופרויקט

אחריות נרחבת וארוכת שנים.

רוצים להתייעץ איתנו? חייגו לטל איטום לקבלת שירות 052-8602009

מיהו יועץ איטום מומלץ ומדוע כדאי לפנות אליו

יועץ איטום הוא קבלן איטום מוסמך, אשר מביא ידע רב בתחום האיטום, כנגזרת של הכשרה פורמלית כמו גם ניסיון בעבודת שטח בתחום האיטום. בשונה מנותן שירות כללי בתחום השיפוצים, יועץ איטום לא יתמקד בפתרון בטרם הבנה לעומק של אופי הבעיה.

נהוג לחשוש מפני העלות הכרוכה בעבודה אל מול קבלן מוסמך בתחומו, ולחפש קיצורי דרך ועלות מוזלת על ידי פניה לאנשי שיפוצים דוגמת הנדימן כללי, אולם דווקא בתחום האיטום חשוב להקפיד הקפדה יתרה על פניה לגורם מקצועי, מאחר ועבודת איטום שבוצעה ללא יישום כלל התהליכים האמורים כפי שצוינו מעלה, עשויה לגרום לנזקים ולעלויות טיפול גבוהות אף יותר.

כבר בשלב אבחון ומתן פתרונות, ניתן לראות כי יועץ איטום מקצועי ידע להתמודד עם כשלים וליקויים במערך האיטום ולהציע טיפול נקודתי במידת הניתן, מה שיביא לחיסכון בעלויות, בעוד שראייה פחות מקצועית על ידי אדם שאינו מנוסה, תביא ליישום של משטח איטום חדש ויקר, לעתים שלא לצורך.

יועץ איטום גגות מומלץ ניסיון של 15 שנה

פרמטרים חשובים בבחירת יועץ איטום מומלץ:

קבלן איטום מוסמך – בעל תעודה ממכללה מוכרת למקצועות ענף הבניה, המוכרת על ידי משרד העבודה והתעשייה.

ניסיון – בעל ניסיון מעשי בעבודות איטום, כשכיר או כעצמאי, שלא יפחת משלוש שנות ניסיון.

מגוון שיטות איטום – בעל מקצוע בתחום האיטום שמתמקד בשיטה ו/או בחומר איטום, מטבע הדברים יכוון את הלקוח לשיטת העבודה שהוא מספק, לא בהכרח תוך התאמה לצרכי האיטום של המבנה. חשוב לפנות אל קבלן איטום אשר מביא ידע ומיומנות במגוון שיטות איטום ובאמצעות מבחר רב של חומרי איטום, ומספק המלצה אובייקטיבית לאיטום הטוב ביותר כנדרש.

רישיון עבודה בגובה – עבודות איטום מתבצעות במקרים רבים בתנאי גובה: על גבי גגות, באמצעות פיגומים או סולמות גבוהים, עבודות איטום באמצעות סנפלינג, תוך נגישות לקירות חיצוניים ולחלונות במבנים רבי קומות. רישיון עבודה בגובה נדרש כחוק עבור כל עובד העוסק בעבודות הללו, ומספק כלים וידע הנוגעים לשיטות העבודה, הנחיות ותקנות ושימוש באמצעי מיגון.

המלצות – מלבד השיטה הישנה והטובה הכוללת המלצות מחברים ובני משפחה, החדשנות הדיגיטלית מאפשרת קריאת חוות דעת, ציונים והמלצות לקוחות על בעלי מקצוע שונים, מהן מומלץ להתרשם.

איטום טל, חברה מקצועית המעמידה לרשות לקוחותיה יועץ איטום מומלץ- מומחה איטום העומד בכל הפרמטרים האמורים, ומלווה כל פרויקט איטום מתחילתו ועד לסיומו, לשביעות רצון הלקוח.

קבלן איטום מורשה ומוסמך נדרש לעמידה בסטנדרטים מחמירים, בניהם ביצוע קורס מקצועי בתחום האיטום, רישיון עבודה בגובה ונוספים. ניתן לספק שירותי איטום גם ללא עמידה בתקנות ובדרישות הללו, אולם מדובר באיש מקצוע המציע שירותים ללא פיקוח ולא ניתן לאמוד ולהעריך את המקצועיות והכלים שיספק בעבודה מורכבת מסוג זה.

איטום ביריעות ביטומניות הוא בבחינת שיטת איטום מתקדמת, מעולה, בעלת העמידות הארוכה ביותר. יחד עם זאת, איטום כזה אינו מתאים לכל משטח איטום, מצריך הכנה מוקדמת ויקר יותר ביחס לשיטות איטום אחרות. יועץ איטום מקצועי יניח את האפשרויות בפני הלקוח, ויסייע לו בבחירה תחת מגבלות המקום, הקונסטרוקציה והתקציב.

עבודות איטום כרוכות לעתים בסיכונים, וחשוב לפנות אל קבלן איטום מוסמך בעל ביטוח מתאים לכל עובד, שיספק כיסוי ומעטפת ביטוחית במקרה הצורך, ולא יחשוף את הלקוח לתביעות נזיקין. 

תוכן עניינים
יוסף טל

יוסף טל

מנכ"ל חברת איטום טל חברתנו הינה חברה בעלת וותק וניסיון רב בתחום האיטום ומספקת את כל פתרונות האיטום המתקדמים צוות מקצועי ומנוסה מאפשר ביצוע עבודות ברמה גבוהה ביותר המקנה לחברתנו מוניטין ושם של חברה מובילה בתחום! אנו מתמחים במגוון עבודות שיקום ואיטום מבנים. חברתינו מעניקה תעודת אחריות מלאה בסיום כל עבודה וזמינה עבורכם לכל שאלה.מחירים הוגנים לכל סוגי העבודות!

השאירו פרטים
שירותים נוספים

מאמרים אחרונים

דילוג לתוכן