איטום גגות בהזרקה

איטום בהזרקה

מה תרצו לדעת?

איטום בהזרקה נחשב לאיטום שלילי איטום המתבצע מתוך החלק הפנימי של המבנה. איטום זה לרוב יהיה עם חומרים פוליאוריטנים כאשר את החומר מזריקים לתוך חורים וסדקים שנמצאים במבנה. מדובר על איטום נקודתי, בשונה מאיטום חיובי.

איטום טל חברת איטום מובילה

חברת איטום טל הינה חברה מקצועית בפריסה ארצית. החברה מציעה מגוון רחב של שירותים בתחום האיטום הכולל שימוש בחומרים חדשניים וטכניקות מתקדמות. החברה דוגלת בשקיפות מלאה מול הלקוח ועבודה בגובה העיניים כל זה כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר. תהליך איטום מבנים הינו תהליך מורכב הדורש תכנון מקדים וביצוע עבודה ללא פשרות, בשביל זה אנחנו כאן.

מתי מבצעים איטום בהזרקה?

איטום בהזרקה היא שיטה שנועדה לתת מענה למקרים בהם אין לנו גישה לקירות החיצוניים באופן מלא. בשיטה זו אנחנו יכולים לפתור בעיות איטום כמו נזילה באמצעות הזרקת חומר ייחודי (פוליאוריטן) לתוך מקור הנזילה. איטום בהזרקה נחשב לאיטום שלילי כיוון שהוא מתבצע מחלקו הפנימי של המבנה. תמיד נעדיף להשתמש באיטום חיובי, אבל במקרים בהם אין גישה נבחר באיטום בהזרקה. באילו מקרים איטום בהזרקה נפוץ? בעיקר כאשר מדובר על חניונים, מקלטים, מרתפים ומקומות בהם אין גישה לקיר חיצוני.

איטום בהזרקה מתבצע לפי השלבים הבאים:

  1. מקור הבעיה כמובן שבתור התחלה בעל המקצוע מזהה את מקור הרטיבות/נזילה. בדרך כלל מדובר על אזור עם סדקים, ולכן יש לוודא שאנחנו מודעים לאזור הרטיבות באופן מדויק ונקודתי.

  2. קדיחה לאחר שזיהינו את מקור התקלה בוודאות ניתן לקדוח בקיר סמוך לאזור הנזילה רצוי לבצע מספר קידוחים סביב מקור הנזילה.

  3. ניקוי לאחר הקדיחה יש לנקות בקפידה את החורים מאבק ושאריות בטון כדי לאפשר לחומר האיטום להיקלט ולהגיע לכל האזורים.

  4. החדרת צינוריות לאחר שהחור נקי בעל המקצוע מחדיר גלילים קטנים לתוך החור כדי שניתן יהיה להכניס את כלי ההזרקה וחומר האיטום לעומק הקיר.

  5. הזרקה אחרי שסיימנו את כל השלבים ניתן יהיה להזריק את חומר האיטום. לאחר הזרקת חומר האיטום יש להמתין בין שעתיים לשלוש שעות עד לייבוש מוחלט של החומר.

חשוב לציין, בניגוד לאיטום חיובי, באיטום שלילי ניתן לבצע עבודות איטום גם במהלך החורף ללא חשש. איטום בהזרקה יכול להתאים גם למקרים בהם הרטיבות קיימת ובשיאה בעל המקצוע אף יעדיף לעבוד עם קיר רטוב בחלק מהמקרים.

איטום בהזרקה הוא איטום שלילי, כדי לבצע את האיטום בצורה נכונה עלינו לא מספיק למלא את החורים והסדקים בחומרי איטום, יש ליצור חור במקום עד לחלקו החיצוני של המבנה ולאטום את החור בצורה הזאת. כמובן שזה בהתאם למיקום האיטום.

אנחנו תמיד נעדיף לאטום באיטום חיובי ולא איטום בהזרקה (איטום שלילי). עם זאת, יש מקרים בהם אין לנו ברירה אלא לאטום בהזרקה, כמו מקרים בהם אין גישה חיצונית לאזור או כאשר מדובר על מבנה רגיש, ואז נרצה לאטום בצורה נקודתית

מחיר איטום בהזרקה מושפע ממספר רב של גורמים, בין היתר מדובר על שטח האיטום, כמות השימוש בחומר איטום, מורכבות ונגישות לאזור הרצוי, כמות קדיחות ועוד. קבלן איטום מחשב את סך העבודה הכללי ולאחר מכן מגיש הצעת מחיר ללקוח.

יוסף טל

יוסף טל

מנכ"ל חברת איטום טל חברתנו הינה חברה בעלת וותק וניסיון רב בתחום האיטום ומספקת את כל פתרונות האיטום המתקדמים צוות מקצועי ומנוסה מאפשר ביצוע עבודות ברמה גבוהה ביותר המקנה לחברתנו מוניטין ושם של חברה מובילה בתחום! אנו מתמחים במגוון עבודות שיקום ואיטום מבנים. חברתינו מעניקה תעודת אחריות מלאה בסיום כל עבודה וזמינה עבורכם לכל שאלה.מחירים הוגנים לכל סוגי העבודות!

השאירו פרטים
שירותים נוספים

מאמרים אחרונים

דילוג לתוכן