איטום גגות ברמת גן

חברת איטום טל מנצלת את הקיץ, ומגדילה את היקף ופריסת צוותי העבודה, תוך הצבת מספר צוותי איטום מקצועיים ומאובזרים בכל אזור בארץ, לביצוע בדיקות איטום, ניקוי והכנת גגות ומשטחי איטום, טיפול ותיקון ליקויי איטום וחידוש איטום גגות, כהכנה לעונות הסתיו והחורף מבעוד מועד.

איטום טל חברת האיטום המובילה בישראל

מספקת שירותי איטום מקצועיים גם ברמת גן

קבלן איטום מוסמך

צוות מומחי איטום מנוסים

ציוד מקצועי ומכשור מתקדם

חומרי איטום מעולים מבית מיטב היצרנים בעלי המוניטין בעולם

ביצוע כל סוגי עבודות האיטום בסטנדרטים מחמירים

ביצוע בקרות איכות מחמירות בנגישות, בשירותיות ובמחיר הוגן ותחרותי

רוצים להתייעץ איתנו? חייגו לטל איטום לקבלת שירות 052-8602009

איטום גגות – כל השיטות, החומרים והאתגרים בדרך לאיטום מקצועי ומלא

עבודות איטום בכלל, ועבודות איטום גגות בפרט, אינן מדע מדויק, ודורשות היכרות מעמיקה עם סוגי מבנים וקונסטרוקציות, נקודות חיבור ונקודות תורפה, חומרי איטום וטכניקות יישום. חדירת מים מן הגג, גם אם מזערית, לאורך בזמן עשויה לגרום נזק של ממש לקונסטרוקציה ולמבנה, כמו גם למערכות נוספות בבית.

בין סוגי הגגות הנדרשים לאיטום קבוע:

גגות שטוחים – גגות שטוחים הם גגות במשטח ישר, מאפיינים לרוב מבנים גבוהים ומשותפים, ומשמשים גם כמשטח בילוי, או משטח אחסון לכלים ומערכות תומכות במבנה, במקרים רבים. איטום גגות שטוחים על פניו הוא איטום פשוט ליישום, שכן מדובר במשטח איטום אחיד ונגיש, אולם מומחי האיטום מוצאים לא אחת אתגרים גם באיטום גגות שטוחים, בשל המשטח הישר שאינו משופע ואינו מסייע בסילוק הצטברות של מים עומדים, כמו גם בשל השימוש בגג כמתחם להצבת דודי שמש וקולטים, יחידות מיזוג ואלמנטים נוספים.

גגות רעפים – גגות רעפים מספקים מראה פסטורלי ומרשים, ובעבר הסתפקו בשיטת ההצבה של הרעפים באלכסון נוטה מטה, בכדי להבטיח את סילוק המים מן הגג ומניעת החדירה שלהם למבנה. כיום נהוג לבצע איטום גגות רעפים כבר בשלב הבינוי באמצעות הלחמת יריעות ביטומניות תחת הרעפים, על גבי שכבת הגג, ו/או לבצע איטום משלים לגג רעפים שלא נאטם בעבר, באמצעות יישום של חומרי איטום שקופים על גבי הרעפים עצמם, והחדרת חומרי איטום מוקצפים ומתקשים, בין חללי הרעפים. איטום זה מבטיח הגנה על הרעפים והמבנה מפני סדקים, תזוזת וחדירת מי גשמים, משקעים ומזיקים.

גגות בטון – גגות בטון הם גגות כבדי משקל, אשר מספקים רמת בטיחות גבוהה למבנה, יציבות ועמידות. בטון הוא חומר שסופח מים ומעצים את משקלו כנגדם, ועל כן בהצבת גגות בטון חשובה במיוחד עבודת איטום מיטבית, יסודית ומותאמת. איטום גגות בטון יכול להתבצע במספר שיטות איטום, ומצריך התאמה מלאה לקונסטרוקציה, התייחסות לחיבורים עם קירות ותשתיות נוספות ושימוש בחומרי איטום מעולים, לרוב ממשפחות חומרי האיטום הצמנטיים, או באמצעות יריעות ביטומניות, לאיטום מלא ולעמידות ארוכת שנים של מערך האיטום.   

כיצד נבחר חברת איטום גגות ברמת גן

בחירה בחברה או בעל מקצוע לצורך עבודת איטום גגות ברמת גן, ולמעשה בכל מקום אחר בארץ, חשוב לבצע בצורה מושכלת, על בסיס המלצות, ולבחור בבעל מקצוע בעל מוניטין חיובי ומוכר בעיר.

בין הדברים שחשוב לברר בטרם בחירה באיש המקצוע המומלץ:

קבלן מוסמך – על בעל מיומנות בסיסית בשיפוצים יוכל לטפס אל הגג ולהניח חומר איטום על גבי המשטח. רק קבלן איטום מסמך ידי לבצע מיפוי של הצרכים, היכרות עם הקונסטרוקציה, התאמה של שיטת חומרי האיטום ויישום מקצועי ומדויק, לאיטום מלא איכותי.

הסמכת עבודה בגובה – איטום גג היא עבודה המתבצעת בגובה ודורשת אמצעי זהירות והכשרה ייחודית. יש לוודא כי לכל אחד מן העובדים על הגג קיימת הסמכה כזאת.

חומרי איטום – אל תחששו לשאול את הקבלן מהם החומרים אתם הוא מתכנן לאטום את הגג ולוודא את יעילותם ואיכותם. חומר האיטום הוא הרכיב המרכזי האחראי על הצלחת העבודה.

לא תמיד יש צורך לבחור בין השניים. חברה גדולה תספק ריבוי של אנשי מקצוע, נגישות לציוד ויכולת התמודדות עם מגוון סיטואציות. יחד עם זאת, יש לוודא כי החברה מפעילה אנשי מקצוע באזור המגורים, המספקים נגישות ומענה מידי.

כאשר מדובר בכשל איטום נקודתי במערך איטום גג תקין, ההמלצה היא ליצור טלאי איטום, מחומר ממשפחת חומרי האיטום אשר מיושמת על הגג, ולשלב בין התזה או הזרקת חומר איטום לחור שנוצר, לטלאי איטום באמצעות יריעה מתאימה.

ליקויי איטום בגג יכולים לגרום לחדירת רוח, אולם גם כשלים באיטום החלון הקיר יכולים לגרום לכך. מומלץ להקדים ולאבחן את מקור החדירה, בטרם נמהר לאטום מחדש את הגג.  

תוכן עניינים
יוסף טל

יוסף טל

מנכ"ל חברת איטום טל חברתנו הינה חברה בעלת וותק וניסיון רב בתחום האיטום ומספקת את כל פתרונות האיטום המתקדמים צוות מקצועי ומנוסה מאפשר ביצוע עבודות ברמה גבוהה ביותר המקנה לחברתנו מוניטין ושם של חברה מובילה בתחום! אנו מתמחים במגוון עבודות שיקום ואיטום מבנים. חברתינו מעניקה תעודת אחריות מלאה בסיום כל עבודה וזמינה עבורכם לכל שאלה.מחירים הוגנים לכל סוגי העבודות!

השאירו פרטים
שירותים נוספים

מאמרים אחרונים

דילוג לתוכן