איטום גגות – השוואת מחירים

"המזל" שלנו הוא שבארץ החורף הוא לא באמת חורף ולכן, נוכל לבצע עבודות איטום גם במהלך החודשים הקרים. איטום מומלץ יהיה בקיץ, כאשר הגג שלכם יבש ועדיין לא נראו תסמינים של בעיות איטום. בנוסף, לעונה בה נבחר לקרוא לקבלן איטום מומלץ יש השפעה על המחיר, דווקא בחודשי הקיץ העמוסים המחיר יהיה נמוך יותר מכיוון שתנאי העבודה מורכבים בחודשי החורף. אם אתם שוקלים לבצע לקרוא לקבלן איטום, לפניכם כל המידע על איטום גגות השוואת מחירים בהתאם לסוג האיטום.

על פי מה נקבע עלות הפרויקט?

המחיר של הפרויקט נקבע לפי מספר דברים: אזור האיטום, חומר האיטום, היקף עבודה ורמת הניסיון של הקבלן. ישנם סוגים שונים של חומרים המשמשים אותנו לביצוע עבודות איטום, כאשר סוג החומר הוא בעל השפעה עיקרית לעלות הפרויקט. החומרים יכולים להיות זפת ועד יריעות ביטומניות. החומרים משתנים בהתאם לסוג הפרויקט ובהתאם למקום בו נרצה לבצע עבודות איטום. עם זאת, לכל חומר גלם יש את המחירון שלו.

אודות חברת איטום טל

עבודות איטום הן מבין העבודות המורכבות בתהליכי בנייה. העבודה נעשית על ידי קבלן חיצוני ולא קבלן בנייה ולכן, הבחירה של חברת האיטום תלויה בכם. חברת איטום טל היא מבין החברות המובילות והמוסמכות בתחום. החברה מחזיקה בכלי העבודה המתקדמים ביותר, טכניקות איטום ועובדת בשקיפות מלאה מול הלקוחות.

רוצים להתייעץ איתנו? חייגו לטל איטום לקבלת שירות 052-8602009

לדוגמא, שימוש ביריעות ביטומניות יותר נכון כאשר אנחנו רוצים לאטום גגות. בעבר היה נהוג להשתמש בזפת, אך היום זה פחות נפוץ. יש כמובן להגיע לגג ולוודא שבאמת ניתן לבצע שם יריעות ביטומניות מכיוון שלא כל גג כשיר בשל רוחב, זווית או אובייקטים שנמצאים על הגג.

מחירון איטום גגות השוואת מחירים

למחירון המלא >> לחצו כאן

סוג האיטום

מחיר למטר

הערות

יריעות ביטומניות

85-140 ש"ח למ"ר

המחיר נכון לגגות שגודלם מעל 100 מ"ר.

זפת

45-55 ש"ח למ"ר

איטום זפת נחשב לפחות אפקטיבי במקומות מסוימים התייעצו עם בעל המקצוע.

חומרים פוליאוריטנים

110-150 ש"ח למ"ר

 

פינוי גג

החל מ-2,400 ש"ח

פינוי גג מבוצע כאשר יש אובייקטים שמפריעים לביצוע מלאכת האיטום

הסבר על סוגי חומרי האיטום:

  1. יריעות ביטומניות יריעות ביטומניות נחשבות לחומר הגלם הטוב ביותר לביצוע עבודות איטום. יריעות ביטומניות נפוצות בקרב מבנים חדשים והאיטום פעיל לכ-10 שנים ומעלה בהתחשב שבחרתם בעל מקצוע עם ניסיון מתאים. היתרון של יריעות ביטומניות הוא שהאיטום מתאים ועמיד בעמידות גבוהה בפני תנאי מזג אוויר קיצוניים. היריעות מתאימות למשטחים גדולים, לרוב מעל 100 מ"ר, כבישים, מנהרות ועוד. למעשה, טכניקה זו החליפה את הטכניקה המיושנת של זיפות גגות.

  2. חומרים פוליאוריטנים חומרים אלו הם מעין דבק המשמש לאיטום באמצעות מריחה או התזה. השימוש בחומרים פוליאוריטנים נפוץ בדלתות, חלונות, גגות ועוד. מדובר על חומר איטום איכותי שיכול להיות גם נגיש למקומות פחות נגישים כמו רווחים הנוצרים בין מסגרות שונות.

  1. זפת החומר הישן ביותר אשר שימש אותנו לאיטום גגות הוא זפת. זיפות גגות היא על ידי מריחת זפת חמה או קרה. מתחת לזפת ישנן יריעות אשר עוזרות לשמור על היציבות של הזפת. מדובר על חומר שמטרתו לאטום מים, אבל הוא פחות מומלץ בשל הבלאי הגבוה הוא לא מחזיק מעמד זמן רב.

לסיכום

התאמת חומר האיטום ביחס למשטח שלכם היא קריטית. ההתאמה חייבת להיות מבוצעת על ידי בעל מקצוע עם ניסיון בתחום. ההתאמה צריכה להיות בהתאם לסדר גודל הפרויקט, היקף הגג, המצב הנוכחי של הגג ושיקולים שונים מבחינת זווית הגג. שימו לב, המחירים אותם ציינו נוגעים למחיר עבודות איטום בלבד, יש מקרים בהם נדרשת הכנה מוקדמת כמו הסרת שכבות הגג, פירוק מרצפות ובמילים אחרות, הכנת המשטח לעבודות איטום. במקרים כאלה המחירים עשויים להתייקר.

חומר האיטום המומלץ ביותר על ידי קבלני איטום הוא יריעות ביטומניות. יריעות ביטומניות הן עמידות בפני תנאי מזג אוויר קיצוניים, אקלים משתנה האופייני לארץ והתחזוקה שלהם נמוכה. אורך חיי היריעות הוא לפחות כ-10 שנים.

התשובה היא כן. אתם חייבים לקבל מקבלן האיטום אחריות על העבודה אותה ביצע. האחריות תקפה ל-3 עד 10 שנים בהתאם לסוג האיטום.

בחירת חברת איטום מקצועית תהיה רק לאחר השוואה בין החברות השונות. אנו ממליצים לבחור בחברה בעלת מוניטין, ניסיון והכשרה. ככל שלחברה יש יותר כלים להתמודד עם מורכבויות איטום (כמו איטום בהתזה, איטום בסנפלינג) ככה היא נחשבת למקצועית יותר.

תוכן עניינים

יוסף טל

יוסף טל

מנכ"ל חברת איטום טל חברתנו הינה חברה בעלת וותק וניסיון רב בתחום האיטום ומספקת את כל פתרונות האיטום המתקדמים צוות מקצועי ומנוסה מאפשר ביצוע עבודות ברמה גבוהה ביותר המקנה לחברתנו מוניטין ושם של חברה מובילה בתחום! אנו מתמחים במגוון עבודות שיקום ואיטום מבנים. חברתינו מעניקה תעודת אחריות מלאה בסיום כל עבודה וזמינה עבורכם לכל שאלה.מחירים הוגנים לכל סוגי העבודות!

השאירו פרטים
שירותים נוספים

מאמרים אחרונים

דילוג לתוכן