איטום גגות מחיר

ליקויים באיטום הגג מעלים מטבע הדברים דאגה וחשש, הן מנזקי הרטיבות לתשתית והצורך בפתרון איטום מקצועי, כמו גם מפני צורך בהליך תיקון יקר ומורכב.

חיפוש אחר קבלן איטום גגות בניסיון לקבל מידע אודות מחיר האיטום מראש, לא יהיה מקצועי ועשוי להביא לתיאום ציפיות שגוי ולמחיר שלא יעמוד במבחן המציאות בהתאם לאופי הליקוי בגג.

ניתן יהיה לקבל הערכת מחיר על פי מחיר למטר- בהתאם לשיטת האיטום, אולם במטרה לקבל מענה רחב ומלא המביא בחשבון את כלל הצרכים והאילוצים לאיטום הגג האמור, נדרש אבחון ובדיקה של קבלן האיטום במקום, ויצירת פתרון איטום גגות מותאם אישית, שמביא בחשבון מספר פרמטרים חשובים וברי השפעה על אופי העבודה והמחיר.

חברת איטום טל היא החברה המובילה בשוק

במתן פתרונות איטום לכל סוגי המבנים ובביצוע איטום גגות באמצעות כל שיטות האיטום, הטכנולוגיות המובילות

וחומרי האיטום המעולים ובעלי המוניטין הקיימים בשוק

איטום הגג מתבצע באמצעות צוות איטום מיומן

בהובלת קבלן איטום מוסמך

במחיר הוגן ותוך מתן אחריות ארוכת שנים

רוצים להתייעץ איתנו? חייגו לטל איטום לקבלת שירות 052-8602009

בין המשתנים המשפיעים על מחיר איטום הגג:

גודל הגג

אמנם מחיר איטום הגג נקבע על פי מטר מרובע, אולם בתכנון העבודה והתמחור, דווקא גגות רחבי היקף יזכו למחיר נמוך יותר למ"ר, לעומת גגות קטנים בהם קבלן האיטום נדרש להגיע עם צוות האיטום והציוד לעבודה על גג קטן במיוחד.

למחירון המלא 2023 >> לחצו כאן

איטום גגות מחיר מה מאפיין את העלויות

מערך האיטום הקיים

כאשר מדובר באיטום של גג חדש סוגיה זו אינה רלוונטית, שכן שיטת האיטום תיקבע בהתאמה לקונסטרוקציה ותוך בחירה בשיטה המתאימה ביותר ללקוח תחת שיקוי עמידות ותקציב גם יחד. כאשר מיושמת שכבת איטום קיימת, במקרים רבים היא זו שתקבע את שיטת האיטום הבאה, במטרה לבחון בחומר איטום בעל יכולת היצמדות טובה במיוחד לשכבת האיטום הקיימת. במקרים מסוימים, הבחירה בשיטת איטום באמצעות חומרי איטום ממשפחה שונה ביחס לשכבה הקיימת, תיאלץ קילוף והסרה מלאה של חומרי האיטום הקיימים וניקוי של הגג, מה שמטבע הדברים יבוא לידי ביטוי במחיר הכולל.

כשלי האיטום

בחינת היקף ומיקום של כשלי האיטום אשר הולידו את הצורך באיטום הגג מחדש, עשויים לקבוע עבודות איטום הכוללות צורך בתיקון ליקויי איטום בלבד, מה שיביא למחיר זול יותר לעבודה, בעוד שריבוי סדקים, חורים ומפגעים באיטום הקיים יולידו את הצורך באיטום מלא. חשוב לבצע בדיקה מקצועית ומקיפה למקורות חדירת המים למבנה, ולתכנן את הטיפול, התיקון והאיטום מחדש- בהתאמה מלאה.

שיטת האיטום הרצויה

כל שיטות האיטום מספקות מגוון חומרי איטום מבית יצרנים שונים, בניהם חומרי איטום מצוינים המספקים איטום מלא ותוצאה מעולה. ההבדל העיקרי בין השיטות והחומרים הוא זמן עמידות האיטום הנע בין שלוש שנים לעשר שנים ואף יותר. לעתים בשל שיקול כלכלי יבחר הלקוח בשיטה במחיר נוח ומוזל, תוך ידיעה כי יהיה צורך בחזרה על הפעולה וחיזוק האיטום בטווח זמן מוגדר ופחות, ביחס לשיטות יקרות יותר.

מגבלות נגישות 

במקרים מסוימים ייתכנו מגבלות נגישות אשר יחייבו שיות עבודה ומכשור מיוחד, דוגמת גג עמוס בדודי שמש, קולטים, יחידות מיזוג ומתקנים חיצוניים, אשר מקובעים אל הגג ונדרשים לניתוק, הרמה והתקנה מחדש, או לחילופין לאיטום בהתזה, במכשיר ייחודי היוצר לחץ ופיזור שווה של חומר האיטום גם תחת המתקנים הללו ובמקרים של אתגרי נגישות נוספים.

אתגרי נגישות אחרים נוגעים לסוג הגג והתשתית, צורך ברתמות וציוד מיוחד לעבודה בגובה, סיכונים ומורכבויות.

חברת האיטום טל מספקת מגוון פתרונות לאיטום הגג, במקצועיות, ביעילות ובאחריות, במחיר הוגן ותחרותי לשוק.

סוג הגג הוא רק משתנה אחד מבין מגוון משתנים, ויש צורך לבחון את התשתית, הליקויים ופתרונות האיטום בכדי לקבוע מחיר או לבצע השוואה כזו או אחרת.

ניתן להתרשם מטווח עלויות לכל שירות המופיע במנועי החיפוש, אולם חשוב לזכור כי הגורמים המעדכנים את המחירים אינם בהכרח מתבססים על ניסיון בהזמנת העבודה, ולמעשה מספקים הערכות פחות מבוססות, אשר בחלקן מתייחסות לחומר ללא עבודה, ללא מורכבויות וללא התאמה לצרכי הלקוח.

החיפוש אחר הזול ביותר עשוי להיות היקר ביותר. מומלץ לבחור ולהחליט על שיטת איטום מיטבית, ובהתאמה לסוג הגג ולאתגרי האיטום לבצע השוואת מחירים ישירה, בין קבלני איטום המספקים את אותה שיטת עבודה ובאמצעות אותם חומרים.

תוכן עניינים
יוסף טל

יוסף טל

מנכ"ל חברת איטום טל חברתנו הינה חברה בעלת וותק וניסיון רב בתחום האיטום ומספקת את כל פתרונות האיטום המתקדמים צוות מקצועי ומנוסה מאפשר ביצוע עבודות ברמה גבוהה ביותר המקנה לחברתנו מוניטין ושם של חברה מובילה בתחום! אנו מתמחים במגוון עבודות שיקום ואיטום מבנים. חברתינו מעניקה תעודת אחריות מלאה בסיום כל עבודה וזמינה עבורכם לכל שאלה.מחירים הוגנים לכל סוגי העבודות!

השאירו פרטים
שירותים נוספים

מאמרים אחרונים

דילוג לתוכן