איטום פיר מעלית

איטום פיר מעלית

מה תרצו לדעת?

איטום פיר מעלית הוא תהליך קריטי שדורש מיומנות רבה. פירי מעלית נמצאים בסיכון גבוה לחדירת מים, ולכן חשוב להשתמש בטכניקות איטום מתאימות. לרוב הקירות סביב הפיר יהיו קירות פנימיים וללא מגע ישיר לחלקו החיצוני של המבנה ונצטרך להשתמש בטכניקת איטום מסוימת שתבטיח את תקינות האיטום.

על חברת איטום טל

חברת איטום טל היא חברה המתמחה בכל טכניקות האיטום. כל מבנה דורש איטום, בין אם מדובר על איטום חיובי, שלילי, איטום גגות או איטום פיר מעלית. כדי לקבל את התוצאה המושלמת צריך לבחור בקפידה את חברת האיטום שתלווה אתכם. חברת איטום טל הינה חברה מקצועית ואמינה הפועלת בפריסה ארצית החברה מחזיקה בצוות עובדים מיומן וקבלני איטום מורשים כדי להשיג את תוצאות האיטום הטובות ביותר.

איטום פיר מעלית מתבצע לפי השלבים הבאים:

  1. ניקוי והכנה השלב הראשון בכל תהליך איטום הוא ניקוי והכנת השטח. המטרה היא לנקות את המשטח הרצוי מכל אבק, לכלוך וכמו כן לשקם בטון ולאטום סדקים כדי ליצור משטח חלק.

  2. יישום חומר איטום לאחר שהמשטח חלק, נקי ומוכן לעבודה ניתן ליישם את שכבת האיטום הראשונה. חומר זה משמש כשכבת בסיס לאיטום ומסייע ביציבות החומרים הבאים.

  3. יישום שכבת איטום נוספת לאחר ששכבת האיטום הראשונה מוכנה, ניתן ליישם את השכבה השנייה עם חומר מקשר. חשוב להדגיש, בחירת חומר האיטום נעשית לפי חומרי איטום קודמים שהיו קודם לכן חומרי איטום עשויים לדחות זה את זה ולכן הבחירה בחומר מתאים היא קריטית.

  4. בדיקה לאחר ששכבות האיטום יובשו יש לבדוק האם האיטום שנעשה עומד בתקנים. יש מספר שיטות לבדיקת שכבת האיטום כמו בדיקת הצפה ובדיקות אחרות. במקרה בו החומר אינו עומד בדרישות יש לבצע השלמות.

איטום פיר מעלית איטום רצפה

כאשר אנחנו אוטמים פיר מעלית לא מספיק לאטום רק את הפיר עצמו, אלא גם את הרצפה. איטום הרצפה נעשה בקפידה ובהתאם לתנאי השטח. כדי לבדוק האם נדרשים לחדש איטום ברצפה מבצעים בדיקה בעזרת שמן ובוחנים האם הוא נספג בבטון. אם הדבר נכון, יש להתחיל בתהליך איטום רצפה הכולל יישום חומר איטום ותפרי בנייה לגימור והחלקת המשטח.

הדרך הנכונה לבחור את טכניקת האיטום תהיה רק לאחר בדיקה של קבלן איטום לתנאי המקום. לרוב, קבלן האיטום יבצע איטום שלילי איטום המתבצע בחלקו הפנימי של המבנה. האיטום מבוצע בטכניקות של הזרקה, הדבקה, התזה ועבודה עם חומרי איטום ביטומניים, אקריליים, אפוקסיים או צמנטיים

אם יש קרבה לקירות חיצוניים בפיר המעלית כן נוודא שיש שכבת איטום על הקירות החיצוניים. בכל מקום בו יש גישה לחלק החיצוני של המבנה נרצה לוודא שקיים איטום, וכמובן צריך לאטום גם בחלק הפנימי של הפיר כדי למנוע נזילות ורטיבויות שעלולות לסכן את השוהים.

תהליך איטום פיר מעלית כולל תחילה בדיקה כוללת של האזור בדיקת חומרי איטום ישנים, תזוזות של מבנה, סדקים וכו'. לאחר הבדיקה מבצעים את התיקונים הנדרשים כמו מילוי חריצים, יישור סדקים עד לכדי יצירת קיר אחיד. לאחר מכן מנקים את הקירות, מייבשים ומיישמים את חומרי האיטום

יוסף טל

יוסף טל

מנכ"ל חברת איטום טל חברתנו הינה חברה בעלת וותק וניסיון רב בתחום האיטום ומספקת את כל פתרונות האיטום המתקדמים צוות מקצועי ומנוסה מאפשר ביצוע עבודות ברמה גבוהה ביותר המקנה לחברתנו מוניטין ושם של חברה מובילה בתחום! אנו מתמחים במגוון עבודות שיקום ואיטום מבנים. חברתינו מעניקה תעודת אחריות מלאה בסיום כל עבודה וזמינה עבורכם לכל שאלה.מחירים הוגנים לכל סוגי העבודות!

השאירו פרטים
שירותים נוספים

מאמרים אחרונים

דילוג לתוכן