איטום גגות בתל אביב

 העיר התוססת תל אביב מהווה את המטרופולין של גוש דן, ומאוכלסת הן על ידי צעירים בעלי חלומות שהגיעו אל העיר אחרי הצבא ומחפשים בה את דרכם, הן מייסדים וותיקים החיים בה משנות קום המדינה ומתמצאים היטב בין הרחובות והסמטאות הציוריות בעיר, והן משפחות צעירות, ידוענים, ובעלי מעמד סוציואקונומי גבוה, הצופים על העיר מן המגדלים היוקרתיים שפזורים בה.

שירותי איטום גגות בתל אביב ניתנים על ידי חברת איטום טל לכל הללו, תוך הקפצת צוותי האיטום שלנו על ידי בעלי נכסים מושכרים, הזקוקים למענה מידי לבעיות של רטיבות וליקויי איטום, לבעלי הבתים הישנים בעלי הגגות המשופעים בדרומה של העיר, וחברות הניהול של הבניינים הגבוהים וגורדי השחקים שמצריכים עבודות איטום בגובה, ביד מקצועית ובהתנהלות בטוחה.

חברת איטום טל החברה המובילה בתל אביב בתחום עבודות איטום מתקדמות:

איטום כל סוגי הגגות

ביצוע איטום מלא או תיקון ליקויי איטום על פי צורך

איטום מבנים לשימור

איטום גגות בבניינים משותפים ובבתים פרטיים

איטום באמצעות חומרי איטום מעולים מחברות מוכרות בענף

עבודה מקצועית, מחיר הוגן

אחריות מקיפה ורחבה לכל סוגי עבודות האיטום

רוצים להתייעץ איתנו? חייגו לטל איטום לקבלת שירות 052-8602009

פתרונות איטום שונים שבוצעו על ידי צוות איטום טל בתל אביב: 

איטום גג רעפים ישן בבית פרטי

אל בית וותיק, בן כחמישים שנים, המצוי בדרום תל אביב, הגיע צוות האיטום שהוזמן על ידי זוג בני הגיל השלישי, שסימני הרטיבות על תקרת ביתם כבר הולידו עובש וריח לא נעים, וניכר היה שלאורך חודשים הבעיה הולכת ומחריפה. בני הזוג הסבירו באדיבות כיצד ניתן לעלות אל הגג- גג רעפים אדומים וסדוקים, שמעניק מראה פסטורלי וכפרי, אולם גם כפי הנראה מהווה את המקור לרטיבות בבית.

צוות איטום טל שהגיע מאובזר ומוכן הציב סולמות סביב הבית, התמגן כנדרש וטיפס אל הגג המשופע. ניתן היה לראות מיד שברים רבים ברעפים הישנים, אשר גרמו למים לסטות מנתיבם כלפי מטה ולחלחל אל עומק התשתית. בשיחה עם בני הזוג הקשישים התרשמו עובדי הצוות כי הסרת הרעפים לצורך איטום מלא של הגג והתקנתם מחדש תכביד עליהם כלכלית, ובחרו בתכנית עבודה חלופית, יעילה והרבה פחות יקרה:

  • ניקוי מלא של הגג ותעלות הרעפים שחלקן נסתמו לאורך השנים ומנעו מעבר של מים כלפי מטה.
  • הסרה של רעפים שבורים שאינם ניתנים לתיקון והחלפתם ברעפים פולימריים, אטומים ועמידים.
  • ציפוי רעפים סדוקים באמצעות חומרי איטום מסיליקון, באמצעות יישום במריחה של שכבת איטום שקופה שמשמרת את מראה הגג והרעפים.
  • הזרקת חומרי איטום אל בין הרעפים, בחריצים שנוצרו, לסגירת נקודות המהוות כשל איטום ומקור למעבר מים.

העבודה ארכה שעות אחדות בלבד, ובני הזוג התל אביביים השורשיים נהנו ממחיר הוגן ומבית אטום ויבש לעוד שנים ארוכות.

איטום גגות בתל אביב

איטום גג בבניין משותף

צוות האיטום שלנו הוזמן על ידי בעל דירה בבניין משותף, אשר מושכרת לסטודנטים צעירים, שסובלים מנזילות ורטיבות שמקורה בגג הישן. וועד הבניין שניסה לטפל בנושא נתקל בהצעות יקרות במיוחד, שכוללות הסרה של כלל דודי השמש והקולטים מן הגג, איטום מלא ביריעות ביטומניות והתקנה מחדש של האלמנטים החיצוניים. 

צוות איטום טל שהגיע למקום מצא את הדרך לשלב בין המחויבות של בעלי הדירות לתיקון הבעיה באופן יעיל ואפקטיבי, זכות הדיירים לדירות יבשות ותנאי תברואה הולמים, ומגבלת התקציב של הוועד. הצוות זיהה כי מדובר בגג שנאטם בעבר באמצעות שכבת איטום פולימרית, ביצע ניקוי יסודי לגג תוך איתור נקודות הכשל באיטום, וביצע איטום מחדש באמצעות חומרי איטום אקריליים מעולים, במריחה על עיקר משטח הגג, ובהתזה תחת הדודים והאלמנטים המפריעים ללא צורך בהסרה ובהתקנה מחדש.

החומרים האקריליים נצמדו היטב אל שכבת האיטום הקיימת בזכות הבחירה המקצועית של הצוות, והדיירים ובעלי הנכסים כאחד הביעו שביעות רצון מן הפתרון המקצועי. 

חומרי איטום אקריליים ניתנים ליישום באמצעות מריחה ובהתזה, מספקים נגישות למגוון אתגרי איטום, חומרים לבנים- אסתטיים לעין ודוחי קרינה ובעלי עמידות גבוהה למים ולתנאי לחות.

ניתן לבצע איטום לגג רעפים ביריעות ביטומניות, ובלבד שהאיטום נעשה בטרם הנחת הרעפים על הגג, כאיטום ישיר על קונסטרוקציית הגג.

ניתן יהיה לבצע תיקון נקודתי לליקוי וסגירת הסדק/חור שנוצר, בטרם יחלחלו מים אל התשתית. שיטת האיטום/החומר יקבעו בהתאם לסוג האיטום הקיים. 

תוכן עניינים
יוסף טל

יוסף טל

מנכ"ל חברת איטום טל חברתנו הינה חברה בעלת וותק וניסיון רב בתחום האיטום ומספקת את כל פתרונות האיטום המתקדמים צוות מקצועי ומנוסה מאפשר ביצוע עבודות ברמה גבוהה ביותר המקנה לחברתנו מוניטין ושם של חברה מובילה בתחום! אנו מתמחים במגוון עבודות שיקום ואיטום מבנים. חברתינו מעניקה תעודת אחריות מלאה בסיום כל עבודה וזמינה עבורכם לכל שאלה.מחירים הוגנים לכל סוגי העבודות!

השאירו פרטים
שירותים נוספים

מאמרים אחרונים

דילוג לתוכן